Įkraunama...
Įkraunama...

Mano angeliukas

Man buvo menesis ir dvi savaites,kai suzinojau kad lakiuos,begalo apsidziaugiau , kiekviena diena , laukiau vis labiau, budama beveik 6menesi suzinojau kad bus mergaite, bus mazoji princese, abu su vyru labai apsidziaugem.. laikas ejo greitai.. sulaukus 37sav pagulde i ligonine, buvo inkstu uzdegimas , praejus savaitei prasidejo pirmi saremei, liepos pirma po 19.41h gime mano mergaite, ispradziu daktarai sake viskas gerai,mergyte sveika,tik po gimdymo atidave man..nakti pradejo atpylinet, nes pasirodo kad buvo vandenu patekia i skranduka, mergaite paeme stebeti , sake kad viskas bus gerai , ir kad reik tik skranduka isvalyt , praejus keliom dienom pasidare tik blogiau, vandenu buvo pateke ir i plauciukus, prasidejo plauciu uzdegimas... laikas ejo bet mano mergytei negerejo , maciau kaip gesta mano mergyte , ir nieko negalejau padaryt,buvo penktadienis susiradau kuniga kad pakrikstytu, tikejau viskuo tada, galvojau gal tai pades mano merytei...daktarai nieko jau nezadejo, zinojo kad liko laiko jau nedaug.. tai buvo mano pirma mazoji dukryte.. mire sulauksus 3 sav... labai sunku su tuo susitaikyt, ir nezinau ar kadanors su tuo susitaikysiu... tai yra taip nesazininga, liko tik mazytis kapelis....labai sunku apie tai kalbet,..bet nebegaliu per sunku viska laikyt viduja...
Atsakyti
QUOTE(innka @ 2013 08 16, 15:16)
.. tai buvo mano pirma mazoji dukryte..

... užauginsi Ją... svajonėse..... verysad.gif
Atsakyti
Innka, zodziu cia rasti neimanoma verysad.gif Apkabinu stypriai, nors ir virtualiai console.gif Styprybes Jusu seimai verysad.gif Man labai padejo issikalbeti Angelu mamos temoj ......
Atsakyti
Po truputi atsitiesi.. susilaksi kito vaikelio wub.gif Jis suteiks daug daugiau džiaugsmo, daugiau nei būtų suteikusi pirmoji, nes jausiesi gavusi ne vieną, o 2 iškarto wub.gif skaudės tik tuomet, kai bus tos sarbios dienos.. atėjimo.. išėjimo.. ar daiktelius palietus, bet bus lengviau group.gif

Atrodė jog skausmo visai nebeliko, kad sūnus ir dukrytė viską užpildė, bet va trečiasis mano sūnus gimtadienis po savaitės, o žaizda vėl kaip šviežia, bet ji vėl užsitrauks, vėl pagerės.. žinau rolleyes.gif
Atsakyti
innka, degu žvakutę Jūsų dukrytei ir stipriai stipriai apkabinu linkėdama tvirtybės... Mes visos Angelų mamos mokomės gyventi su begaliniu ilgesiu... mokomės jį prisijaukinti... ir auginame savo mažuliukus mintyse, širdyse...
Atsakyti