Įkraunama...
Įkraunama...

Pigi, bet neprasta


Pigi, bet neprasta

Diskutuojam toliau

SENA TEMA
Atsakyti
Sveikos 4u.gif atėjau patarimo mirksiukas.gif neseniai pradėjau naudoti veido kremus Natura Siberika,viskas kaip ir būtų neblogai, bet pastebėjau kad pradėjo man apatinėje veido dalyje kilti spuogai, na nežinau gal čia kemšasi poros g.gif nors iki tol tokiu problemu visai neturėjau schmoll.gif prieš tai naudojau Mary Kay kosmetika manau kad reikėtu keisti į kažka kitka tuos Siberikos kremus, bet va į ką? mano oda mišri, T-zona daugiau pablizgėja, o ir metu jau turiu 40+ cool.gif norėtusi drekinamo kremo, su SPF apsauga wub.gif odos šveitimui jūsų patarimu naudoju Čistaja linija su abrikosu kauliukais thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuliukė @ 2013 08 21, 20:48)
Sveikos  4u.gif atėjau patarimo  mirksiukas.gif neseniai pradėjau naudoti veido kremus Natura Siberika,viskas kaip ir būtų neblogai, bet pastebėjau kad pradėjo man apatinėje veido dalyje kilti spuogai, na nežinau gal čia kemšasi poros  g.gif  nors iki tol tokiu problemu visai neturėjau  schmoll.gif prieš tai naudojau Mary Kay kosmetika manau kad reikėtu keisti į kažka kitka tuos Siberikos kremus, bet va į ką? mano oda mišri, T-zona daugiau pablizgėja, o ir metu jau turiu 40+  cool.gif norėtusi drekinamo kremo, su SPF apsauga  wub.gif  odos šveitimui jūsų patarimu naudoju Čistaja linija su abrikosu kauliukais  thumbup.gif  drinks_cheers.gif



o man regis Jus per grubiai sveiciat ir be reikalo braizot savo oda. Na, bet klausimas buvo ne toks. Man metu truputi maziau, bet poros kemsasi nuo nieko, ar nuo visko.. Isbandziau labai daug visko, bet kremo su spf, kad nekimstu neatradau. Ir aplamai esu atradus tokius du, viena su spalva, kita paprasta dienini..
Atsakyti
QUOTE(rutuliukė @ 2013 08 21, 21:48)
manau kad reikėtu keisti į kažka kitka tuos Siberikos kremus

Aš tai jau į Siberiką nežiūrėčiau, jei kažkas iš jos netiko blush2.gif To pačio gamintojo ("1 rešenie") yra daug įdomių kosmetikos linijų, su gera sudėtim...
Pažiūrėkit visą jų asortimentą čia

Žinoma, kimšti galėjo ir kažkokia kita priemonė, pudra gal.. 4u.gif
Atsakyti
dontstop, gal gali priminti gerus ir nebrangius drėkiklius veidui 4u.gif
Atsakyti
Klausiu merginų patarimo dėl veeido prausiklių. Mėgstu tokius veido prausiklius, kuriuose yra neaštrių šveičiamųjų daleliu, kurį galima naudoti praktiškai kasdien ir kurio konsistencija būtų ne gelinė, o tokia kaip 'molinė', kažkas panašaus i baltos dantų pastos konsistenciją biggrin.gif Iki šiol man teko bandyti tik kelis tokius, tai "Garnier" http://clickandflash...ack-better.html ir "Superdrug" pirktą Droge http://www.superdrug...affiliatewindow

Gal kas yra naudoja dar kažką panašaus? 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Šitą turiu. Jis irgi labai tirštas. Jo grūdeliai labai smulkūs smile.gif Bet aš nenaudoju kasdienai jo smile.gif Į savaitę vieną, arba du sykius ax.gif Nemanau, kad labai sveika kasdien odą brūžinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2013 08 22, 18:39)
dontstop, gal gali priminti gerus ir nebrangius drėkiklius veidui 4u.gif

Galiu, bet nežinau, ar tiks, nes aš viską renkuosi sausai odai g.gif
Iš to, ką pastaruoju metu naudojau labiausiai patiko:

Natura Siberica dieninis ir naktinis veido kremai sausai odai
Baikal herbals dieninis ir naktinis veido kremai sausai odai
Babuška Agafja sertifikuota jų linija, aš naudojau skirtus nuo 35 metų ir šiuo metu naudoju, pakartojau (tokie)
Eveline serijos "Biohyaluron 4 D" sausai odai, "Orchidėjos magija", "Bio argana" (tokie)
Eveline aplamai man visi kremai tinka, drąsiai bandau visas naujas linijas ir dar nenusivyliau nė karto smile.gif

Atsakyti
labas mergaitės, gal pasiulytumet koki sampuna nuo plauku slinkimo. Tuoj be plauku liksiu jau.
Atsakyti
QUOTE(*Caras* @ 2013 08 27, 19:44)
labas mergaitės, gal pasiulytumet koki sampuna nuo plauku slinkimo. Tuoj be plauku liksiu jau.

Šampūnas vargiai labai padės, geriau būtų toks variantas: kaukė nuo slinkimo, kurią reikia tepti ant šaknų (pvz Viteks, serija Dead sea) + ricinos aliejus (pvz Elfa, serija Domašnij Doktor, ricinos aliejus su pipirais) prieš plovimą+ ampolės (pvz Babuškos Agafjos nuo slinkimo aliejiniai mišiniai). O jei nepatingėsit, tai prie viso to dar purškiklis galvos odai nuo slinkimo arba antpilas įtrinti į šaknis (purškiklius rekomenduočiau taip pat Elfa, Domašnij Doktor, ten visa serija, antpilai Babuškos Agafjos). Jei plaukų slinkimas "sezoninis" - tikrai padės 4u.gif
Atsakyti
merginos paklausius Jusu patarimu ryzausi isbandyti tusa Golden Rose Sexy black...nu suuuper, net nesitikejau, o ir pardaveja ji labai isgyre, kad labai perkamas jis...netrupa, neklijuoja blakstienu, sepetukas labai idomus toks, kad galima krasciukus blakstienu nudazyti. ziuresim kaip bus toliau...
Atsakyti
o as is nostalgijos nusipirkau RubyRose seseliu palete. tai apart visu spalvu vienodo blizgejimo daugiau jiems jokiu priekaistu neturiu. laikosi gerai, pigmentuoti taip vidutiniskai, neerzina akyciu. kainavo 24 lt visa palete
Atsakyti