Įkraunama...
Įkraunama...

Valgom lauke

Sveikos mamytes.Mano sunus lauke vysalaik papraso koki dziuveseli,batoniuka ir tt.Sedi vezime ir griauzia kaip ziurkenukas ax.gif As nematau juokiuos problemos.Bet draugia vysalaik sako neduot.Pati ji augina 1,1metu dukryte,kuriai nieko neduoda.Juokiu dziuveseliu ir tt. Tai nzn ,ar tai nera blogai duoti vaikui kazka kramtyti lauke ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sell @ 2013 08 28, 16:57)
Sveikos mamytes.Mano sunus lauke vysalaik papraso koki dziuveseli,batoniuka ir tt.Sedi vezime ir griauzia kaip ziurkenukas ax.gif As nematau juokiuos problemos.Bet draugia vysalaik sako neduot.Pati ji augina 1,1metu dukryte,kuriai nieko neduoda.Juokiu dziuveseliu ir tt. Tai nzn ,ar tai nera blogai duoti vaikui kazka kramtyti lauke ?  smile.gif


Vieni duoda, kiti ne smile.gif Čia kaip ir visame kame - priklauso nuo tėvų požiūrio smile.gif Aš visda duodu, jei tik nori, nematau tame problemos. Visuomet po ranka turiu užkandžių ir atsigert smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif as visuomet pasiimu i lauka sausaini, baronkyte ar koki dziuvesi, banana, atsigert butinai. Dazniausiai lauke isbunam ilgai, mazius isalksta, tai duodu uzkandi smile.gif pati irgi mielai sukramsnoju kazka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egluciukas @ 2013 09 08, 22:18)
Sveikos smile.gif as visuomet pasiimu i lauka sausaini, baronkyte ar koki dziuvesi, banana, atsigert butinai. Dazniausiai lauke isbunam ilgai, mazius isalksta, tai duodu uzkandi smile.gif pati irgi mielai sukramsnoju kazka smile.gif


drinks_cheers.gif Manau, nieko blogo, jei vaikas lauke užkanda. Pati, kelias valandas parke pabuvusi, praalkstu, tai kur jau vaikas neišalks. Taip pat nešuosi atsigerti vandens.
Atsakyti
QUOTE(sell @ 2013 08 28, 16:57)
Sveikos mamytes.Mano sunus lauke vysalaik papraso koki dziuveseli,batoniuka ir tt.Sedi vezime ir griauzia kaip ziurkenukas ax.gif As nematau juokiuos problemos.Bet draugia vysalaik sako neduot.Pati ji augina 1,1metu dukryte,kuriai nieko neduoda.Juokiu dziuveseliu ir tt. Tai nzn ,ar tai nera blogai duoti vaikui kazka kramtyti lauke ?  smile.gif


nelabai suprantu, kas čia tokio blogo turėtų būt, kad vaikas lauke užkandžiauja? na praalko, tai praalko, negi vaikui neduosi jei nori? g.gif
Atsakyti
Jei sutampa su priešpiečių ar pavakarių laiku, tada taip. Gauna ir trapučių/duonukų, ir vaisių/uogų ar pan. Vandenį/arbatą visada pasiūlau. Jei iki rimto valgymo nedaug likę, tada jokių užkandžiavimų, kitu atveju gerokai prasčiau valgo rimtą maistą, nes tiesiog nesijaučia alkana. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovani @ 2013 10 12, 15:01)
nelabai suprantu, kas čia tokio blogo turėtų būt, kad vaikas lauke užkandžiauja? na praalko, tai praalko, negi vaikui neduosi jei nori? g.gif


netaikau asmeniškai, bet užkandžiavimas - vienas blogiausių įpročių, kurį išugdote savo vaikui. praalkimas yra normali būsena, geriau truputį pabūti praalkusiam ir sėsti valgyti normalius pietus ar vakarienę negu pastoviai užkandžiauti riestainiukais, sausainiukais ir kitais šlamštmaisčiukais.
Atsakyti
QUOTE(sell @ 2013 08 28, 17:57)
Sveikos mamytes.Mano sunus lauke vysalaik papraso koki dziuveseli,batoniuka ir tt.Sedi vezime ir griauzia kaip ziurkenukas ax.gif As nematau juokiuos problemos.Bet draugia vysalaik sako neduot.Pati ji augina 1,1metu dukryte,kuriai nieko neduoda.Juokiu dziuveseliu ir tt. Tai nzn ,ar tai nera blogai duoti vaikui kazka kramtyti lauke ?  smile.gif

nu kap mama, turinti tokį stažą,ti manau jau esat atrinkusi,kas jūsų vaikam geriausia smile.gif
o dėl įpročio išugdymo,tai... maniškiui tai niekaip neišsiugdė. buč buvus labai laiminga,jei jis užkandžiavęs būtų smile.gif ale... vieno grūdo vaikas pas mane.mažai valgo,tai jam tų užkandžių net nereikėdavo smile.gif ir... ką reiškia nevalgus vaikas ir kaip svarbu jį pamaitnti supras tik tikrai nevalgius vaikus turinčios mamos.
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2014 09 24, 17:33)
. ką reiškia nevalgus vaikas ir kaip svarbu jį pamaitnti supras tik tikrai nevalgius vaikus turinčios mamos.


būtent - pamaitinti normaliu kokybišku maistu, o ne sausainiukais, baronkiukais, batoniukais ir pan.
Atsakyti
Jeigu einame kur nors ilgesniam laikui - i parka, ilgesni pasivaiksciojimai centre ir tt, tai visada turiu uzkasti ir atsigerti. o jeigu einame prie namu - tai nieko nesinesu. buna daug veiklos prie supyniu, karstykliu, nera kada valgyti smile.gif
Atsakyti