Įkraunama...
Įkraunama...

Julijos istorija

Labas panos!

Susilaukius antros dukrytes,priaugau 21kg.Panikavau del svorio,kad gal jau nebusiu idomi vyrui,ir tt. Bandziau vysokiu dietu,nevalgiau kai kuriu produktu,sporto klubai buvo patis artimiausi draugai per visas dienas.Man buvo skaudu ziureti i save stora ir tokia...buvau pati sau bjauri kaip nezinau kas.Vergdavau,panikavau,buvau labai uzsidariusi savi,nebeturejau nei draugu nei nieko...su vaiku i lauka neeiau.
Kartais,pavygdavo numesti 2kg-ir man buvo tokia laime , kaip ... bet kai grizdavo tas svoris,tai man vel striokas prasidedavo,vel tas pats per ta pati. Man niekas nebuvo reikalingas,neko nenorejau matyti.Vys nervai nesusilaikydavo ir vysus savo psichus rodziau ant vaiku.Buvau labai nervinga,ir lankiausi pas psichologa...
Kartais maniau,kad jau cia pasaulio pabaiga ir vysalaik pasiliksiu tokia bjauri ir stora.Bijojau,kad neturesiu vyro.Kad busiu gedina vaiku akyse...
Sportavau,laikausi dietos per 2metus.Bet taip mane jau vyskas uzkniso,nebeturejau jegu jau sportoti.Ir nusprendziau,jei Dievas nori,kad buciau stora,tai reiskia taip ir bus ir juokiuos dietos ir sportas man nepades.
1mestus buvau tokia storuluke,kad baisku man buvo i veidrodi ziureti.Bet pasiskaiciau internete,kad GERO ZMOGAUS TURI BUTI DAUG ir situ gyvenau,kad esu GERAS ZMOGUS. Tuo tarpu santikei su vyru buvo vysai neblogi,ir jis mane ir toliau mylejo. Viena vakara kazkaip pradejom kalbetis apie 3vaikeli.Mano veido israiska buvo siaubinga,kai suzinojau kad vyras nori trecio vaikelio. Pagalvojau,kad vyras juokais cia...
Po kiek laiko pradejo man kristi svoris pomazu,tai 200g per savaite nukris tai vysai nenukris,ir taip 4menesius. Veliau suzinojau,kad laukiu angeliuko.Ohu galvoju,kai cia taip? *****,vel priaugsiu svorio ir tt...o siaubas!
Nestumo metu,svorio praugau nedaug 16kg.Po nestumo,nebandziau net lekneti nes zinojau,kad tai bevyltiskai. Bet vel tas pats,svoris pats krito.Galvojau,kad gal turiu kokia liga,bet ne,pasidariau tirimus sveika kaip agurkas. Na tada bandziau vel laikytis dietos,bet jau nesportuoti.
Pamaciau rezultatus po geru 6menesiu...buvau labai laiminga,kad jau esu netoli savo svorio. Ir jau...jau liko tik 4kg,to nebereikalingo svorio.
Pirma sunaus gymtadeni svenciau jau su savo svorio ir buvau labai laiminga.

Man paviko palekneti tokiu budu,kad palikau vyska Dievui,kuris sutvarke taip,kaip jis norejo. Aisku 4metai leknejimo,tai ziaurei ilgai ir 'skausmingai' ,bet jei patikesi tai vyskas pasiseks taip,kaip Tu noresi 4u.gif
Aciu uz demesi ir labai atsiprasau uz klaidas doh.gif
Atsakyti
Žiūriu, niekas nekomentuoja,o man jūsų istorija viena prasmingiausių. Iš tiesų ir pati taip numečiau svorį - vieną dieną nusispjovus ir palikus viską kaip yra, sumažėjo ir apetitas. Nes juk ir prisirydavau dažniausiai su ta mintim, kad gal nuo rytoj jau nieko sau nebeleisiu. O kai nėra draudimų, nėra ir pagundos. Kiekviena dieta, tarsi gumelės įtempimas - vistiek sugrįš atgal, kai paleisi. Reikia valgyti taip, kaip gali valgyti visą gyvenimą. Ir džiaugtis kiekvienu kąsniu.
O Dievas iš tiesų kiekvienam davė unikalų kūną ir ne tam, kad save kankintume ir badu marintume smile.gif
Atsakyti
4u.gif Tu priemei save tokia, kokia buvai tuo metu ir tuo paciu issivadavai is streso buti tokia, kokia isivaizdavai. Ir savaime susitvarke svoris. asveikatos visai semynai 4u.gif
Atsakyti