Įkraunama...
Įkraunama...

Mokėjimas už šildymą

Laba diena 4u.gif

Artėjant šildymo sezonui susimąsčiau apie siūlomą šilumos tiekėjų planą "Pastovus", kai kas mėnesį už šildymą yra mokama ta pati pinigų suma ir vasarą ir žiemą.
(Nuoroda apie ką kalbu -> http://www.vilniaus-...planas-pastovus ) blink.gif
Noriu pasiklausti Jūsų - ar kas nors yra pasirinkęs tokį mokėjimo variantą ir kaip tai palengvina finansinę mokesčių naštą? g.gif
Atsakyti
Lietuvoj negirdejau, kad kas taip moketu, bet mano pussesere PL gyvena ir ten taip moka, tai... nerelai sildymo suma gaunasi. Tikrai permoka, bet niekam ten nepasiskusi. Todel as linkus sumoketi uz paslauga tada, kai ja paisnaudojau, o ne kazkiek kazkada.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2013 08 30, 13:39)
Lietuvoj negirdejau, kad kas taip moketu, bet mano pussesere PL gyvena ir ten taip moka, tai... nerelai sildymo suma gaunasi. Tikrai permoka, bet niekam ten nepasiskusi. Todel as linkus sumoketi uz paslauga tada, kai ja paisnaudojau, o ne kazkiek kazkada.

Tik negasdinkite zmoniu, kad permoki ir nieko negrazina.
Pats esu pasirinkes vienoda mokejima visus metus. Moku nuo kovo menesio, kiekvieno menesio saskaitoje yra detaliai parasyta, kiek realiai reikia moketi, kokia yra likusi nepriemoka/permoka ir pastovus mokestis. Rugseji mano nepriemoka/permoka prides prie 3 metu vidurkio ir apskaiciuos is naujo pastovaus mokejimo suma.
Papildyta:
QUOTE(Swellia @ 2013 08 29, 09:49)
Laba diena  4u.gif

Artėjant šildymo sezonui susimąsčiau apie siūlomą šilumos tiekėjų planą "Pastovus", kai kas mėnesį už šildymą yra mokama ta pati pinigų suma ir vasarą ir žiemą.
(Nuoroda apie ką kalbu -> http://www.vilniaus-...planas-pastovusblink.gif
Noriu pasiklausti Jūsų - ar kas nors yra pasirinkęs tokį mokėjimo variantą ir kaip tai palengvina finansinę mokesčių naštą?  g.gif

Man tai tik psichologiskai palengvina finansine mokesciu nasta, nes vistiek per metus as sumoku visa suma uz sildyma. Tik aisku, ziema gavus mazesne saskaita psichologiskai lengviau i ja ziureti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(robdov @ 2013 09 01, 17:11)
Tik negasdinkite zmoniu, kad permoki ir nieko negrazina.
Pats esu pasirinkes vienoda mokejima visus metus. Moku nuo kovo menesio, kiekvieno menesio saskaitoje yra detaliai parasyta, kiek realiai reikia moketi, kokia yra likusi nepriemoka/permoka ir pastovus mokestis. Rugseji mano nepriemoka/permoka prides prie 3 metu vidurkio ir apskaiciuos is naujo pastovaus mokejimo suma.


Ačiū už naudingą informaciją. Pati planuoju užsisakyti šį planą. Tai, ar teisingai supratau, kad sąskaitoje, kur pastovus mokestis, iš karto rašo, kad, sakykim, yra ne priemoka už mėnesį, nes pastovus mokestis jau nekompensuoja vidurkio? Tiesiog neramu, nes man paskaičiavo, kad pastovus mokestis būtų apie 80lt. Man mažai kažkaip atrodo biggrin.gif Nes šildymo sezonu vidutiniškai gaunu sąskaitas apie 200lt. Būna daugiau, būna mažiau. Tai va aš ir galvoju, ar jie iš karto informuoja, kad jau nepriemoka, ar tik po metų? Nes nesinori skolų šimtais...
Atsakyti
QUOTE(Maušelė @ 2013 09 21, 07:45)
Ačiū už naudingą informaciją. Pati planuoju užsisakyti šį planą. Tai, ar teisingai supratau, kad sąskaitoje, kur pastovus mokestis, iš karto rašo, kad, sakykim, yra ne priemoka už mėnesį, nes pastovus mokestis jau nekompensuoja vidurkio? Tiesiog neramu, nes man paskaičiavo, kad pastovus mokestis būtų apie 80lt. Man mažai kažkaip atrodo biggrin.gif  Nes šildymo sezonu vidutiniškai gaunu sąskaitas apie 200lt. Būna daugiau, būna mažiau. Tai va aš ir galvoju, ar jie iš karto informuoja, kad jau nepriemoka, ar tik po metų? Nes nesinori skolų šimtais...


Taip saskaitoje bus parasyta kokia yra priemoka/nepriemoka. Mano saskaitoje yra parasyta: apskaiciuota per menesi Lt 79.01, tai yra mokestis uz praejusi menesi. Likutis menesio pabaigai Lt -182.24, su minuso zenklu, vadinasi as jau islyginau skirtuma, ir jau permokejau uz siluma 182.24 Lt. Pabaigoje saskaitos irasyta Moketi is viso Lt 229, tai yra mano pastovus menesinis mokestis.
Pastovu menesini mokesti galite ir pati pasiskaiciuoti, jei turite 3 metu saskaitas biggrin.gif , sudedate visas sumas ir padalinate is 36.
Atsakyti
norėjau paklausti, o čia tik Vilniaus energija tokį planą siūlo, ar ir kitiems miestams tas galioja?
Atsakyti
QUOTE(robdov @ 2013 09 22, 16:34)
Taip saskaitoje bus parasyta kokia yra priemoka/nepriemoka. Mano saskaitoje yra parasyta: apskaiciuota per menesi Lt 79.01, tai yra mokestis uz praejusi menesi. Likutis menesio pabaigai Lt -182.24, su minuso zenklu, vadinasi as jau islyginau skirtuma, ir jau permokejau uz siluma 182.24 Lt. Pabaigoje saskaitos irasyta Moketi is viso Lt 229, tai yra mano pastovus menesinis mokestis.
Pastovu menesini mokesti galite ir pati pasiskaiciuoti, jei turite 3 metu saskaitas  biggrin.gif , sudedate visas sumas ir padalinate is 36.

Dabar aišku, labai ačiū smile.gif
Papildyta:
QUOTE(martinka @ 2013 09 22, 22:20)
norėjau paklausti, o čia tik Vilniaus energija tokį planą siūlo, ar ir kitiems miestams tas galioja?

Va, radau Delfi straipsnį, tai rašo, kad:"Tokią galimybę siūlo ir „Litesko“, turinti filialus Alytuje, Marijampolėje, Vilkaviškyje, Palangoje, Telšiuose, Kelmėje, Biržuose ir Druskininkuose".

http://www.delfi.lt/...3#ixzz2fiQYUnJr
Atsakyti
Užsisakiau šį planą. Žiūrėsim, ar pasiteisins bigsmile.gif
Atsakyti
Domiuosi ir as situo reikalu, kas jau esat isbande, prasau pasidalinti patirtim:geras ar blogas sitas planas?
Atsakyti
QUOTE(Meletele @ 2014 06 02, 15:06)
Domiuosi ir as situo reikalu, kas jau esat isbande, prasau pasidalinti patirtim:geras ar blogas sitas planas?

Pasidalinsiu rudenį. nes bus metai. Mankol kas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2013 08 30, 13:39)
Lietuvoj negirdejau, kad kas taip moketu, bet mano pussesere PL gyvena ir ten taip moka, tai... nerelai sildymo suma gaunasi. Tikrai permoka, bet niekam ten nepasiskusi. Todel as linkus sumoketi uz paslauga tada, kai ja paisnaudojau, o ne kazkiek kazkada.



Mano draugė gyvena Varšuvoje, ir ten už šildymą visi PRIVALOMAI moka kas mėnesį vienodą sumą. Dėl permokų, manau, tikrai grąžina. Bet man labau patinka mokėti už tai ką išleidau, o ne už tai, ką išleisiu tik ateityje. Pagalvojau, kad tas privalomas mokėjimas už šildymą visus metus reiškia, kad kas mėnesį suma gaunasi ne tokia didelė ir žmonės bei politikai Lenkijoje apie šildymą tiek nediskutuoja, kiek pas mus. Pas mus šildymas yra politinis klausimas, kurį prieš bet kokius rinkimus naudoja politikai savo tikslams pasiekti.
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2014 06 30, 21:58)
Pasidalinsiu rudenį. nes bus metai. Mankol kas thumbup.gif


Man pasitvirtino. Šiais metais mokėsiu netgi mažiau. Tokį pat planą padariau ir tėvukui.
Atsakyti