Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvos verslo koleija (LTVK)

Sveikos. Kuriu temuke,tikiuosi atsiras bendraminciu. Buriames cia,kurios studijuojat sioje kolegije nuotoliniu budu! ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nala24 @ 2013 08 29, 16:47)
Sveikos. Kuriu temuke,tikiuosi atsiras bendraminciu. Buriames cia,kurios studijuojat sioje kolegije nuotoliniu budu!  ax.gif

Labas, su nekantrumu laukiu prisijungimo duomenų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(angel666 @ 2013 09 03, 18:20)
Labas, su nekantrumu laukiu prisijungimo duomenų bigsmile.gif

Ir as drinks_cheers.gif Tik va teko pabendrauti su viena studijuojancia,tai sake pernai gao tik spalio vidury juos,o darbus reikejo atlikti taip,lyg butum pradejes mokytis nuo rugsejo 1 g.gif Lauksiu sia sav,kita bandysiu skambintis ir klausti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nala24 @ 2013 09 03, 19:22)
Ir as drinks_cheers.gif  Tik va teko pabendrauti su viena studijuojancia,tai sake pernai gao tik spalio vidury juos,o darbus reikejo atlikti taip,lyg butum pradejes mokytis nuo rugsejo 1 g.gif  Lauksiu sia sav,kita bandysiu skambintis ir klausti ax.gif

Na man sake, kad gausiu rugsėjo gale. Tikiuos labai neužsivėlins doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angel666: 03 rugsėjo 2013 - 19:10
QUOTE(angel666 @ 2013 09 03, 19:09)
Na man sake, kad gausiu rugsėjo gale. Tikiuos labai neužsivėlins doh.gif

Nu va,nes man sake,kad gausiu apie rugsejo viduri... g.gif
Atsakyti
Jau uzsisakiau studento pazymejima ax.gif
Atsakyti
Jeigu idomu,tai gavau emeila,kad patvirtinta nuotoliniu studiju studentu moklso metu pradzia spalio 1d. Tai va duomenis atsius iki rugsejo pabaigos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nala24 @ 2013 09 10, 17:06)
Jeigu idomu,tai gavau emeila,kad patvirtinta nuotoliniu studiju studentu moklso metu pradzia spalio 1d. Tai va duomenis atsius iki rugsejo pabaigos smile.gif

Aš kolkas jokios žinutės negavau, bet bent jau aišku kada tikėtis mokslų pradžios smile.gif
Atsakyti