Įkraunama...
Įkraunama...

Artimas žmogus - alkoholikas

Sena tema
Atsakyti
O, nauja temute wink.gif
Atsakyti
sveikos, šaunu, varom toliau apie alkoholikus biggrin.gif. tiesa, kai padaviau dokumentus skyrybom, po savaitės jau atėjo iš teismo, kad man vyras mokėtų po 400 lt kas mėn, kol įvyks skyrybų procesas, ieškiny dėl skyrybų buvo prašyta 500, teisėja tenkina prašymą nepilnai. nors vyro pajamos vidutiniškai per metus į mėn tik 250 lt.
Atsakyti
aš irgi iš tos nevilties pas būrėja buvau, tai buvau šokiruota, kaip ji apie jį visą teisybę pasakė, žodžiu mums sakė kad mes kartu nebūsim, tai va ateitis parodis, kaip čia bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(ducis @ 2013 09 05, 15:29)
sveikos, šaunu, varom toliau apie alkoholikus biggrin.gif. tiesa, kai padaviau dokumentus skyrybom, po savaitės jau atėjo iš teismo, kad man vyras mokėtų po 400 lt kas mėn, kol įvyks skyrybų procesas, ieškiny dėl skyrybų buvo prašyta 500, teisėja tenkina prašymą nepilnai. nors vyro pajamos vidutiniškai per metus į mėn tik 250 lt.


250 Lt/ men? ne 2500?
Atsakyti
QUOTE(Laabeille @ 2013 09 05, 14:52)
250 Lt/ men? ne 2500?

Jeigu būtų 2500, priteistų daugiau. Ar čia dar nepriteista suma?
Atsakyti
bet tai is kur zmogus paims, o tai is ko jis pats gyvena? g.gif

kazkaip man teisesauga ir sveikas protas siuo atveju prasilenkia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Laabeille @ 2013 09 05, 16:52)
250 Lt/ men? ne 2500?

aha, tiksliai du šimtai penkiasdešimt litų. mat jis dirbo pagal ind veiklą, tai rodė ką norėjo, tai nedirbo, paskui neoficialiai, bet taip visą gyvenimą.
Papildyta:
QUOTE(In hell @ 2013 09 05, 18:34)
Jeigu būtų 2500, priteistų daugiau. Ar čia dar nepriteista suma?

teismo sprendimas kol įvyks skyrybų procesas, tiek tipo mokėti kol išskirs, o tada skyrybu metu spręs kiek priteisti alimentų
Papildyta:
QUOTE(Laabeille @ 2013 09 05, 18:58)
bet tai is kur zmogus paims, o tai is ko jis pats gyvena?  g.gif

kazkaip man teisesauga ir sveikas protas siuo atveju prasilenkia  rolleyes.gif

jis tiek terodo. o iš tikro, teisingai , kad priteisia tokiems, esi sveikas, jaunas, dirbt negali?
Papildyta:
QUOTE(evuxiene @ 2013 09 05, 16:37)
aš irgi iš tos nevilties pas būrėja buvau, tai buvau šokiruota, kaip ji apie jį visą teisybę pasakė, žodžiu mums sakė kad mes kartu nebūsim, tai va ateitis parodis, kaip čia bus g.gif

aš pati net negaliu sau atsakyti, kada man tiksliai pradėjo vienodai rodyt kad jis laka be sustojimo. gal jau metai kokie, kai aš nebekreipdavau dėmesio į jį, niekur nenorėdavau eit su juo, neklausydavau ką kalba, jis man pasidarė tuščia vieta, o kai dar būrėja pasakė, kad nemato mano gyvenimo su juo tai gal dar kažkoks postūmis buvo, nors nelabai tikiu aš būrėjom. pas manę ir buvo taip kaip pas merginų, ai dar kentėsiu, tai tas , tai anas. man didelis pliusas, kad butas mano, ne jo. bet vis tipo galvojau gal pavirsim į padorią šeimą, nors pasakom nuo 6 metų nebetikiu, bet čia kaip sakoma viltis durnių motina, nors motina savo vaikų neapleidžia, bet aš nusprendžiau nebelaukt ir baigt. o dabar jaučiuos puikiai, nepasiilgstu, kalbu kaip su kokiu pažįstamu telefonu ir viskas ir nė trupučio jo man negaila, kad išmečiau jį be nieko, nes jis nieko ir neturėjo. man tik gėda, kad tiek metų aš leidaus, kad manę išnaudotų ir tyčiotusi iš manęs. atsikračiau balasto. o kitas aš suprantu, kad tikrai nėra lengva viską parišt, mes kaip beprotės kokios aukojamės nežinia kam.
Atsakyti
Ir kokie jie visi niekšai, ir kokios moteriškės visos auksinės-sidabrinės.

Kad imatės alkoholikų išnaikinimo iš savo gyvenimo - šaunuolės. Bet tai, kad daug metų su jais gyvenote, reiškia, kad tam buvo kažkokių priežasčių, kažkokios naudos iš to irgi gavote. Žmonės būna kartu tik tada, kai vieno iškilimai aititinka kito įdubimus. Kiekviena kažkokią skylę dūšioj užkišinėja alkoholiku (savęs neišskiriu). Ir jeigu neišsiaiškinsit, kame šaknys, prasimanysit kitą "kamštį", kokį nors "holiką". Vienintelis žmogus, kurį gali pakeisti - tu pats. Todėl ir visą energiją apsimoka į save nukreipt ir išplaukt naujai gimusiai gražiam gyvenimui.
Atsakyti
as zolynu mugeje irgi vasara netycia issiburiau pas zinuone, is akmenuku, seklu ir pan., tai rodo viena santuoka ir ateity ja busiancia sekminga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ducis @ 2013 09 05, 19:23)
aha, tiksliai du šimtai penkiasdešimt litų. mat jis dirbo pagal ind veiklą, tai rodė ką norėjo, tai nedirbo, paskui neoficialiai, bet taip visą gyvenimą.
Papildyta:

teismo sprendimas kol įvyks skyrybų procesas, tiek tipo mokėti kol išskirs, o tada skyrybu metu spręs kiek priteisti alimentų
Papildyta:

jis tiek terodo. o iš tikro, teisingai , kad priteisia tokiems, esi sveikas, jaunas, dirbt negali?
Papildyta:

aš pati net negaliu sau atsakyti, kada man tiksliai pradėjo vienodai rodyt kad jis laka be sustojimo. gal jau metai kokie, kai aš nebekreipdavau dėmesio į jį, niekur nenorėdavau eit su juo, neklausydavau ką kalba, jis man pasidarė tuščia vieta, o kai dar būrėja pasakė, kad nemato mano gyvenimo su juo tai gal dar  kažkoks postūmis buvo, nors nelabai tikiu aš būrėjom. pas manę ir buvo taip kaip pas merginų, ai dar kentėsiu, tai tas , tai anas. man didelis pliusas, kad butas mano, ne jo. bet vis tipo galvojau gal pavirsim į padorią šeimą, nors pasakom nuo 6 metų nebetikiu, bet čia kaip sakoma viltis durnių motina, nors motina savo vaikų neapleidžia, bet aš nusprendžiau nebelaukt ir baigt. o dabar jaučiuos puikiai, nepasiilgstu, kalbu kaip su kokiu pažįstamu telefonu ir viskas ir nė trupučio jo man negaila, kad išmečiau jį be nieko, nes jis nieko ir neturėjo. man tik gėda, kad tiek metų aš leidaus, kad manę išnaudotų ir tyčiotusi iš manęs. atsikračiau balasto. o kitas aš suprantu, kad tikrai nėra lengva viską parišt, mes kaip beprotės kokios aukojamės nežinia kam.

vakar perskaičiau delfi Kai kurios Dalai Lamos XIV mintys:Jeigu manai, jog esi per mažas, kad kažką pakeistum, pabandyk miegoti su uodu. Kai mus ištinka tragedija, galime reaguoti dvejopai: arba prarasti viltį ir pasiduoti žalingiems įpročiams, arba priimti iššūkį ir surasti vidinę stiprybę.Jeigu problema gali būti išspręsta, ji išsispręs. Jeigu ne, nėra prasmės dėl jos nerimauti. Akis už akį... ir visi mes esame akli. kažkaip labai patiko ir pagalvojau, kad čia tinka į mūsų teme, tik paskutinė ne, ji taip gera.

Atsakyti
QUOTE(Senmergiukas @ 2013 09 05, 19:40)
Ir kokie jie visi niekšai, ir kokios moteriškės visos auksinės-sidabrinės.

Kad imatės alkoholikų išnaikinimo iš savo gyvenimo - šaunuolės. Bet tai, kad daug metų su jais gyvenote, reiškia, kad tam buvo kažkokių priežasčių, kažkokios naudos iš to irgi gavote. Žmonės būna kartu tik tada, kai vieno iškilimai aititinka kito įdubimus. Kiekviena kažkokią skylę dūšioj užkišinėja alkoholiku (savęs neišskiriu). Ir jeigu neišsiaiškinsit, kame šaknys, prasimanysit kitą "kamštį", kokį nors "holiką". Vienintelis žmogus, kurį gali pakeisti - tu pats. Todėl ir visą energiją apsimoka į save nukreipt ir išplaukt naujai gimusiai gražiam gyvenimui.

oi aš tikrai ne auksinė. aišku, kad pati žinojau su kuo gyvenu, bet kažkaip gimsta vaikas ir kaip silpnaprotė plauki pasroviui, nors kam tas kaip. silpnaprotė. taip kurį laiką galvojau, ką liksiu viena su vaiku, be ryšio, gal tas mes gert ir bus gerai, kai negerdavo sutardavom. bet patikėk, kai girtas tokių vėjų prišnekėdavo, aš nutirpdavau ir galvodavau koks velnias man protą apsėdo. čia jis ne apie manę kalbėdavo, o sakydavo, kad mano visą šeimą reikia išnaikint, nors ta šeima jį priėmė kaip sūnų į šeimą. aš nieko nekaltinu, tik savę, ir vaikui sakau nepyk ant mamos, kad su tečiu tau nelabai pasisekė. o dėl gėrimo aš nekaltinu nei draugų, nei darbų. niekas pistulės į galvą įrėmės neliepia gert, jam gerai išgėrus tai tegu, aš knisdavau protą, nebeknisiu. o pasikeist aš tikrai pasikeičiau, nebebūsiu tokia gera ir kvaila biggrin.gif juokauju. o skylė kurią užkišt reikėjo, tai jaunystė, nuolatinio sekso partnerio turėjimas, paskui įpratimas, kuris baisiau už įgimimą.
Atsakyti