Įkraunama...
Įkraunama...

Danties rovimas

Sveikos,

atkeliu savo postą iš senosios temos, jei kam taip buvo, pasidalinkit patirtimi:

QUOTE(Adrij@ @ 2013 09 05, 15:30)
Sveikos,

norėjau pasiklausti, gal kam taip buvo, nes jau darosi neramu sad.gif Prieš tris savaites ištraukė krūminio danties šaknis, tik tiek jau jo ir buvo likę, pasirodo, kad ji pūliavo, buvo uždegiminė. Po ištraukimo tik pamausdavo, bet po kelių dienų skausmas pradėjo stiprėti, Ibuprom'as padėdavo tik 3-4 valandom, ir tai ne visai numalšindavo skausmą, tiesiog naktį neišėjo užmigti. Nuėjau pas odontologę, pasakė, kad nėra krešulio, įdėjo kaip suprantu dirbtinį krešuliuką, skaudėti kaip ir nustojo, jau skausmo beveik nejaučiau. Išrašė antibiotikų, jei skaudėtų, bet kadangi nebeskaudėjo, negėriau. Po keturių dienų tas krešuliukas iškrito, dantį pamaudė, bet stiprūs skausmai neužeidavo ir apsidžiaugiau, kad gal jau viskas, bet matyt be reikalo, prieš keletą dienų dantį vėl pradėjo skaudėti taip kaip pradžioje, užeina ir labai didelis skausmas. Išoriškai traukimo vieta gija, traukiasi, jokio pūlinio, paburkimo nematyti, bet skausmas, nors sienom laipiok. Gal kažkas blogai su žandikauliu, gal koks uždegimas? Gal čiupt antibiotikus nieko nelaukiant? Po kelių dienų eisiu pas odontologę vėl, pasakysiu, kas darosi, bet kaip neramu, nusibodo tas skausmas juodai sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrij@: 05 rugsėjo 2013 - 14:38
Jei kresulys iskrito, iskalautas ir pan., reikia nueiti pas chirurga, kad atnaujintu ir praplautu su dezinfekciniu tirpalu.
Atsakyti
Sveiki, bukit geri kam nesunku bruktelkit pas ka ZALGIRIO klinikoje geriau nesirauti protiniu dantu??? baimes akys dideles, bijau ne pacios 4 protiniu dantu su narkoze salinimo operacijos, o galimu komplikaciju, jei nutrauks nerva, nutirps lupa ir liezuvis, dar blogiau - baisu pagalvoti apie zandikaulio isnirima ar luzi. Parasykite pa ka gerai, pas ka ne. labai dekoju is anksto jei bus tokiu parasanciu. kitas dalykas - kaip susitarti pas ka operuosiuosi Zalgiryje? nes situacija tokia, kad paklausus kas atliks operacija, nezino. Kaip pakliuti pas patyrusi spec?
Atsakyti
siūlyčiau pasidomėti gydytoju Daniel Lipski, jis turi kliniką rugių g. šalino man apatinio žandikaulio protinį dantį, labai greit paprastai ir be nuotykių. gal 30 min laukė kol nuskausmino, dantį pašalino per 4 min, tikrai greit , esu abai paetnkinta (iki jo man yra šalinę dar 2 kitį gydytojai, taio turiu su kuo lyginti )
Atsakyti
Primenu, kad Vilniuje (bei Kaune) dantis salina studentai odontologai kartu su savo destytojais burnos ar veido ir zandikauliu chirurgais. Viskas vyksta su nuskausminimu, pacientai dazniausiai lieka patenkinti, o ir kaina juokinga - nepriklausomai ar dantis protinis, ar ne, ar saknys (isskyrus kaule esancius dantis, nepilnai isdygusius) - ~15Lt. 4u.gif Pati esu 5 kurso studente, taigi jeigu ka sudomino, AZ smile.gif
Atsakyti
Galvoju butinai parasysiu, jei bus tokiu, kurie labai bijo trauktis dantis, pvz kaip as smile.gif Isrove man pries dvi savaites keturis protinius(du isdyge, du po dantenomis, is kuriu vienas atsigules-sudetingiau) Zalgiryje su pilna narkoze, gyd. puikiai atliko darba (Martuseviciute). ka galiu pasakyti apie pati procesa ir baime tam ryztis. jau kas kas, bet as tai baisiai bijojau, bet visgi ryzausi ir nepasitvirtino nei viena mano baime. jokiu komplikaciju ar bedu. pats procesas su narkoze siaip tai organizmui kenkia, bet viena mergina, kuriai irgi trauke dantis, sake daresi tik su vietiniu nuskausminimu ir puse proceso juto, ir asara riedejo is skausmo. taip kad tokiu atveju geriau narkoze, atejau, atsiguliau, sapnavau ir atsikeliau savo palatoj smile.gif melyniu nebuvo, tinimas normalus, bet ne itin daug. skausmo tikejausi daug, bet jo buvo irgi minimaliai, ta prasme jis pakenciamas. na ir penkios dienos ligonineje leido antibiotikus ir dar namie penkios dienos antibiotiku. keista, bet zinokit gerai Zalgiryje, bent jau man, niekas pakysiuku net neeme, prieziuros po tokios operacijos kazkokios ypatingos nereikia. va likau patenkinta nerealiai. Ryzkites, kam reikia. smile.gif
Atsakyti
Sveiki, aš esu 5 kurso odontologijos studentas. Vilniuje Žalgirio klinikos Odontologijos institute labai nebrangiai (tik už vienkartinių priemonių kainą) ir be skausmo galiu pašalinti išdygusius protinius dantis (dėl neteisingos padėties, dėl karieso ar kitų problemų), taip pat ir kitus dantis ar šaknis, kurių nebeįmanoma sugydyti. Kaip ir visi studentai, dirbu su dėstytojų priežiūra, ir visi gydymo sprendimai yra priimami suderinus su jumis ir su dėstytoju burnos chirurgu. Jeigu pamatytume kad dantį galima sugydyti, pasiūlytume kitas alternatyvas. Parašykite žinutę ir galėsiu atsakyti į Jūsų klausimus.
Atsakyti
QUOTE(krema @ 2013 10 22, 14:07)
Primenu, kad Vilniuje (bei Kaune) dantis salina studentai odontologai kartu su savo destytojais burnos ar veido ir zandikauliu chirurgais. Viskas vyksta su nuskausminimu, pacientai dazniausiai lieka patenkinti, o ir kaina juokinga - nepriklausomai ar dantis protinis, ar ne, ar saknys (isskyrus kaule esancius dantis, nepilnai isdygusius) - ~15Lt.  4u.gif  Pati esu 5 kurso studente, taigi jeigu ka sudomino, AZ smile.gif



Sveiki, man įdomu kokia tvarka norint patekt pas studentus? ( na ar reikia kokio siuntimo, kokiu laiku galima pas juos patekt ir pan). Galit parašyt viešai arba į AŽ
Atsakyti
Sveikos,

norejau paklausti, per kiek laiko nuo danties (pvz., kruminio) isrovimo paprastai pasireiskia tinimas, jeigu istinsta?
Ryte turejau malonuma atsikratyti vieno danties likucio, plius buvo prie saknu supuliave. Dabar geriu prirasytus stiprius antibiotikus. Kai jau prejo anestezijos poveikis, zaizda kaip tokia jauciu (labiau ja jauciu pavirsiuje, ne dantenos viduje kur nors), bet tai nera didelis skausmas, nuskausminamuju dar nejauciu poreikio gerti. Aisku, ir pati zanda "jauciu" gal kiek yra paburke apie ta vieta, bet vizualiai neatrodo, kad butu istine.

Kaip manote is patirties, ar yra tikimybe, kad zandas ar zandikaulis istins? Nes pora atrimiausiu dienu darbe turesiu svarbiu susitikimu (paciu tinkamiausiu laiku doh.gif ), tai nesinori atrodyti kaip burundukas...
Atsakyti
man prieš porą savaičių rovė krūminį dantį, norėjau paklaust gal kas nors žinot per kiek laiko užgyja? nes labai bijojau nepamest krešulio, buvo patinusios dantenos, dabar jau nieko nebejaučiu, žaizdelė atrodo susitraukus kažkiek ir kaip šašiukas užsidėjęs, tai baisu, kas po juo biggrin.gif kad nebūtų po to problemų..
Atsakyti
QUOTE(issiblaskiusi @ 2013 11 10, 17:07)
Sveikos,

norejau paklausti, per kiek laiko nuo danties (pvz., kruminio) isrovimo paprastai pasireiskia tinimas, jeigu istinsta?
Ryte turejau malonuma atsikratyti vieno danties likucio, plius buvo prie saknu supuliave. Dabar geriu prirasytus stiprius antibiotikus. Kai jau prejo anestezijos poveikis, zaizda kaip tokia jauciu (labiau ja jauciu pavirsiuje, ne dantenos viduje kur nors), bet tai nera didelis skausmas, nuskausminamuju dar nejauciu poreikio gerti. Aisku, ir pati zanda "jauciu" gal kiek yra paburke apie ta vieta, bet vizualiai neatrodo, kad butu istine.

Kaip manote is patirties, ar yra tikimybe, kad zandas ar zandikaulis istins? Nes pora atrimiausiu dienu darbe turesiu svarbiu susitikimu (paciu tinkamiausiu laiku doh.gif ), tai nesinori atrodyti kaip burundukas...



Jei prisiziuresite ir isaugosite kresuli, netinti turetu. Svarbu pries traukiant negerti skystinanciuju krauja ir kad nebutu aukstas spaudimas.
Papildyta:
QUOTE(akmaya @ 2013 12 29, 20:45)
man prieš porą savaičių rovė krūminį dantį, norėjau paklaust gal kas nors žinot per kiek laiko užgyja? nes labai bijojau nepamest krešulio, buvo patinusios dantenos, dabar jau nieko nebejaučiu, žaizdelė atrodo susitraukus kažkiek ir kaip šašiukas užsidėjęs, tai baisu, kas po juo  biggrin.gif  kad nebūtų po to problemų..




Gerai, kad gyja zaizda. Neturi buti jokiu problemu.
Atsakyti
Sveiki,

Senoje temoje radau toki posta ir cia labai panasu i mano dabartine situacija. Danti (6-ta, apacioje) isrove pries 4 dienas, pirmas dvi dienas praktiskai neskaudejo, paskui pradejo skaudet, pradeda skaudet vakarais, geriu Nimesil, pas gydytoja esu uzsirasiusi dar po 4 dienu. Israuto danties vietoje matosi kazkas kietas baltas. Kaip ir poste zemiau, galvojau, kad liko dalis danties nepasalinta, paskambinau gydytojai, ji sako, kad negali buti, kad pasalino visa, sutarem dar palaukti iki kito vizito.

Norejau paklausti, kas daroma tokiose situacijose kaip aprasyta zemiau, kai apsinuogina kaulas? Is anksto aciu uz atsakyma 4u.gif

QUOTE(Kalpana @ 2010 06 08, 23:05)
Būna, kad išsiskalauja krešulys ir apsinuogina kaulas. Dažniausiai apsinuogina krūminių dantų tarpšakninės kaulo pertvaros. Pacientams atrodo, kad gydytojas paliko vieną šaknį neišrautą, nors tai tik jų pačių tarpšakninės pertvaros kaulo ketera. Bet, tokiu atveju, jei apsinuogino kaulo, reikėtų kreiptis į gydytoją, nes „pliko“ kaulo buvimas sukelia skausmą, gijimas būna prastesnis, lėtesnis.
Atsakyti