Įkraunama...
Įkraunama...

Besimokančioms vairuoti

Diskutuojame toliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuks @ 2013 09 08, 11:05)
Metus laiko mokeisi praktiką? mastau.gif
Aš apskritai į vairavimo mokyklą atėjau kovo 6, teoriją išsilaikiau balandžio 19, pirmas praktikos egzamino bandymas buvo  liepo 20, sėkmingasis -- rugpjūčio 3. Visą tą laiką kažkaip nervinausi, kad labai ilgai, labai gaišau laiką ir t.t. (MAN taip atrodė)

Ne, tiek laiko nesimokiau. Tiesiog pradėjau praeitais metais, išsilaikiau teoriją, pravažiavau 12 važiavimų ir spalio viduryje sustojau. Baimė, nepasitikėjimas, neviltis pakišo koją. verysad.gif Pradėjau vėl važinėti tik šių metų rugpjūtį, pabaigiau vairavimo mokyklą ir šturmavau Regitrą. biggrin.gif Tai va taip ir gavosi, kad teorija į pabaigą ir vėl teks laikyti iš naujo. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Manguste @ 2013 09 08, 12:49)
Ne, tiek laiko nesimokiau. Tiesiog pradėjau praeitais metais, išsilaikiau teoriją, pravažiavau 12 važiavimų ir spalio viduryje sustojau. Baimė, nepasitikėjimas, neviltis pakišo koją. verysad.gif  Pradėjau vėl važinėti tik šių metų rugpjūtį, pabaigiau vairavimo mokyklą ir šturmavau Regitrą. biggrin.gif Tai va taip ir gavosi, kad teorija į pabaigą ir vėl teks laikyti iš naujo. doh.gif

O, aš tai kažkaip kaip tik norėjau kuo greičiau... Baimė, kaip bebūtų keista, man tebuvo tik tol, kol apskritai nežinojau, nuo ko pradėt tą mašiną klibint lotuliukas.gif. O kai jau čiučiuką supratau -- visa kita tik laiko klausimas buvo... Aš kažkaip jei jau kažko imuosi -- noriu kuo greičiau išmokt, kad netrukdytų kitoms veikloms ax.gif Ir tai, sakau pykau ant savęs, pykau ant tam tikrų aplinkybių, kurios labai trukdė man kitas veiklas vykdyt...
Atsakyti
QUOTE(Manguste @ 2013 09 08, 12:47)
Aš irgi Kaune. Kiek kartų jau laikei? Aš kažkaip kai dar po pirmo, tai neprarandu vilties. biggrin.gif Nors bėda dabar kita. Rugsėjo 22 dieną baigiasi mano teorija, bandau registruotis praktikai, bet man neduoda jokių laikų, tai greičiausiai iki to laiko, kol baigsis mano teorija laisvų vietų nėra. Reikia registruotis vėl teorijai. doh.gif

Aš jau 3 kartus doh.gif blush2.gif
Toeriją tai gegužę išlaikiau, laiko yra, bet tos eilės.... siaubas kažkoks.
Beje, ką tik sužinojau, kad jei registruojamasi per 7 d. po neišlaikyto praktikos egz., tai leis registruotis tik po 4 sav. (kaip man anksčiau ir rodydavo), o po 7 d. rodo ankstesnius laikus biggrin.gif tai va dabar lauksiu 7 d, ir tada bandysiu anksčiau gaut vietą. O kažin nebūtų verta man registruotis kitam mieste? g.gif
Atsakyti
QUOTE(IevaZ @ 2013 09 08, 14:02)
Aš jau 3 kartus  doh.gif  blush2.gif
Toeriją tai gegužę išlaikiau, laiko yra, bet tos eilės.... siaubas kažkoks.
Beje, ką tik sužinojau, kad jei registruojamasi per 7 d. po neišlaikyto praktikos egz., tai leis registruotis tik po 4 sav. (kaip man anksčiau ir rodydavo), o po 7 d. rodo ankstesnius laikus  biggrin.gif  tai va dabar lauksiu 7 d, ir tada bandysiu anksčiau gaut vietą. O kažin nebūtų verta man registruotis kitam mieste?  g.gif

???? mastau.gif Kas čia per išradimas??? Registravausi tą pačią dieną (liepos 20) po nesėkmės, užsiregistravau po 2 sav. rugpjūčio 3 d. (galėjau ir dar 3 dienom anksčiau, nenorėjau darbo dieną eit laikyt)
Atsakyti
QUOTE(IevaZ @ 2013 09 08, 14:02)

bet tos eilės.... siaubas kažkoks.
Beje, ką tik sužinojau, kad jei registruojamasi per 7 d. po neišlaikyto praktikos egz., tai leis registruotis tik po 4 sav. (kaip man anksčiau ir rodydavo), o po 7 d. rodo ankstesnius laikus  biggrin.gif  tai va dabar lauksiu 7 d, ir tada bandysiu anksčiau gaut vietą.

g.gif keista. Gal reikia pabandyti... Aš ir Kaune. Teoriją perlaikiau 5 d., nes pabaigė galioti. Dabar žiūriu, kad man artimiausią laiką rodo spalio 4 d. O jei dabar nesiregistruosiu gal ims ir nuplauks dar toliau... swoon.gif
Atsakyti
QUOTE(juramaria @ 2013 09 08, 16:27)
g.gif  keista. Gal reikia pabandyti... Aš ir Kaune. Teoriją perlaikiau 5 d., nes pabaigė galioti. Dabar žiūriu, kad man artimiausią laiką rodo spalio 4 d. O jei dabar nesiregistruosiu gal ims ir nuplauks dar toliau...  swoon.gif

Pamėginkit bent pasižiūrėt... Nes, sakau, net tuo, kaip sakoma, labiausiai užimtu vasaros laiku Vilniuje gavau laiką po 2 savaičių...
Tik, aišku, protingiausia būtų užsiregistruotame mieste pralėkt bent vieną kitą pamoką su to miesto instruktorium
Atsakyti
QUOTE(juramaria @ 2013 09 08, 15:27)
g.gif  keista. Gal reikia pabandyti... Aš ir Kaune. Teoriją perlaikiau 5 d., nes pabaigė galioti. Dabar žiūriu, kad man artimiausią laiką rodo spalio 4 d. O jei dabar nesiregistruosiu gal ims ir nuplauks dar toliau...  swoon.gif

Taigi registruokitės tai spalio 4 d., o paskui jeigu atsiras anksčiau laikas, pasikeisit. mirksiukas.gif Aš buvau užsiregistravus tik rugsėjo 13 d., bet vis kiekvieną dieną įlysdavau pažiūrėti, radau laisvą laiką rugsėjo 5d. ir persiregistravau.
Atsakyti
QUOTE(Liniuks @ 2013 09 08, 15:50)
???? mastau.gif Kas čia per išradimas???

man taip Kauno informacijos skyriuj pasakė, grįžus bandžiau registruotis, tai lygiai taip ir rodė - tik po 4 sav. unsure.gif
nežinau kodėl, ar čia tik man vienai taip. Arba čia tik Kauno tvarka biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IevaZ: 08 rugsėjo 2013 - 20:29
QUOTE(IevaZ @ 2013 09 08, 21:26)
man taip Kauno informacijos skyriuj pasakė, grįžus bandžiau registruotis, tai lygiai taip ir rodė - tik po 4 sav.  unsure.gif
nežinau kodėl, ar čia tik man vienai taip. Arba čia tik Kauno tvarka  biggrin.gif

nu jo, žinai... Čia gal matyt neišlaikiusiųjų psichologija rūpinasi, kad „ant karštųjų“ neitų laikyt iškart ryt lotuliukas.gif Nors jei jie patys sako, kad laikyt galima kiek nori kartų, tai ar gaila, kad kasdien eičiau laikyt lotuliukas.gif Pinigai tai jiem krenta, ne man, man tai IŠ kišenės lotuliukas.gif
Birželio gale rūpinausi labai nelinksmais dalykais, susijusiais su ilgamečiu draugu, tai, deja deja... Labai reikėjo pagalbos kriminalistikoje, tai pažįstamas žurnalistas pasakė tik tiek -- deja... Yra Lietuvos p o l i c i j a ir yra Kauno p o l i c i j a... KET, kiek pastebėjau, Kaune irgi matyt kitoks, nes eismas siaubingas karsta.gif, siaubas, kiek netikėtų situacijų PĖSČIA apturėjau karsta.gif... Tai jei dar ir Regitroj tokia tvarka, tai ką aš begaliu pasakyt....
Atsakyti
QUOTE(Liniuks @ 2013 09 08, 12:05)
Metus laiko mokeisi praktiką? mastau.gif
Aš apskritai į vairavimo mokyklą atėjau kovo 6, teoriją išsilaikiau balandžio 19, pirmas praktikos egzamino bandymas buvo  liepo 20, sėkmingasis -- rugpjūčio 3. Visą tą laiką kažkaip nervinausi, kad labai ilgai, labai gaišau laiką ir t.t. (MAN taip atrodė)

as pradejau mokslus pacioje birzelio pradzioje, liepos vidury issilaikiau teorija, bet iki siol net nepriejau iki mokyklinio egzamino. pykstu siuntu kad sitaip gaistasi laikas, ir vien tik pagrinde del mokyklos kaltes nes kaip minejau eilej pamokos laukti reikia maziausiai savaite, tai i menesi gaunasi max 4 pravaziavimai, kartais, dar maziau. man atrodo kad jau taaaaip uzgaisau laika su tuo vairavimu, ramybes net nerandu, norisi greiciau ta kosmara uzbaigti doh.gif
labiausiai bijau,kad viskas uzsites iki ziemos. o tada jau sakes. manau ziema tikrai nelaikysiu egzaminu, kazkaip esu isikalus i galva kad ziema beveik niekas neislaiko, tai net neverta ir bandyti..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bubbleghost: 09 rugsėjo 2013 - 09:27
QUOTE(Bubbleghost @ 2013 09 09, 10:24)
as pradejau mokslus pacioje birzelio pradzioje, liepos vidury issilaikiau teorija, bet iki siol net nepriejau iki mokyklinio egzamino. pykstu siuntu kad sitaip gaistasi laikas, ir vien tik pagrinde del mokyklos kaltes nes kaip minejau eilej pamokos laukti reikia maziausiai savaite, tai i menesi gaunasi max 4 pravaziavimai, kartais, dar maziau. man atrodo kad jau taaaaip uzgaisau laika su tuo vairavimu, ramybes net nerandu, norisi greiciau ta kosmara uzbaigti  doh.gif
labiausiai bijau,kad viskas uzsites iki ziemos. o tada jau sakes. manau ziema tikrai nelaikysiu egzaminu, kazkaip esu isikalus i galva kad ziema beveik niekas neislaiko, tai net neverta ir bandyti..

jetau pas jus kokios eiles doh.gif as pradejau lankyti geguzes pradzioj,birzelio pabaigoj islaikiau mokykline teorija,paskui buvo pravaziavimai,liepos pabaigoj islaikiau mokyklini vaziavima,o paskui menesi uztrukau regitroj,nes viskas islaikyta is antro karto,ir rugsejo 4 islaikiau teises.tai va uztruko viskas 4 menesius ax.gif
Atsakyti