Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

labas rytas
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 09, 00:14)

Buvau labai apsidziaugusi, kad galima valgyti konservuotus zirnelius, nes labai juos  megstu, Paciupau stiklaini, ogi antroje vietoje po vandens  - cukrus  verysad.gif Noriu zirneliu ax.gif

taigi saldytus valgyk,pavirk truputi,man tai jie irgi labai skanu wink.gif
Atsakyti
Ar gerai prisimenu - tam, kad svoris kristų geriau nevartoti (arba labai mažai tik) sviesto, ir rinktis taukus ir kokoso aliejų? ax.gif
Pridėta: ir ar baltymų perteklius eina į kūno masę? (čia kažkur kitur nuklausiau)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pur-pur: 09 rugsėjo 2013 - 09:58
buroku receptai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laukinė prerija: 09 rugsėjo 2013 - 09:53
QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 09 09, 09:45)
Man irgi keistai, pradejau trumpiau miegoti, si ryta irgi 6 val. pabudau. Savaitgali 8 val., kur iprastai budavo iki 11 val.  doh.gif

čia paleo įtaka?

taip, ir toliau taip bus . tavo organizmas tave atjungia, kad netrukdomas galėtų remontuotis, o kai dabar duodi daugmaž tinkamas statybines medžiagas, o ne šiukšles, tai užtrunka žymiai trumpiau ir prabundam žvalūs ir puikios nuotaikos.
Einu ir kaifuoju nuo tokio gyvenimo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 09 09, 08:45)
Man irgi keistai, pradejau trumpiau miegoti, si ryta irgi 6 val. pabudau. Savaitgali 8 val., kur iprastai budavo iki 11 val.  doh.gif

čia paleo įtaka?



man tas pats! nors ir eidavau meigot velai, bet visa svtgali keldavausi 9.
thumbup.gif
Papildyta:
sakyciau labai egrai atradom paleo! ruduo, tuoj ziema ateis, buciau kita karta kaip muse, tik meigociau , o db viskas bus gerai! smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 09 09, 09:53)



uzmaciau burokeliu blynelius..kaip uzisnorejau...... wub.gif
bet ten milijonas visokiu miltu...
sad.gif
Atsakyti
Laižau savo Nutiva kokosinį ir galvoju, kad buvau pamiršus, koks jis skanus biggrin.gif Taša, kur pirkai tu jį taip pigiai? Man irgi reik biggrin.gif
Voresta, man einasi gerai, jau tuoj pribręs reikalas keisti spintos turinį vėl. Nesisvėriau senokai, tai nežinau, kiek ten nukrito, bet tai koks skirtumas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nomore: 09 rugsėjo 2013 - 10:39
kaip man smagu skaityt kaip Paleo veikai ir merginos mato rezultata!
pati galiu pasidziaugti tik geresniu miegu. bet manau tai jau sis tas, kai visa gyvenima kenciau nuo nemigos!
del nagu/odos/plauku nieko negaliu pasakyt - viskas tvarkoj pas mane buvo.
kantriai lauksiu ir kitu pagerejimu ir biski svorio ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pur-pur @ 2013 09 09, 10:40)
Ar gerai prisimenu - tam, kad svoris kristų geriau nevartoti (arba labai mažai tik) sviesto, ir rinktis taukus ir kokoso aliejų?  ax.gif

jei žmogus tunka, ir yra tam anaboliniame disbalanse, tai tam, kad išsijudinti būtinai pirmiau turi vartoti kokoso aliejų . Vėliau, kai svoris jau normaliai krenta, pasileidžia energijos gamyba iš riebalų, gali būti valgomi visi sotieji riebalai.
QUOTE
Pridėta: ir ar baltymų perteklius eina į kūno masę? (čia kažkur kitur nuklausiau)

jei valgysi daugiau baltymo nei riebalo, pritrūks kuro energijos gamybai .Tada organizmas gali baltymą versti gliukoze, kad užtikrinti energetinius poreikius. Blogai yra, tai kad baltymo skilimo atliekos be reikalo apkrauna inkstus ir kepenis.
Jei maitintis vien liesu baltymu, galima galą gauti jau po keletos savaičių. Tačiau kai baltmas valgomas su daug riebalų, galima gyventi visą gyvenimą be problemų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo " voresta ": 09 rugsėjo 2013 - 10:45
QUOTE(nomore @ 2013 09 09, 10:38)
Laižau savo Nutiva kokosinį ir galvoju, kad buvau pamiršus, koks jis skanus  biggrin.gif  Taša, kur pirkai tu jį taip pigiai? Man irgi reik  biggrin.gif



pacioj jav. pardes tiksliai nezinau, bet ne internetinej..

o as biski per jega valgau ji.. mane pykina nuo jo kazkaip unsure.gif
gal det ant virsaus ko nors? tik ko?
Atsakyti
QUOTE(cushy @ 2013 09 09, 04:34)
Nidulia, rašei, kad bloga buvo. O gal galėjo būt nuo derinio kiaušiniai + mėsa? Vieną kart sugalvojau taip papusryčiau, tai ir pilvą sukiojo ir bloga buvo.

Bala zino. Man tai smegenyse "stovejo" kokosu aliejus. Kai prisimenu kaiusa plaukiojanti jame, is karto pykina:)
Merginos, kepti galima kiaules taukuose. Kur jus juos perkate, kad geri butu?
Eisiu sian pirkti alyvuogiu isspaudu aliejaus, juk jame galima kepti,ane?

QUOTE(rytorasa @ 2013 09 09, 09:04)
Sveikos, mergilikės...  4u.gif

Šį rytą prabudau išmiegojusi, galvoju pažiūrėsiu kiek valandų, ogi 6 ryto...  bigsmile.gif Nu man taip nebūna, aš visada neišmiegojusi ir noriu miego...  schmoll.gif  biggrin.gif



I pas mane ta pati istorija, miegu dabar ne daugiau 7 valandu ir atsikeliu pailsejusi wub.gif

QUOTE(Gaspadine:) @ 2013 09 09, 10:01)
labas rytas

taigi saldytus valgyk,pavirk truputi,man tai jie irgi labai skanu wink.gif

megstu saldytus, bet kartais labia noriu koncervuotu. Paskaitinesiu pardeje etiketes
Kas cia man gali buti?
*Staigiai atsistojau is gulimos padeties, tai kaip eme suktis galva, trumpam aptemo, susvaigo, bet greitai praejo.
*Siandien atssukeliau iskasyta galva,gal 5-iose vietose plaukai sulipe nuo limfos.
*Niezti vidines ranku puses zemiau pazastu.
*Nugaroje viena vieta nukasyta.
Vakar tikrai negriesijau net su pieniskais produktais.
*Ryte jauciuosi, kaip energetiko ikalusi, norisi 10 darbu is karto daryti, pavalgius ima stiprokai pulsas kalti.
Turbut reikia laiko, kad viskas susireguliuotu? As go tokia, man reikia cia ir dabar:)
Mazoji vakar negavo vakarienes. Ingaliacijos, skalavimai su arbatmedziu ir druska, dar pagarinau eterineje lemputeje, kerpenos arbatele pagere be medaus, tai nesukilo temperatura. Kol kas laikosi. Kol as salia, tai valgo ka as liepiu ir kaip liepiu, ji tokia geruole, tiki manim:)
Merginos, insulinas nesoka tik nuo vandens. O nuo zolines arbatos be cukraus ir be medaus?
voresta, as tave myliu wub.gif yra uz ka:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 09 rugsėjo 2013 - 10:55
QUOTE(" voresta " @ 2013 09 09, 11:41)
...

Voresta, labai tau ačiū 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 09, 11:43)
Bala zino. Man tai smegenyse "stovejo" kokosu aliejus. Kai prisimenu kaiusa plaukiojanti jame, is karto pykina:)

Na, jis tikrai daug kam nepatinka. Pati jį tik ant maisto ir kepimui naudoju. Bet ne tiek kad plaukiotų kas jame, o šaukštą ant didelės keptuvės. Daugiau leidžiu maistui ne kepti riebaluose, o išsitroškinti savo garuose todėl kepu tik su dangčiu. Paskui ant tokių dar kokį šaukštą riebalų užmetu, kad ir to paties kokso aliejaus(jei sviesto negalima).
Dar gal rafinuotą pabandyk, jis to kokosinio prieskonio neturi.
Kitas dalykas - aliejaus kokybė. Ji taip pat gali blogumą nulemti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 09 09, 10:53)


kažkaip nieko tinkamo nerandu... mastau.gif


QUOTE(" voresta " @ 2013 09 09, 11:28)
taip, ir toliau taip bus . tavo organizmas tave atjungia, kad netrukdomas galėtų remontuotis, o kai dabar duodi daugmaž tinkamas statybines medžiagas, o ne šiukšles, tai užtrunka  žymiai trumpiau ir prabundam  žvalūs ir puikios nuotaikos.
Einu ir kaifuoju nuo tokio gyvenimo  biggrin.gif


vaje, kaip aš džiaugiuosi... clap.gif Gal, pagaliau, ir aš nubusiu iš amžino miego ir pradėsiu gyventi... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 09 rugsėjo 2013 - 10:51