Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

QUOTE(Akutee @ 2013 09 09, 13:47)
miltai-----> BLOGIS biggrin.gif

Isskyrus , kiek pamenu, migdolus mergaitės maldavos ir kokosą... ax.gif


QUOTE(" voresta " @ 2013 09 09, 13:55)
grūdai= miltai=krakmolas = gliukozė=cukraus šuolis kraujyje ir maistas patologinei mikroflorai žarnyne.

Parduotuvinių salierų lapkočiai būna išbalinti dirbtinai


nu taip ir maniau... rolleyes.gif Taip norėčiau kokį blyną įsimesti į skrandį... doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 09 09, 11:55)
o kaip nustatė, kad ne candida?

viskas ką kepu kokoso aliejuje neapskrunda ypač žuvis gaunasi tokia troškinta nors gal neskrunda todėl, kad nevolioju trupiniuose, žuvies miltuose  bigsmile.gif



QUOTE(rytorasa @ 2013 09 09, 11:56)
o čia kokius tyrimus darė?

Kotletus orkaitėj kepkit, nebus pašalinių prieskonių...  ax.gif

del alergijos ax.gif .

Oh, gera idėja thumbup.gif , padaryti kotletus ir orkaite, kokioje temperatūroje kepti ir kiek laiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2013 09 09, 13:59)
nu taip ir maniau...  rolleyes.gif Taip norėčiau kokį blyną įsimesti į skrandį...  doh.gif  biggrin.gif

praeis, gera savijauta atpirks visus "praradimus".
Išsikepk blynų po mėnesio ar poros griežto paleo, tada galėsi jau spręsti apie miltų poveikį tau.
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2013 09 09, 13:59)
nu taip ir maniau...  rolleyes.gif Taip norėčiau kokį blyną įsimesti į skrandį...  doh.gif  biggrin.gif

absoliučiai jokio portaukio blynams nėra, o jei pagalvoju apie bulvinius wacko.gif wacko.gif wacko.gif
Papildyta:
QUOTE(Bremen @ 2013 09 09, 14:03)

Oh, gera idėja  thumbup.gif , padaryti kotletus ir orkaite, kokioje temperatūroje kepti ir kiek laiko  g.gif

kokį tyrimą darė?
Atsakyti
Jei orkaitėj kepti kotletus, tai geriau keksiukų silikoninėse formelėse, sultys neištekės, bus sultingesni ir dar minkštumo priduoda cukinija tarkuota 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bremen @ 2013 09 09, 14:03)
Oh, gera idėja  thumbup.gif , padaryti kotletus ir orkaite, kokioje temperatūroje kepti ir kiek laiko  g.gif


180 laipsnių, kepu kol pradeda apkepti.


QUOTE(" voresta " @ 2013 09 09, 14:03)
praeis, gera savijauta atpirks visus "praradimus".
Išsikepk blynų po mėnesio ar poros griežto paleo, tada galėsi jau spręsti apie miltų poveikį tau.


ai, tiek to... biggrin.gif Užtenka man tų kančių.
Baltų miltų ir taip vengdavau, stengiausi vartoti pilno grūdo.


QUOTE(kustuce @ 2013 09 09, 14:04)
absoliučiai jokio portaukio blynams nėra, o jei pagalvoju apie bulvinius  wacko.gif  wacko.gif  wacko.gif


bulvinių aš ir taip nevalgiau, bjauru man tokie persisunkę kaitintais riebalais... schmoll.gif Bet va apie cukinijų blynelius, keptus orkaitėje, pasvajoju... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 09 rugsėjo 2013 - 13:11
QUOTE(" voresta " @ 2013 09 09, 11:55)
...
Parduotuvinių salierų lapkočiai būna išbalinti dirbtinai
...
kaip dirbtinai? saules neprileisk ir bus balti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2013 09 09, 14:08)

bulvinių aš ir taip nevalgiau, bjauru man tokie persisunkę kaitintais riebalais...  schmoll.gif  Bet va apie cukinijų blynelius, keptus orkaitėje, pasvajoju...  biggrin.gif

man dauguma patiekalu tapo per riebūs, per saldūs, net mintyse nenoriu ragaut

Cepelinų niekada ne dievinau, dėl manęs jų galėjo nebūti, bet jei kas vaišindavo - neatsisakydavau, pildavausi grietinės ir daug spirgučių ant viršaus, dabar pagalvojus apie tokį derinį susisuka visas skrandis
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2013 09 09, 14:11)
kaip dirbtinai? saules neprileisk ir bus balti tongue.gif


aha, ten juos kuo nors aprišti reikia, kad saulės negautų.. Aš nerišau, tai tokie kieti ir neskanūs buvo.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2013 09 09, 14:11)
kaip dirbtinai? saules neprileisk ir bus balti tongue.gif

dirbtinai- reiškia, dirbti. patys nepasidaro lotuliukas.gif
Atsakyti
nė nenumaniau, mat kaip... su tais salierais.. biggrin.gif
o ką skanaus iš jo šaknų darote?

Voresta jūsų gėrybes valgai? receptuka matei?

aš dar dėdavaus ta kininį grybą (toki permatoma kaip meduzos), ji mirkyt reik, jis toks traskus ir..minsktas tuo paciu.. tik nezinau ar jis sveika biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2013 09 09, 13:41)
nė nenumaniau, mat kaip... su tais salierais.. biggrin.gif
o ką skanaus iš jo šaknų darote?


aš dar dėdavaus ta kininį grybą (toki permatoma kaip meduzos), ji mirkyt reik, jis toks traskus ir..minsktas tuo paciu.. tik nezinau ar jis sveika biggrin.gif



bulvytes prisimenu dare pirmose temose, bet kaip? unsure.gif
Atsakyti