Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Apklausa: Kiek išleidžiate spintos atnaujinimui kas mėnesį? (175 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali


Šioje temoje diskutuojame apie ekonomišką požiūrį į garderobo formavimą, vadinamas rūbų kapsules, spalvinius tipus, bazinius rūbus ir pan.

Trumpai: rūbų kapsulė - tai 5 - 10 rūbų rinkinys, visi kapsulės rūbai yra to pačio stiliaus ir dera tarpusavy spalviškai. Priklausomai nuo gyvenimo būdo gali būti darbo rūbų, laisvalaikio, vakarinių/proginių rūbų, sportinių rūbų ir tt kapsulės. Nereikia maišyti skirtingų kapsulių rūbus. Kiekvienam sezonui sudaromos atskiros kapsulės. Kapsulę pradedame sudarinėti nuo bazinių daiktų ir gausiai papildome aksesuarais. Tuomet iš minimumo daiktų ir maksimumo aksesuarų galima kasdien kurti vis naują drabužių derinį

Žingsniai naujojo garderobo link:
1. nustatome savo spalvinį tipą
2. atsižvelgiant į spalvinį tipą, keičiame šukuoseną ir parenkame keletą makiažo variantų
3. be gailesčio išmetame daiktus, kurie: netinka pagal spalvinį tipa, netinka pagal dydį, net jei jie nauji, ilgai užsigulėjo spintoje ir nesinešioja (išsykrus vakarinius apdarus), „moraliai pasenę“
4. sudarome komplektus iš likusių rūbų, įskaitant avalynę ir aksesuarus
5. sudarome trūkstamų daiktų sąrašą
6. tvarkome rūbų spintą prieš kiekvieną sezoną
7. prieš einant apsipirkti apgalvojame kiekvieną pirkinį iki smulkmenų, o ne griebiame bet ką, kas patiko
8. visada prisimename, kad kiekvienas naujas daiktas turi derėti bent su 3 – 4 turimais daiktaisSena tema
Papildyta:
Sena tema
Atsakyti
Sezonas artėja, tiksliau jau atėjo... tai perkam rūbus toliau...
QUOTE(dontstop @ 2013 09 09, 14:23)
Tikrai taip  drinks_cheers.gif  - tai gal laikas imti ir stoti į kovą su svoriu? gun_bandana.gif  smile.gif  Galim kartu  biggrin.gif , aš nuo šiandien startuoju, einu po kelių mėn pertraukos į sporto klubą  showoff.gif  Per nesportavimo (tiksliau - nereguliaraus sporto už sporto klubo ribų - visgi netobulai pas mane su disciplina  biggrin.gif ) mėnesius priaugta 3 kg. Atsikratyti planuoju daugiau, bent 5 kg  rolleyes.gif

Aš nenoriu stot į kova blush2.gif , labai pavargau nuo to karo. Labai svyruoja svoris tada, ir nervai genda... ir šiaip labai kontroliuot viską reik, bo kitaip kai pradeda jo-jo efektu viskas augt doh.gif Dabar džiaugiuosi kad antri metai svoris išsilaiko tas pats. Bandysiu draugiškai, nekovojant po truputuką mažint jį. Riebalų procentą kažkiek sumažinau, tai jai taip toliau, gal ir regimesnių rezultatų pasieksiu. Sakau reik atidaryt temą: viskas kas mažina svorį (na apie tai, kad atsistojus mažiau suvalgoma, nes sotumas greičiau ateina, kad išgėrus 2 litrus šalto vandens per diena atstoja 15 min lengvos treniruotės ir apie pan. dalykus kurių nesunku laikytis)

Žiūriu mano vieniems nužiūrėtiems batams jau kažkiek nuleido kaina...
Mąstau ar tikrai ne be ryšio bus su tokios pat spalvos ir tokios pat faktūros odos paltuku/švarkeliu? juk dabar taip netinka?
tokie pat juodi nelabai kažkaip žiūrisi... juodus kitokius esu nužiūrėjus... bet... šitie odiniai, anie ne... šitų kulnas ne toks aukštas, su anais galiu ir nepaeit... šitie man negražesnis už anuos... šitie brangesni, bet lyginant kokybę - kaip ir pigesni, bo kainuoja 170 Lt, o anie 120 LT...
Anie - vat tokie blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 09 rugsėjo 2013 - 17:49
Bytte, man pirmieji irgi patinka, i6 kur jie?
Atsakyti
QUOTE(pear @ 2013 09 09, 19:06)
Bytte, man pirmieji irgi patinka, i6 kur jie?

Danijos
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 09 09, 18:47)

Žiūriu mano vieniems nužiūrėtiems

Gražūs batai, tie melsvi, aš pirkčiau, manau, nesunku tokius derinti, daug prie ko tiks good.gif
O dėl paltuko nežinau, kodėl gi ne, manęs nesustabdytų nuo pirkimo smile.gif ( o kaina tai didoka, mano manymu blush2.gif Deichmane analogiški nuo 79 lt prasideda, jei iš naujos kolekcijos... nupiginti ir po 39 būna..)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontstop: 09 rugsėjo 2013 - 19:43
QUOTE(dontstop @ 2013 09 09, 17:39)
Gražūs batai, tie melsvi, aš pirkčiau, manau, nesunku tokius derinti, daug prie ko tiks  good.gif
O dėl paltuko nežinau, kodėl gi ne, manęs nesustabdytų nuo pirkimo  smile.gif ( o kaina tai didoka, mano manymu  blush2.gif  Deichmane analogiški nuo 79 lt prasideda, jei iš naujos kolekcijos... nupiginti ir po 39 būna..)

Aš Deichmane vienus nusižiūrėjau. Bet ten labai mažai odinių batų, ir daugelis plačiai kojai. Na tie mano nužiūrėti su raišteliais, tai gal nepamesčiau. Kainuoja dabar 159 Lt. Kažin kada papigtų?

Bytte, melsvi gražūs. O matavaisi? Man jų išlenkimas vizualiai įtartinas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tynka: 10 rugsėjo 2013 - 08:16
Bytte, o matei, kad Danija duoda 20% nuolaidą pirmam apsipirkimui užsiprenumeravus naujienlaiškį? Tai pritaikius nuolaidą jau visai puiki kaina gaunasi kaip už odinius batus (135,99 LT).

Tokios spalvos rankinę kelis metus tampiau, nuostabi spalva, prie visko tinka!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amarcord: 10 rugsėjo 2013 - 08:44
Pasakėt, kad iš Danijos batai, tai ir nebegražūs pasidarė smile.gif
Tiesiog neigiama patirtis su jų internetine prekyba - užsisakiau, ir suplyšusius batus atsiuntė. Paskui turėjau tik papildomų rūpestėlių su grąžinimu. Tiek to. smile.gif
Atsakyti
Su internetine prekyba taip pasitaiko. Aš iš javari siunčiausi labai brangius ir geros firmos ilgaaulius, atėjo su nutrinta sagtim. Bet gerai, nes ir šiaip netiko, tai turėjau pretekstą grąžinti kaip brokuotus, nekainavo siuntimo atgal išlaidos, tik laiko sugaišau.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 09 09, 18:47)

Žiūriu mano vieniems nužiūrėtiems batams jau kažkiek nuleido kaina...
Mąstau ar tikrai ne be ryšio bus su tokios pat spalvos ir tokios pat faktūros odos paltuku/švarkeliu? juk dabar taip netinka?
tokie pat juodi nelabai kažkaip žiūrisi... juodus kitokius esu nužiūrėjus... bet... šitie odiniai, anie ne... šitų kulnas ne toks aukštas, su anais galiu ir nepaeit... šitie man negražesnis už anuos... šitie brangesni, bet lyginant kokybę - kaip ir pigesni, bo kainuoja 170 Lt, o anie 120 LT...
Anie - vat tokie blush2.gif

Pirmieji nieko tokie, bet kam svarstyt juos, jei jau dabar žinote, kad netiks prie palto? Neekonomiška smile.gif

Atsakant į apklausą spaudžiau 200-300lt, nes maždaug toks buvo 2012m. vidurkis. Aš kiekvieną mėnesį vedu išlaidas, o po metų viską sumuoju ir dalinu iš 12. Gavosi 200-300lt vidurkis rūbam, įskaitant batus, paltus, rankines, apatinius, pižamas, chalatus, namų rūbus. Papuošalai atskirai, nes beveik neperku, gaunu dovanotų.
Jau ne pirmus metus sekant išlaidas pastebiu, kad sausį-balandį beveik nieko arba visai nieko neperku, o išlaidžiausi mėnesiai liepa ir rugpjūtis. Liepą naudojuosi išpardavimų pasiūlymais, rugpjūtį čiumpu ką gražaus iš naujų kolekcijų.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2013 09 10, 12:49)
kad sausį-balandį beveik nieko arba visai nieko neperku, o išlaidžiausi mėnesiai liepa ir rugpjūtis. Liepą naudojuosi išpardavimų pasiūlymais, rugpjūtį čiumpu ką gražaus iš naujų kolekcijų.

O kaip sausio išpardavimai? Man jie brangiau atsieina, nei liepos biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2013 09 10, 08:41)
Bytte, o matei, kad Danija duoda 20% nuolaidą pirmam apsipirkimui užsiprenumeravus naujienlaiškį? Tai pritaikius nuolaidą jau visai puiki kaina gaunasi kaip už odinius batus (135,99 LT).

Tokios spalvos rankinę kelis metus tampiau, nuostabi spalva, prie visko tinka!

Nemačiau... bet ar nuolaidos pliusuojas?

Spalva tai tikrai gera, todėl ir paltuka/švarką griebiau

Tysiu MB apsimovus kelnes ir dar antrusyk sijoną, lai pasisako...

Deichmane iki išpardavimų nelieka dažniausiai mano dydžių, be to odiniai ten irgi ne po 75 Lt, antri kaip ik iš ten, kaip minėjau ne oda, kaina 119 Lt... laukt nelabai galiu, nes galiu kokį kartą ir be batų pareit lotuliukas.gif

Aš jau kelinti metai nieko per išpardavimus neberandu, tai matyt jų nelauksiu unsure.gif
Atsakyti