Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos krepšelio optimizavimas

Kažkaip pastebėjau, kad nebėra šios temos (arba pakeitėt pavadinimą) biggrin.gif tai vat man iškilo klausimas kur galima suoptimizuoti veido gelį? nes ant veido užtepus visa paraudonuoju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Austuja @ 2013 09 10, 12:02)
Kažkaip pastebėjau, kad nebėra šios temos (arba pakeitėt pavadinimą) biggrin.gif  tai vat man iškilo klausimas kur galima suoptimizuoti veido gelį? nes ant veido užtepus visa paraudonuoju doh.gif



ismesk. geriausias optimizavimas bus mirksiukas.gif
Atsakyti
viską, kas netinka veidui, sutepu kūnui, ypač pėdoms viskas tinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2013 09 10, 16:52)
ismesk. geriausias optimizavimas bus mirksiukas.gif


spėju, kad toks likimas jo ir laukia, tik aišku gaila, šitiek pinigų mokėta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 09 10, 17:22)
viską, kas netinka veidui, sutepu kūnui, ypač pėdoms viskas tinka smile.gif


drinks_cheers.gif Arba dar kaklui galima - bent mano veido oda jautri, o kaklo ne, tai va ir dabar vyrui 2 kremai nepatiko (mazai drekinimo jam), o as pabandziau abu ir kelis spuogiukus gavau, bet nezinau nuo kurio tiksliai, tai dabar kaklui tepu pakaitom ir abu tinka.
Atsakyti
Kur šampūnus būtų galima sunaudot? Rankom neskalbiu, vietoj skysto muilo lėtai naudojas, gal dar kokių galimybių yra?
Atsakyti
QUOTE(delfiuka @ 2014 02 08, 10:44)
Kur šampūnus būtų galima sunaudot? Rankom neskalbiu, vietoj skysto muilo lėtai naudojas, gal dar kokių galimybių yra?

grindims plauti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(delfiuka @ 2014 02 08, 10:44)
Kur šampūnus būtų galima sunaudot? Rankom neskalbiu, vietoj skysto muilo lėtai naudojas, gal dar kokių galimybių yra?

Kažkur buvau užmačiusi idėją šampūną naudoti depiliacijai, vietoje skutimosi putų, pati nebandžiau smile.gif
Aš tai susipilu į vonią vietoje putų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo papliauška: 08 vasario 2014 - 13:36
gal turite minciu, kur sunaudoti melyna akiu piestuka? man jo spalva per ryski, norejau tamsiai melynos, o ji sviesesne, ir su tokia nesidazysiu, bet ismesti gaila
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo welniūkštė: 09 vasario 2014 - 14:17
PARDUOK biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(welniūkštė @ 2014 02 09, 15:17)
gal turite minciu, kur sunaudoti melyna akiu piestuka? man jo spalva per ryski, norejau tamsiai melynos, o ji sviesesne, ir su tokia nesidazysiu, bet ismesti gaila

Pasidazyk juodu, o ant virsaus melynu, susimaisys ir gausis tamsi melyna. Arba parduoti/atiduoti teks :-)
Atsakyti
QUOTE(delfiuka @ 2014 02 08, 10:44)
Kur šampūnus būtų galima sunaudot? Rankom neskalbiu, vietoj skysto muilo lėtai naudojas, gal dar kokių galimybių yra?

O prausimuisi duše netiktų? Esu kelis taip sunaudojus, nes kūno oda neproblematiška, nepastebėjau, kad būtų buvę kažkaip blogiau nei su dušo geliu ax.gif
Atsakyti