Įkraunama...
Įkraunama...

Dienos sentencijos

Pagalvojau, jog butu tikrai miela uzvesti tokia tema ir rasyti cia ivairias idomias mintis is musu paskaitytu knygu- galbut tik koki sakinuka, galbut nedidele istraukele su gilia mintim...
tiesiog pagalvojau, kad skaitantiems knygas sitoks skyrelis butu idomus...

pradesiu pirmoji...

va sitie zodziai man patiko wink.gif
Kai nemyli nieko- tai vienisumas
Kai myli visus- tai sventumas
Kai myli tik save- tai vienatve


(Edmundas Malukas)
Atsakyti
gera idėja wink.gif , vertėtų šią temą išskirti g.gif

SIŪLAU TOKIĄ ŠIOS DIENOS SENTENCIJĄ:

Nesielvartaukite dėl praradimų - prarasti galite tik tai, kas netikra, o kai tai jau bus praeityje, su jumis liks tai, kas tikra wink.gif

/Deepak Chopra/
Atsakyti
Knygas retokai skaitau blush-anim-cl.gif Bet kai užsivedu, tai negaliu sustoti tongue.gif
Kažkada užsirašydavau į pas save vieną kitą įstrigusią mintį, galvoj vistiek visko neišlaikysi. Bandysiu paieškoti.. smile.gif
Atsakyti
turiu minty.....kuri man buvo ir yra svarbi...kuria isgirdau is man svarbaus zmogaus... :
MIRTIS VERTA TO - KAD GYVENTUM...
GYVENIMAS VERTAS TO - KAD IESKOTUM...
O MEILE VERTA TO - TO KAD LAUKTUM...
Atsakyti
Toks grazus ir lengvas dienos akcentas

Noreciau sudeti simfonija is bangu osimo, is simtametes girios paslaptingos kalbos, is zvaigzdziu mirksejimo, is musu daineliu ir bekrascio mano ilgesio...

Mikalojus Konstantinas Ciurlionis smile.gif
Atsakyti
Pagal siandienine mano nuotaikas, galvoje sukasi zodziai

Koks keistas gyvenimas...
Amzinai mes ieskome,
Amzinai - nerandame,
O surade - netenkame...


Gaila, nepamenu, kieno tai zodziai sad.gif
Atsakyti
Nutolti reikia, norint priartėti.
Netekti - norint vėl, darsyk atrast.


unsure.gif rolleyes.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamiakė: 24 rugpjūčio 2004 - 17:34
Deja, neprisimenu is kokios knygos: "kaip gaila, kad nereiksmingiausiu dalyku gyvenime, daznai, tampa tai, salia ko atsibundi kiekviena ryta". biggrin.gif
Atsakyti
Stiprus ne tas, kuris gali nužudyti, sutriuškinti, nugalėti,- stiprus tas kuris sugeba atleisti...
Atsakyti
man labai patiko viena mintis is Sinuhes egiptiecio...

Zmogaus istikimybe kaip vejas. Ji visada lieka tokia pat, tik pakeicia krypti....
Atsakyti
"Kai pajunti, jog priejai gala ir toliau nebegali zengti ne zingsnio, kai gyvenimas, regis, lieka visiskai tuscias, be tikslo, kokia nuostabi proga vel pradeti viska is pradziu, atversti nauja puslapi."

Eileen Caddy
Atsakyti
"Niekas niekada negrįžta, tik mūsų klaidos"... g.gif
Atsakyti