Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip uždirbti pinigų, neišeinant iš namų?

Kaip sekasi uždarbiauti?
NeoBux spaudinėju reklamas ir nuomuojuosi referalus. Jau turiu 36 referalus, tai į dieną jie man iki dolerio uždirba.
Rusiškame bukse SEO sprint pasikeičiau statusą: iš praeivio į dirbančio, tai papildomai pinigiukų vis prisideda.

Kiti mano buksai:
AyuWage
ClixSense
ProBux
Atsakyti
Labutis bigsmile.gif

Palieku jums nuoroda su geriausiais y patikrintais budais kaip uzsidirbti internete!
Visi moka thumbup.gif Jei norit irodymu, prasykit mirksiukas.gif

Top Webs
Atsakyti
QUOTE(Ateni7 @ 2013 09 19, 14:45)
Labutis  bigsmile.gif

Palieku jums nuoroda su geriausiais y patikrintais budais kaip uzsidirbti internete!
Visi moka thumbup.gif  Jei norit irodymu, prasykit  mirksiukas.gif

Top Webs

Kažkaip keista kad iš DG gaunate pavedimą. Nes mano nuo rugpjūčio pradžios kabo pending du pavedimai.
Atsakyti
Ir dar klausimas. O jums taip pat daug atskaito paypal kai persivedate uždirbtus pinigus į savo paypal sąskaitą?
Atsakyti
QUOTE(Minutėlė @ 2013 09 19, 16:23)
Ir dar klausimas. O jums taip pat daug atskaito paypal kai persivedate uždirbtus pinigus į savo paypal sąskaitą?

deja, taip sad.gif
Atsakyti
Sis tikrai vertas demesio


http://visitprofit.com/

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(everyone @ 2013 09 14, 22:33)
jei be refu-ubagste,su refais nuo 100 refu kazkur 2$/d
linkas parase

Sveika.
Norėjau paklausti, o nuomojant refus turint gold narystę, kokia kaina mėnesiui išeina už vieną refą? Ar nesiskiria ?
Papildyta:
Susidomėjusioms siūlau jungtis. Tikrai neblogai nuomojami referalai dirba ir be narystės. Tik kad tada jų nedaug gali turėti. Teks pirktis narystę ir man. http://clixten.info/
Atsakyti
QUOTE(gloss @ 2013 09 24, 19:17)

turbūt nelabai nes jau neatidaro saito
Atsakyti
QUOTE(Minutėlė @ 2013 09 25, 17:36)

Sveika,
tikrai negraziai pasielgiate,kad ne po manim uzsiregistrvot.Pirma issiklausinejot...TIKRA LIETUVE
Atsakyti
QUOTE(everyone @ 2013 09 25, 23:52)
Sveika,
tikrai negraziai pasielgiate,kad ne po manim uzsiregistrvot.Pirma issiklausinejot...TIKRA LIETUVE

Tikrai nežinau po kuo užsiregistravau. Nes prieš jums duodant nuorodą daug kartų buvo atidarytas mano PC šitas saitas. Tai kai įvedžiau paskui tik bendrai tą puslapį, net neatkreipiau dėmesio kieno referalas esu. g.gif Šiaip tikrai ne specialiai taip dariau. Nors pati pastebėjau kad daugelis jungiasi ne per nuorodas. Ir dar įdomus pastebėjimas, kad kai kurie saitai nerodo ( neprijungia) tavo referalų kad nereikėtų dar dadėti pinigų.
Kitą sykį jungsiuosi konkrečiai per jūsų duotą nuorodą jeigu sudomins saitas.
Atsakyti
QUOTE(Minutėlė @ 2013 09 26, 08:09)
Tikrai nežinau po kuo užsiregistravau. Nes prieš jums duodant nuorodą daug kartų buvo atidarytas mano PC šitas saitas. Tai kai įvedžiau  paskui tik bendrai tą puslapį, net neatkreipiau dėmesio kieno referalas esu. g.gif  Šiaip tikrai ne specialiai taip dariau. Nors pati pastebėjau kad daugelis jungiasi ne per nuorodas. Ir dar įdomus pastebėjimas, kad kai kurie saitai nerodo ( neprijungia) tavo referalų kad nereikėtų dar dadėti pinigų.


aš į clixzor norėjau per tave jungtis, bet tas paveiksliukas buvo neaktyvus sad.gif tai tiesiog ranka ivedziau adresa ir užsiregistravau sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 09 26, 09:38)
aš į clixzor norėjau per tave jungtis, bet tas paveiksliukas buvo neaktyvus sad.gif tai tiesiog ranka ivedziau adresa ir užsiregistravau sad.gif

Todėl ir sakau kad kiti saitai ,,gudrauja".
Matei kad ten dabar problemos su paypal? Ir neleidžia daugiau akcijų pirkti. verysad.gif
Atsakyti