Įkraunama...
Įkraunama...

Antakalnio poliklinika Vilniuje

noriu pereiti i Antakalnio p-ka, bet nezinau,pas kokia gydytoja man registruotis...Gal galetumete patarti ? Ish anxto dekoju...
Atsakyti
QUOTE (Bureja @ 2004 08 03, 08:30)
noriu pereiti i Antakalnio p-ka, bet nezinau,pas kokia gydytoja man registruotis...Gal galetumete patarti ? Ish anxto dekoju...

Siaip jau kur kur, bet ten nerekomenduociau eiti isvis mad.gif As buvau ten prisiregistravus (kazkada buvau sumascius, kad ten geriausi gydytojai dirba), tai pries kelis menesius vos ne su trenksmais isejau- susirgau, tai niekas manes ten nesugebejo pagydyti...
Bet jei tikrai nori butent ten gydytis, tai bent jau pas V. Dziugyte nesiregistruok...
Sekmes smile.gif
Atsakyti
jooo antakalnio poliklinika kelia ir man slogius prisiminimus, ypac gyd. Liaudiene!!!
Atsakyti
nu blyn ash begu nuo Centro p-kos, galvoju antakalnio geriau bus
Atsakyti
As lankausi pas gyd.Jureviciene. Jauna ir labai maloni gydytoja.As pas ja neseniai, bet vyro seimyna, kuri jau senokai su ja draugauja, irgi labai ja patenkinta. wink.gif
O su gyd. Dziugyte teko kazkada susidurti praktikos metu.. doh.gif Nu ka as zinau- niekada jos nesirinkciau. Dabar kai prisimenu, kaip ji mane auklejo ir piese mano ateiti, tai net juokas ima laugh.gif Apie tokias sakoma senmerge g.gif
Atsakyti
Bjamba, tas Antakalnis iš vis kažkos ne toks laugh.gif Gimdyt ten nerekomenduoja, gydytis taip pat. O aš priklausau ten ir gimdžiau. laugh.gif Gyva, bet kažko labai gero neturiu ką patarti wink.gif
Atsakyti
Liaudienė tai tikrai nemaloni. O gimdyti g.gif Gimdžiau ir džiaugiuosiu. Gal todėl, kad turėjau gerą akušerę. Ji man daugiau info suteikdavo, nei ginekologė. Dabar su vyru užrašyti pas Okulič. Sakė, kad faina, bet nė karto dar nebuvau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
ash gimdyt dar nesiruoshiu, ale shiaip reikia bendrosios praktikos gydytojos man pachiai wink.gif wink.gif wink.gif
Atsakyti
as irgi turejau "malonuma" pas Liaudiene lankytis, tai po pirmosios konsultacijos zliumbdama isejau, kaip ji mane prigasdino, kad persileisiu, neisnesiosiu vaikelio mad.gif Ir po to ne viena karta aprekus yra uz nieka- matai, pavargus buvo darbe ir pan. Su antru nestumu pas ja tikrai neiciau....
Atsakyti
Kiek susidūriau su Anakalnio p\ka ir klinikomis, tai pakolkas viskas gerai. Anksčiau buvau Centro p\koje tai ten siaubo filmas. Vaikas buvo Žygimantų, kurią uždarė, tai man Antakalnyje kur kas geriau. Ginekologiniai reikalai Antakalnyje pas Nenorokovą, labai prižiūri, neturiu priekaištų. Kaip tik labai daug girdėjau blogų atgarsių apie privačias poliklininkas, bet kas ten žino?
Atsakyti
QUOTE (kregždutė @ 2004 08 05, 07:55)
Kiek susidūriau su Anakalnio p\ka ir klinikomis, tai pakolkas viskas gerai. Anksčiau buvau Centro p\koje tai ten siaubo filmas. Vaikas buvo Žygimantų, kurią uždarė, tai man Antakalnyje kur kas geriau. Ginekologiniai reikalai Antakalnyje pas Nenorokovą, labai prižiūri, neturiu priekaištų. Kaip tik labai daug girdėjau blogų atgarsių apie privačias poliklininkas, bet kas ten žino?

matai ginekologe aishki jau- Nenarokova, bet reikia ir pas bendros praktikos gydytoja uzsiregistruot...Pas kokia tu esi ?
Atsakyti
As pas Dailydiene vaikstau,tai nieko labai blogo negaliu pasakyti,bet siaip tai ji aplaidziai ziuri i visas bedas.O kai ji pernai atostogavo buvau pas Okulic,man ji labai patiko
Dar yra ten pora vyruku(Vaitkevicius ir dar kazkoks),tai pastebejau,kad pas juos labai eiles buna,nezinau kodel,ar letai dirba,ar gerai dirba ir daug norinciu pas juos pakliuti
Ginekologe mano Rotomskiene,neduok Dieve,kokia bjauri ir kokia i pinigus,jau metai laiko vaikstau privaciai,kol duodavau i kisene,tai gerute,o jei ne,tai oi,oi oi
Atsakyti