Įkraunama...
Įkraunama...

Sausinukų namučiai



user posted image

Lapkritis

2009 11 20
julyte32 - berniukas


Gruodis

2009 12 19
Monika_C - Nojus

2009 12 22
Deizy – Erikas
Karmelita - Eva

2009 12 26
Stru - Kristupas

2009 12 27
Ewkutė - berniukas,
Mamyte_Saule - Evelina

2009 12 29
Says - Vincentas

2009 12 30
Tinasio - Vyte


Sausis

2010 01 02
Dduusskkee - Darija
Kritulka - berniukas,

2010 01 03
Voveriuxe - Saulė

2010 01 04
Linyte737 - mergyte
Kriste 1978 - Eimantė
luxa – mergytė
Voveryte - Simonas
kukuliene - Dorotėja
INCIBI - Patrikas

2010 01 05
Ruletė - Tautvydas
Zuvytei - Paulius

2010 01 06
Maia - mergytė
Esha - Emilis
mazyyle, Simona

2010 01 07
flux, berniukas

2010 01 08
digi – Uršulė

2010 01 09
Atyv - Domas
Ninin -Tomas

2010 01 10
Diamond - Matas

2010 01 11
Kananga – Mėta
Žibute - Domas
Kutveliukas - Agota

2010 01 12
Brasske - Austė
Ramu - Mykolas
Garry - Astijus
trinity_- Džiugas

2010 01 13
vineypooh - mergytė
Bindi - Šarūnas
Svajociuke - Lėja
Miescionka - Simonas

2010 01 14
addicted - Sofija
mergina26, Eva

2010 01 15
Lysa - Dominykas
rosenda-Rokas
*Julika*-Julija

2010 01 16
Lilly - Atėnė
Herėja - mergytė

2010 01 17
Evkis - Aleksas

2010 01 18
Inge31 - Jonas
bavtav - Evelina
Charlize - mergytė,
Ariadna99 - Rita
Nari, Laura Sofija

2010 01 20
Cansado - mergytė
S..K.. - Danielė
auramba - Arnas
Viktorija.as - Migle
Voverka - Vytis
BonG - Aida

2010 01 21
Ryto-rasa - Kotryna

2010 01 22
Erniuke2, Gustė

2010 01 23
DivaZ - Karolis
Staisi - Lėja

2010 01 24
Vilkaa - Ieva

2010 01 25
Nerciuke - berniukas
Lincyte - berniukas

2010 01 26
*paprasta* - Aironas
Mistika30 - Argita
astoska - Viltė

2010 01 27
Žiba - Gasparas

2010 01 28
Dovivana - Benas

2010 01 29
Lifili - Gustė
Akytes - mergytė
3lena - berniukas
pink21 - Deimantė
Ingusia31 - Barbora


Vasaris

2010 02 01
medeinadei - Urtė
Owlet, Benas

2010 02 04
rLaura, Augustė

2010 02 07
skruzde, Adomas

NAMŲ VAISTINĖLĖ
Pilvelio pūtimas- EspumizanL, Sab Simplex, Colinox, Babynos, Viburcol žvakutės (homeopatinis)
Viduriavimas - Linex, Gefilus, Yogurt gerosios bakterijos, Bifolac miltukais gerosios bakterijos, elektrolitų tirpalas (esant viduriavimui ir vėmimui), Smecta
Užpakaliuko iššutimas - Bepanthen, Sudocrem, Dermilon, lakišiaus vonelės, ąžuolo žievės vonelės, pataisų sporų milteliai, avent skysta pudra, sviestmedzio aliejukas
Dygstant dantukams - Dentinox gel, Kamistad N gel
Pienligei gydyt - sodos tirpalas, Daktarinas
Susižeidus, įkandus uodui - Curiosin gel, Psilo balzam, Gelbėtojas, vandenilio peroksidas, Octenisept purškiklis dezinfekcijai
Nuo peršalimo ligų - Aflubin geriami lašai (homeopatiniai), Influcid lašai arba tabletės (homeopatiniai), umcalor, tansilgon
Esant temperatūrai - Efferalgan, Paracetamol žvakutės (stiprumas pagal vaiko svorį), vyresniems vaikučiams Ibufen sirupas, Panadol sirupas. Stipriai karščiuojant, kai temperatūra sunkiai numušama, efektyvus kompresiukas: sudrėkinti porą merliukų šaltame vandenyje, į kurį įpilta šiek tiek obuolių acto. Juos apvynioti ant blauzdyčių - labai ištraukia karštį. Ant merliukų galite mauti kokias vilnones kojines,jei su kompresu užmiega-galima palikti.
Suskaudus gerklytei - vyresniems vaikučiams Tonsilgon N lašiukai, čiulpiamos Tonsilotren, Isla (homeopatnis), Hexoraletten N tabletės, purškiamas Hexoral, Tantum verde, Umckolor (homeopatnis)
Sloga - purškiamas jūros vanduo, Vibrocil nosies lašai, Cinnabsin N (sinusitui gydyti - homeopatinis), vyresniems - Olynth 0,05%, Sinupret geriami lašai, Euphorbium compositum S purškalas (homeopatinis, tekančiai nosytei), imuwash
Kosulys - Hedelix (homeopatinis), Prospan (homeopatinis), Stodal, vyresniems Actifed žalias - šlapiam kosuliui, geltonas - sausam, Bronteks - šlapiam, Clenbuterol Actavis - sausam, Paxeladine - sausam, Eucabal tepalas, Resorban tepalas, Ventolin (receptinis, laringitiniam kosuliui)
Ausies uždegimas - Otipax
Akytėms - Tobrex akių lašai (receptinis)

Atsakyti
registruojuos 4u.gif

kaip tik galvojau, kursim naują temą, ar apsieisim su fb.. bet čia galima labiau išsiplėst biggrin.gifD

man įdomu, kaip sausainiukams daržuose sekasi?
arina po 3mėn. pertraukos labai protestavo prieš daržą.. aš buvau bepalūžtanti ir paliekanti namie ją.. ypač po tokių argumentų, kaip "mano močiutei be manęs liūūūūdna" cry.gif
Atsakyti
Labas!!!

ACIU uz tema smile.gif

Vini, anoj temoj paklausei apie mus(darza), tai 3.5men buvom emigrave i Moletus su vaikais, grizom ana svtg tik, i darza pirmadieni eisim, nes reik susipirkt daug ka, nieko neturiu.... Maniske i ji nenori, labai nenori....o plius kai net nespejom adaptuotis pilnai, dbr vel kita grupe, kita aukletoja bus... bet gal tai tik i nauda g.gif

Ryt einu i pirma pokalbi del darbo, bet dirbt ten neisiu, (jei jie ir noretu mane priimti), bus treniruote,tik apsilima padarysiu biggrin.gif Na idomu paziureti kaip cia po tokios pertraukos darbo rinka atrodo, ka siulo, ko reikalauja, ko tiketis?

Oi kaip keista i sm grizt po sitiek laiko(be interneto gyvenau praktiskai), kaip namuose gera gera, joks facebook neprilygsta smile.gif

Atsakyti
Labas rytas biggrin.gif. Kažkam nemiga, taip skant.ė Gintariukas an tra naktis kosėja, o dienom kaip agurkėlis. Kai neserganti, tai mane jau erzina.. Ačiū Viktorijai už auklytės kontaktus, jau pusmetį lankom pas ją. Niekad bėdų neturėjom, tai eina su dideliu noriu ir labai dėl to džiaugiuos. Jetau, kaip seniai ia buvau biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
Taip negera man dabar, bijau kam guostis (būsiu apšaukta), tai čia pas sausainius atėjau išsiliet...

Tęsiant apie darželį, tai Emiliui ten puikiai sekasi. Noriai eina, keliasi kas rytą...
Šiuo metu turi slogą. Dzin ji, leidžiu su sloga į darželį, bet kadangi šiandien nedirbu pasilikau jį sau... ir negaliu dabar sau už tai atleist...

Ateina prieš valanda vaikas pas mane ir sako "mamyte, vinį prarijau.." Žiūriu rankoj laiko plastmasinę detalę, o joje buvusio vinuko nėra. Kol laukiau atvažiuojant iš darbo iškrapštyto tėvelio, keliais ėjau ieškojau to prakeikto vinuko (bevaisiai) ir vaikas papasakojo kaip įsidėjo į burnytę ir atsigerdamas netyčia prarijo doh.gif

laukia dabar ligoninėj rentgeną darys....
Nu siaubas visko aš jau čia prisigalvojau. pradedant nuo sekamų padarinių vaiko sveikatai, baigiant vaiko atėmimu iš manęs su tais nesveikais norvegiškais įstatymais doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Neprarijo blush2.gif
Atsakyti
Esha nu ir ivykis blink.gif strioko apturejai 4u.gif
as jau galvojau, kad niekas nebesukurs nauju namuciu smile.gif dovivana 4u.gif gal iki vasaros prisnekesim biggrin.gif
Atsakyti
Esha, gerai, kad gerai baigesi..
Prie streso dar papildomai ir del vaiko atemimo turi pergyvent doh.gif
Atsakyti
Esha už išgyvenimus 4u.gif Gerai, kad viskas laimingai baigėsi.

Dėl darželio tai Danielei ten labai patinka. Vasarą va buvo ilgesnė pertrauka, tai galvojau ar nebus kad nenori eit, bet su didžiausiu džiaugsmu keliauja. Kai sirguliuoja tai didžiausia motyvacija greičiau sveikt, kad tik galėtų eiti į daržiuką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo S..K..: 18 rugsėjo 2013 - 19:53
Aciu Dovivana 4u.gif

ale kaip cia suvare kruvon visus postus, dabar tipo ir spaudinet po viena, kad paskaityt galetum ar kaip suprast? g.gif

Mes i darza noriai einam, ten geriausia drauge visad laukia, aukletoja nauja viena, kita is lopselines grupes atejo kartu. Ir seimininkele nauja. Bet sutaria puikiai, fantastiskos moterys. Ir dar turim naujiena treneri vyra biggrin.gif sake vaikai kaip zasiukai visi jo klauso ne cypt biggrin.gif

Tik kad va savaite darze ir vel atkritom, sloga kosulys temperatura, standartinis derinukas.. tik kad dar ir apsiveme vidury miego. Grupej jau bent 3 vaikai su vemimais ir trydom atkrite.... kazkaip staigiai kirto su rudeniu bacilos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vineypooh @ 2013 09 17, 20:39)
man įdomu, kaip sausainiukams daržuose sekasi?
arina po 3mėn. pertraukos labai protestavo prieš daržą.. aš buvau bepalūžtanti ir paliekanti namie ją.. ypač po tokių argumentų, kaip "mano močiutei be manęs liūūūūdna" cry.gif


oi, maniškė tai cray.gif paėjo į daržą noriai dvi dienas, trečią pareiškė, kad užteks ir prasidėjo ašaroti rytai..negana to, penktą dieną susirgo abi mano darželinės, dvi savaites namie pralaikiau, ryt vėl bandysiu vežt, mažę paliksiu tik iki miego, kol dar turiu galimybę, neskubėsiu, nu gal kaip nors susidraugausim..šįvakar jau ašarojo dėl rytojaus cray.gif
Atsakyti
Maniske tik ryt startuos i darza,pask tris dienas nori eit, susipirkom piesimo priemones, viska , dedasi, ciupineja, krauna ir ko nereikia, kastonus, kardonus, kreidas(ne ant popieriaus skirtas piest) ir t.t...

Bet jau matau kaip ryt bliaus krokodilo asarom doh.gif
Atsakyti