Įkraunama...
Įkraunama...

Kada geriausiai planuoti vaiką?

Sveikos , gal jums atrodys banalu bet tiesiog as labai svajoju apie vaikeli, man yra 19 metu gal sakysit kad esu jauna ir panasiai bet as negaliu apsakyti koki jausmai mane apima kai pamatau maza vaika ar palaikau ant ranku neapsakomas jausmas, mano draugas tai pat to nori jam 22metai , yra vienas bet noriu suteikti vaikui viska kas geriausia noriu namo kuriame jaustumeis patogiai bute man vaiko augyti nesinori jauciausi kaip paukstis uzdarytas i narveli ir yra mano tevai kurie mane vis dar laiko vaiku ir nelabai apsidziaugtu jai pranesciau apie nestuma. ka patartumet merginos? schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Naine22 @ 2013 09 23, 09:53)
Sveikos , gal jums atrodys banalu bet tiesiog as labai svajoju apie vaikeli, man yra 19 metu gal sakysit kad esu jauna ir panasiai bet as negaliu apsakyti koki jausmai mane apima kai pamatau maza vaika ar palaikau ant ranku neapsakomas jausmas, mano draugas tai pat to nori jam 22metai , yra vienas bet noriu suteikti vaikui viska kas geriausia noriu namo kuriame jaustumeis patogiai bute man vaiko augyti nesinori jauciausi kaip paukstis uzdarytas i narveli ir yra mano tevai kurie mane vis dar laiko vaiku ir nelabai apsidziaugtu jai pranesciau apie nestuma. ka patartumet merginos? schmoll.gif


Patarciau pradziai susituokti. smile.gif
Atsakyti
Tai jau yra itraukta i musu planus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Naine22 @ 2013 09 24, 06:05)
Tai jau yra itraukta i musu planus smile.gif


Taip pat pasirūpinti, kad abu turėtumėte stabilias ir normalias pajamas. O dar geriau prieš tai baigti mokslus
Atsakyti
QUOTE(katydid @ 2013 09 24, 08:30)
Taip pat pasirūpinti, kad abu turėtumėte stabilias ir normalias pajamas. O dar geriau prieš tai baigti mokslus


drinks_cheers.gif
Tas jausmas jeigu tikras niekur nedings, nuoširdžiai siūlyčiau patiems "paaugti" ir palaukti smile.gif
Atsakyti
Vaikas yra didele atsakomybe, tad neuztenka vien tik noro 4u.gif
Tau 19 m, tavo vaikinui 22 m, itariu saves nelabai patys islaikot, tai kaip sugebesit islaikyti vaikuti? ax.gif baik mokslus, susirask darba, kai jau bus kazkoks pagrindas po kojom, tada ir vaikuti susplanuosit 4u.gif
Atsakyti
Patarčiau baigti mokslus, susirasti nuolatiną gyvenamają BENDRĄ vieną, susirasti darbus. O tada jau svajoti apie vaikus. Banalu, bet vaiko išlaikymas kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(Naine22 @ 2013 09 24, 07:05)
Tai jau yra itraukta i musu planus smile.gif


Abudu turit nuolatinius darbus? Gaunat pastovias algas? Jūsų atlyginimų užtektų jums išsilaikyti plius būstas (nuoma, įgijimas), plius vaikui išlaikyti?
Jei taip - planuokite vaiką kad ir dabar.

Jei ne - kokią teisę turit užkrauti tėvams, kurie ką tik jus užaugino, ant kojų pastatė, ir dabar, pagaliau, matomai norėtų atsipūsti, pagyventi sau, pailsėti, nes vaikai jau pilnamečiai, savarankiški - kokią teisę turit jiems užkraut dar vieną naštą, anūko auginimą ir jo išlaikymą, jau nekalbant apie jus pačius??

"ir yra mano tevai kurie mane vis dar laiko vaiku ir nelabai apsidziaugtu jai pranesciau apie nestuma." - tao įrodykit, kad esat nebe vaikas, kad galite išsilaikyti, užsidirbti, susikurti bent minimalias sąlygas - tegul tai būna ir kuklus nuomojamas butukas neprestiž rajone. Pirmyn 4u.gif
Atsakyti
Jeigu pilnai save išlaikote, turite būstą, darbus, iš kurių išgyvenate ne tik patys, bet ir vaiką galėtumėte išlaikyti, esate baigę studijas - puiku!
Jei ne, bet vistiek galvojate ir planuojate vedybas bei vaikus - tuomet jūsų tėvai teisūs, laikydami jus pačią vaiku.
Atsakyti
visiskai pritariu pastarosiom merginom. noret vaiku nieko blogo, bet va protingai reikia tai daryti.. mokslai, darbas, bustas.. kam vaika paleisti i pasaili, kai pats esi nesavarankiskas..
Atsakyti
Man kita dilema, man 33 ir aš po 11 metų pertraukos pajutau norą vėl turėti leliuką smile.gif. Tik dabar dvejoju dėl vaikų amžiaus skirtumo, dėl mano pačios amžiaus, o kai vaikas bus pirmokas man bus beveik 40.. ir ar po tiek laiko kai pripratau būti laisva, nepriklausoma pajusiu tą malonųmą tiesiok auginti vaiką ir pamiršti šokių užsiėmimus, vakarinius koncertus su draugėmis, mergaitiškus savaitgalius, savaitgalines išvykas.... Norėčiau komentaro iš šalies smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kvinna @ 2013 10 30, 08:43)
Man kita dilema, man 33 ir aš po 11 metų pertraukos pajutau norą vėl turėti leliuką smile.gif. Tik dabar dvejoju dėl vaikų amžiaus skirtumo, dėl mano pačios amžiaus, o kai vaikas bus pirmokas man bus beveik 40.. ir ar po tiek laiko kai pripratau būti laisva, nepriklausoma pajusiu tą malonųmą tiesiok auginti vaiką ir pamiršti šokių užsiėmimus, vakarinius koncertus su draugėmis, mergaitiškus savaitgalius, savaitgalines išvykas.... Norėčiau komentaro iš šalies smile.gif

o as visad svajoju apie trecia panasaus amziaus kai busiu kaip jus smile.gif na po kokiu 8metu smile.gif dukrai butu 11metu, pilvelio gyventojui 8metai, tai manau butu labai pats tas dar vienam mazyliui smile.gif ir mazieji paauginti,nebereikia sokinet aplink juos, ir pati pailsejus nuo bemiegiu naktu, busiu pasilgus to mazo kukulio smile.gif o del metu kiek bus kai vaiku bus 10metu nei negalvoju irnesakyk.gif juk ne 45 metu gimdysi,kad reiktu galvot "kazin ar sulauksiu vaiko 18gimtadienio" biggrin.gif (nu cia juokais tas smile.gif )
Atsakyti