Įkraunama...
Įkraunama...

Therma Cuts

Sveikos,

ieškau greito ir nekenksmingo būdo sulieknėti. g.gif Paskutiniu metu peržiurinėjau daug portalų apie įvairias tabletes ir keliuose užsienietiškuose puslapiuose perskaičiau nemažai teigiamų nuomonių apie tabletes- Therma Cuts su žalia arbata o po to radau ir lietuvišką puslapį. Jame rašo, kad šios tabletės sumažina apetitą o aš taip mėgstu saldumynus taigi pamaniau gal šitą vertą išbandyti.. Gal kuri nors šitą bandė: http://www.thermacuts.lt/? smile.gif Svarstau gal pradėt vartoti šitą, ar kažką su uogom acai ar kitais naturaliais priedais.. Ką manote apie šį papildą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingute@ @ 2013 09 24, 09:47)
Sveikos,

ieškau greito ir nekenksmingo būdo sulieknėti. g.gif  Paskutiniu metu peržiurinėjau daug portalų apie įvairias tabletes ir keliuose užsienietiškuose puslapiuose perskaičiau nemažai teigiamų nuomonių apie tabletes- Therma Cuts su žalia arbata o po to radau ir lietuvišką puslapį. Jame rašo, kad šios tabletės sumažina apetitą o aš taip mėgstu saldumynus taigi pamaniau gal šitą vertą išbandyti.. Gal kuri nors šitą bandė: http://www.thermacuts.lt/? smile.gif  Svarstau gal pradėt vartoti šitą, ar kažką su uogom acai ar kitais naturaliais priedais.. Ką manote apie šį papildą?  g.gif

REKLAMUOJATE ?
Tokia pat nesamone kaip ir kiti panasaus pobudzio. Svarbiausia, greiciau uzsisakyti praso, nera net pardavejo nurodyta.

Atsakyti
nereklamuoju o tik klausiu nuomonių ar verta nes gal kažkas yra naudojęs- pati nežinau ar verta užsisakyti- čia yra gamintojo puslapis kaip supratau todėl galima tiesiogiai ušsisakyti- atrodo įdomiai bet man svarbiausia kad nebūtų kenksminga nes nekenčiu visokios chemijos schmoll.gif
Atsakyti
Atsakingai pareiskiu, NEUZSAKYNEKITE, busite labai nusivylusi, nes cia eiline apgaule.
Ar jus kur nos matote koki kontaktiktini telefona?
Ar kur nors matote kontaktus pardavejo?
Ar matote sertifikata to produkto?
As nematau schmoll.gif Tiesiog perskaitykite daugiau ,,Lieknejimo preparatai'' temu, suprasite, kad jokios tabletes dar nei vienai nepadejo, o ipac tos kurias galima grazinti per 90 dienu doh.gif
Siulau jums eiti i skyriu ,, Dietos'' po to i skyriu ,, Sportas'', tikrai, patikekite pades labiau.
Ir negalvokit, kad as jusu nesuprantu. Pati daug visokios nesamones esu gerusi, kol supratau kad jokios naudos. Sekmes lieknejant 4u.gif
Atsakyti
na gal ir Jusu tiesa- as dar patirties su tuo neturiu o sportuot ir laikytis dietos siek tiek tingiu.. bet manau reikia paimti save i rankas smile.gif aciu uz patarimus thumbup.gif
Atsakyti