Įkraunama...
Įkraunama...

Bendrosios praktikos slauga IV tema


I TEMA
II TEMA
III TEMA

Tęsiam pokalbius ir dalinamės patirtimi ir toliau 4u.gif

user posted image
Atsakyti
oho astreja, labai jau ilgas tas tvarkymosi kelias, tai gerai kad ir pradejai jau dabar. linkiu tau sekmes su visais tais leidimais. o as tiesa sakant jau laukiu savo metu ilgumo atostogu smile.gif dar pora meneisu liko atidirbti.
Atsakyti
QUOTE(zydra30 @ 2013 09 25, 14:52)
oho astreja, labai jau ilgas tas tvarkymosi kelias, tai gerai kad ir pradejai jau dabar. linkiu tau sekmes su visais tais leidimais. o as tiesa sakant jau laukiu savo metu ilgumo atostogu smile.gif dar pora meneisu liko atidirbti.

aciu 4u.gif Ilgas kelias tos registracijos unsure.gif
Taiva, faina jum UK ilgos atostogos biggrin.gif cia pvz motinystes atostogos yra tik 4 men, tai dar viena priezastis kodel sumastem, kad dabar patogiau nestuke.gif nes dokumentu tvarkymas daugiau laiko uztruks ir ilgiau su leliuku galesiu namie but, nei motinystes atostogu gauciau doh.gif aisku pinigu niekas uz tai nemokes, bet ar taip ar taip siuo metu be algos sedeciau...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif , seniai čia besirodžiau, pas mane irgi įvyko pokyčių, kaip kad žadėjau grįžti į darbą, tik jau būti slaugytoja taip ir įvyko. Dirbu anesteziste, bet matau, kad darbas užmokesčio žiauriai neatitinka, nes dirbdama naktimis slaugytojos padėjėja gaudavau šimtu mažiau nei čia, bet juk kokia atsakomybė, bet lietuviams kiek matau tai giliai dzin, todėl, kuo toliau tuo labiau, pamąstau apie UK. Kaži kokius kryžiaus kelius ir per kiek metų įmanoma pasiekti, kad dirbčiau operacinėje anesteziste ar merginos kas nors įsivaizduojat kiek tai užtruktų? rolleyes.gif
Atsakyti
Darbo patirtis ir laisva anglu k butu privalumas.Na o dokus susitvarkyt galima per 4-6men.
Atsakyti
Na aš Londone jau esu gyvenus studijavau metus tiksliuosius mokslus. Aišku kalbos nevartojimas duoda jos pamiršimą, bet per tuos mėnesius kur laukčiau priminčiau manau
Atsakyti
sveikos, kaip laikotes?
kaip Astreja? jau visai nedaug liko laukimo smile.gif
kaip vasare tu? kaip jautiesi?
as gavau matb, ryt nesiu I HR, ir tikiuosi, kad lapkricio paskutine diena diena bus mano paskutine diena darbe smile.gif. tada kokius metus busiu namie smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras:) gal yra slaugytoju dirbanciu uk, kurios galetu padeti su registracija NMC sistemoje...gavau dokumentus, ir nors su anglu kalba kaip ir neblogai, negaliu suprasti kai kuriu dalyku, is kur gauti tam tikrus dokumentus:(
p.s. skolinga nelikciau:)
Atsakyti
QUOTE(zydra30 @ 2013 10 21, 13:05)
kaip Astreja? jau visai nedaug liko laukimo smile.gif

Astreja visdar puksi biggrin.gif istikro nesiskundziu, kazkaip gan lengvai man nestumas einas, net nesitiki, kad jau tik pora savaiteliu beliko blush2.gif

Kaip paciai einas? jau irgi nedaug beliko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Astreja- @ 2013 11 01, 18:17)
Astreja visdar puksi  biggrin.gif  istikro nesiskundziu, kazkaip gan lengvai man nestumas einas, net nesitiki, kad jau tik pora savaiteliu beliko  blush2.gif 

Kaip paciai einas? jau irgi nedaug beliko  bigsmile.gif


na kaip tu? jau tik savaitele beliko smile.gif, o gal jau....
man dar 7 savaites smile.gif. I darba iki menesio galo, bet ne pilna etata einu, tik pora dienu I sav. tai visai nebedaug. o tada jau busiu namie ir lauksiu.
beje kaip oras PAR? ten dabar esat? karsta? ar buna nors koks atvesimas ziemos menesiais?
kaip registracijos reiklalai, ar kas pajudejo?

vasare kaip tu?

kaip kitos merginos laikotes? mazhoolia kokie planai? smile.gif gal jau UK?
Atsakyti
Gal ką nors domintų slaugės darbas? Kauno klinikose vaikų skyriuje yra laisvų vietų.
Atsakyti
laba diena,
ar yra kas dirbate senelių globos namuose?būtų labai įdomu pasidalinti patirtimi 4u.gif
Atsakyti