Įkraunama...
Įkraunama...

Žgutai.IV tema

Atidarau nauja žgutu tema savo nauju darbu,
"Šokoladiniai purslai"
user posted image
user posted image
Atsakyti
Labai grazus tie Sokoladiniai purslai.... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ...as vis nesiryztu ju net pradeti pabandyti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(meskutejolanta @ 2013 09 25, 10:49)
Atidarau nauja žgutu tema savo nauju darbu,
"Šokoladiniai purslai"


Koks grožis wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Laba hi.gif
Grazus sokoladiniai purslai wub.gif
Susiveriau ir as karoliukus, bet matyt kazko nepagaunu nes man gaunasi kazkoks karoliuku ir siulu gumuliukas, o to laukiamo efekto, to grozio vis nepavyksta isgaut - matyt kazka ne taip darau, bet ka nelabai suvokiu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bangabanga: 26 rugsėjo 2013 - 18:22
QUOTE(bangabanga @ 2013 09 26, 20:21)
Laba hi.gif
Grazus sokoladiniai purslai  wub.gif
Susiveriau ir as karoliukus, bet matyt kazko nepagaunu nes man gaunasi kazkoks karoliuku ir siulu gumuliukas, o to laukiamo efekto, to grozio vis nepavyksta isgaut - matyt kazka ne taip darau, bet ka nelabai suvokiu  g.gif

Butinai reikia atitaikyti vaseli,siulu stori ir karoliuku dydi...Ir aisku kantrybes.
Sekmes! Lauksim rezultato. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meskutejolanta @ 2013 09 28, 17:54)
Butinai reikia atitaikyti vaseli,siulu stori ir karoliuku dydi...Ir aisku kantrybes.
Sekmes! Lauksim rezultato. 4u.gif

Siulai is turgaus 50 nr, kabliukas 0,65, nes 0,7 nebuvo, tai gal man biseris netinka nes pamasciau kad 11 man per smulkus pradziai, tai pasiemiau 10 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(meskutejolanta @ 2013 09 25, 09:49)
Atidarau nauja žgutu tema savo nauju darbu,
"Šokoladiniai purslai"


Labai gražus wub.gif
Norėčiau ir aš kada pabandyti šią techniką, tik ji man per daug kantrybės reikalaujanti atrodo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bangabanga @ 2013 09 29, 13:12)
Siulai is turgaus 50 nr, kabliukas 0,65, nes 0,7 nebuvo, tai gal man biseris netinka nes pamasciau kad 11 man per smulkus pradziai, tai pasiemiau 10  ax.gif

Turetu buti viskas gerai. rolleyes.gif
Atsakyti
labai gražus temos atidarymas 4u.gif
Atsakyti
Aciu Aruna uz pamaloninima 4u.gif
Atsakyti
Sveikos , merginos smile.gif ....pasidziaugsiu ir as savo keliais naujais darbeliais:
" Juros gelmese"
user posted image
" Pokeris"
user posted image
" Kimono"
user posted image
"Klevai'
user posted image
http://public.fotki....35/rankdarbiai/
Atsakyti

noriu paklausti, perskaiciau bilekiek puslapiu ir tema jau kelinta, bet arba praleidau, arba neuzsifiksavo, kaip jus platinat zguta? ar tik foto taip atrodo, ar ties uzsegimu, pas kai kurias, plonesnis zgutas toliau storeja, ir vel suploneja gale? kaip pridet tu karoliuku?
Papildyta:
tuo paciu pasirodau pirma savo darbeli verta su valu, nera labai lygus vietomis, bet... esu patenkinta
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akva0004: 07 spalio 2013 - 12:18