Įkraunama...
Įkraunama...

Perlinės kruopos

Gal žinot kokių patiekalų iš perlinių kruopų? Abu su vyru jas mėgstam, bet paradoksas- iš jų temoku virti košę ir agurkinę sriubą. Toliau mano fantazija baigias.
Atsakyti
Mama man dar perlinių kruopų pienišką sriubą virdavo su truputėliu sviesto
Atsakyti
Aš laaabai mėgstu džiovintų grybų sriubą su perlinėmis kruopomis. thumbup.gif Visada močiutė per Kaledas gamina rolleyes.gif
Atsakyti
skani mišrainė išeina : virtų perlinių kruopų, žirnelių,morkų virtų kubeliais, karšto rūkymo kumpio, sūrio fermentinio (picarela labai tinka) ir majonezo smile.gif
skanaus thumbup.gif
Atsakyti
Buvau isvis pamirsus tokias skanias kruopas doh.gif .
Atsakyti
Įdomu kokią košę darai. Aš išverdu tas kruopas, ir pridedu kepintų svogūniukų, keptų ant sviesto tarkuotų morkų (nuo jų spalva graži būna), pakeptos paprastos daktariškos dešros (tinka spirgučiai, dešrų likučiai ir kitokios įvairios mėsytės) viską sumaišau ir orkaitę kokiai 20 min, kad viskas gerai perkaistų. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
O musu seima labai megsta perliniu kruopu kose maisyta su bulviu kose. Su spirguciu padazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Rameda @ 2004 08 06, 21:38)
Įdomu kokią košę darai. Aš išverdu tas kruopas, ir pridedu kepintų svogūniukų, keptų ant sviesto tarkuotų morkų (nuo jų spalva graži būna), pakeptos paprastos daktariškos dešros (tinka spirgučiai, dešrų likučiai ir kitokios įvairios mėsytės) viską sumaišau ir orkaitę kokiai 20 min, kad viskas gerai perkaistų. thumbup.gif thumbup.gif

Virdavau paprasčiausią košę, vietoj bulvių prie mėsos patiekalų. O tavo košytės receptukas labai skaniai skamba, būtinai reiks išbandyt rolleyes.gif
Iš perlinių kruopų labai skani agurkinė sriuba išeina.Su vyru per dieną puodą sutvarkom laugh.gif
Šiaip tai labai skanios kruopos, bet jau man, o receptų, ką iš jų galima pagaminti nei vienam receptų leidiny nemačiau g.gif
Atsakyti
as verdu sriuba: i vandeni dedu kubeli kokio nors sultinio, perliniu kruopu ir kol verdu, sutarkuoju morka, ja pakepinu su svogunu ir dedu i sriuba, tada supjaustau pievagrybius ir pakepinus t.p. dedu i sriuba.Kiek paverdu ir valgom isideje grietines. Mum labai skanu essen.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Vasarele @ 2004 08 07, 10:56)
... O tavo košytės receptukas labai skaniai skamba, būtinai reiks išbandyt rolleyes.gif

Kaip košytė? Ar jau ragavai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE (kristutyte @ 2004 08 06, 21:39)
O musu seima labai megsta perliniu kruopu kose maisyta su bulviu kose. Su spirguciu padazu thumbup.gif

tai čia gal ta šilkinė košė?
parašyk, prašau, eigą, aš noriu tos košės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Rameda @ 2004 08 11, 15:00)
QUOTE (Vasarele @ 2004 08 07, 10:56)
... O tavo košytės receptukas labai skaniai skamba, būtinai reiks išbandyt rolleyes.gif

Kaip košytė? Ar jau ragavai? smile.gif

Šiandien išbandžiau biggrin.gif Nemažą puodą išviriau, truputėlis teliko. Laaabai skanu thumbup.gif . Pati per pietus prikirtau, vyras grįžo iš darbo-jį pavaišinau.Sake liuks. Kai jis valgė, pati vėl susigndžiau. Dėkui už receptuką. Ir paprasta, ir skanu.
Dabar mėginsim Atros mišrainę rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vasarele: 12 rugpjūčio 2004 - 17:19