Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos "Aukštoji smeltė" ar yra gyvenančių ?

Sveikos mamytės,

ieškau žmonių, gyvenančių Klaipėdos "Aukštoji smeltė" name, labai domintų atsiliepimai ,deja nieko nerandu, tad praverstų bet kokia informacija, dėkui iš anksto, geros dienos! mirksiukas.gif
Atsakyti
Mane taip pat domina sis daugiaaukstis, deja jokiu atsiliepimu nerandu sad.gif kolkas, kol dar nebuvau nuvaziavus apziureti, tai vieninteli minusa izvelgiu - vieta (rajona ), kuriame jis pastatytas, bet aisku butu smagu isgirsti is pirmu lupu kaip ir kas.... tad atsiliepkit jau ten gyvenancios!!! smile.gif
Atsakyti
Ir man rūpi... Keliam temą 4u.gif
Šiek tiek gąsdina aukštis pastato. Vėjai ir audros Klaipėdoj dažni, ar nesijaus? Nes esu girdėjus, kad iš šitų "dangoraižių" bėga žmonės, kai tik smarkesnė vėtra su lietum užeina.

Vieta tai man kaip tik patinka, nėra to chaoso ir šiukšlių... O su laiku, manau, atskiras kvartaliukas susikurs, ir veiksmo daugiau bus.
Atsakyti
Kita savaite tikriausiai vaziuosim apsiziureti, norim kokiam 17 aukste, gerai kad uzsiminei Urse apie vejus, kazkaip nepagalvojau kad gali jaustis kazkas siaubingai, nors koks barskejimas per vejus ir galimas unsure.gif
Atsakyti
Na, kad buvo straipsnis gi laikrastyje apie sio namo problemas. Statytojas bankrutaves, atsakingu near, liftai pastoviai genda, rusyje vanduo laikosi, fasado plyteles krenta. Gyva beda sis namas, todel ir kainos butu mazos rolleyes.gif
Atsakyti
Na, mes įsigijom butą šiame name, tvarkomės dokumentus, jokių didelių minusų neradome, tik, kad trūksta vaikų žaidimo aikštelės, bet yra jau parengtas planas . wink.gif
Atsakyti
QUOTE(S*****a @ 2014 01 09, 21:30)
Kita savaite tikriausiai vaziuosim apsiziureti, norim kokiam 17 aukste, gerai kad uzsiminei Urse apie vejus, kazkaip nepagalvojau kad gali jaustis kazkas siaubingai, nors koks barskejimas per vejus ir galimas  unsure.gif

Mes dabar gyvenam aukštai, bet senos statybos renovuotam. Aplink vien 5 - iaaukščiai. Tai laaaabai jaučiasi vėjas... Langus verčia.
Atsakyti
QUOTE(S*****a @ 2014 01 09, 20:30)
Kita savaite tikriausiai vaziuosim apsiziureti, norim kokiam 17 aukste, gerai kad uzsiminei Urse apie vejus, kazkaip nepagalvojau kad gali jaustis kazkas siaubingai, nors koks barskejimas per vejus ir galimas  unsure.gif

O mano vyras buvo per didziuosius vejus, tai nieko nesijaute, aisku salia stovint lango jautesi kazkas, bet garso didelio ir uzimo jokio wink.gif butinai nuvaziuokit per dideli veja ir pasiziuresit, kad isitikinti. O ir langai geri sudeti.
Atsakyti
Laba, pati negyvenu, bet gyvena buvusio kolegos giminaiciai. Tai sake, kad vasaromis labai jauciasi Kuusakoskio metalo perdirbimo dulkes. Istisai tvyro ore iki kokio 5 auksto, o paskui jau kaip pasiseks. Paziurejus i stiklo fasadus iskart matyti, kad dulktetumas yra didesnis nei bet kur kitur. Dirbau darbe priesais ta nama, tai tiesa sakant, nelabai maloni ta miesto vieta, nes visi metalo savartynai, muitines sandeliai ir furos vaziuojancios pro sali kaip reikiant ikyredavo per darbo diena. Neisivaizduoju, kaip tame name dar ir nakti buti reiketu. Taip pat, kol dirbau, maciau kaip ji state, tai apsiltinimo vatas dejo per lietu, plius buvo ilgam istrigusi statyba ir namas kaip reikiant neuzkonservuotas. Tai tikrai problemiskas namas, nors su laiku gal issispres jo bedos.
Atsakyti
Sveiki, ketiname isigyti busta cia taciau dabar isigandau komentaru apie dulkes ir dar girdejau kad vasara lango neimanoma atidaryti del didelio garso..ar tai tiesA?
Butas butu 8 aukste pietu vakaru puseje.
Atsakyti
QUOTE(OOrchideja @ 2014 01 29, 13:23)
Sveiki, ketiname isigyti busta cia taciau dabar isigandau komentaru apie dulkes ir dar girdejau kad vasara lango neimanoma atidaryti del didelio garso..ar tai tiesA?
Butas butu 8 aukste pietu vakaru puseje.


Nueikit paklausinekit ten gyvenanciu ar tikrai tokiu bedu yra, kaip dulkes ir pan. kaip ir minejau girdisi masinos, bet nemanau, kad daugiau, nei kitur...
Atsakyti
Aš taip pat girdėjau tik prastus atsiliepimus doh.gif
Atsakyti