Įkraunama...
Įkraunama...

Kitokie kvepalai, kitokių kvepalų parduotuvės

Tęsiam toliau smile.gif
Sena tema:
http://www.supermama...howtopic=361293
Papildyta:
QUOTE(LaimingaMergina @ 2013 09 26, 22:21)
Pure Gold man labai labai rudeniui  wub.gif  wub.gif
o su kava turbut kad buvo Intense Cafe
O kitas Chypre Fruite galejo buti arba Chypre Vanille smile.gif


Aha, Pure gold irgi rode. Patiko thumbup.gif tie su kava turbut ir yra Intense cafe.. o tie, kur sakiau del Chypre, tai sumaisiau su Capri lotuliukas.gif vadinas Soleil de Capri wub.gif bet kol kas laimi Intense cafe vis tiek turbut g.gif
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2013 09 27, 20:48)
Tęsiam toliau  smile.gif
Sena tema:
http://www.supermama...howtopic=361293
Papildyta:
Aha, Pure gold irgi rode. Patiko  thumbup.gif tie su kava turbut ir yra Intense cafe..  o tie, kur sakiau del Chypre, tai sumaisiau su Capri  lotuliukas.gif vadinas Soleil de Capri  wub.gif bet kol kas laimi Intense cafe vis tiek turbut g.gif


Bet kiek teko susidurti tai Montaliai laaabai jau "slidus"..Vienaip kvepes tik uzsipurskus..paskui isvis gali pakisti neatpazystamai..o kiti laikosi mirtinai.. doh.gif Roses Musc turejau bedos uzsipurkst ant vilnonio megztinio..tai ir po keliu skalbimu kvapas jautesi..Per didelis kvepalu ikyrumas irgi gali neiseiti i gera.. schmoll.gif
Bet siaip dauguma Montale kvapu savaip tobuli wub.gif
Atsakyti
QUOTE(LaimingaMergina @ 2013 09 27, 22:09)
Bet kiek teko susidurti tai Montaliai laaabai jau "slidus"..Vienaip kvepes tik uzsipurskus..paskui isvis gali pakisti neatpazystamai..o kiti laikosi mirtinai.. doh.gif Roses Musc turejau bedos uzsipurkst ant vilnonio megztinio..tai ir po keliu skalbimu kvapas jautesi..Per didelis kvepalu ikyrumas irgi gali neiseiti i gera.. schmoll.gif
Bet siaip dauguma Montale kvapu savaip tobuli  wub.gif


O man kaip tik gerai, kad gerai laiko.. unsure.gif man patinka sleifas, jaust ant saves kvepalus ir t.t kitaip prasideda paranoja, kad nieko nesijaucia nuo manes.. lotuliukas.gif doh.gif bet aisku nesakau,kad gerai uzuost kvapus is kilometro schmoll.gif hm g.gif nu zodziu reiks dar patestuot ir gal pora pasidovanot maziuku g.gif nu bet norisi tikrai kazko ipatingo ir kad labai jau patiktu.. nes kvepalu turiu nemazai, tai norisi kazko tokio..
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2013 09 27, 22:23)
O man kaip tik gerai, kad gerai laiko.. unsure.gif  man patinka sleifas, jaust ant saves kvepalus ir t.t kitaip prasideda paranoja, kad nieko nesijaucia nuo manes..  lotuliukas.gif  doh.gif bet aisku nesakau,kad gerai uzuost kvapus is kilometro  schmoll.gif hm  g.gif nu zodziu reiks dar patestuot ir gal pora pasidovanot maziuku  g.gif nu bet norisi tikrai kazko ipatingo ir kad labai jau patiktu.. nes kvepalu turiu nemazai, tai norisi kazko tokio..


man irgi patinka dienos begyje uzuosti savo kvepalus ir pagauti sleifa ju...bet kaip sakoma kas per daug tas nesveika smile.gif)) Nezinau ar visi Montaliai tokie ilgalaikiai ir su sleifu, bet kalbu apie mano isvardintus, kuriais teko kvepintis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LaimingaMergina @ 2013 09 28, 00:35)
Nezinau ar visi Montaliai tokie ilgalaikiai ir su sleifu..


Aha, prieš kurį laiką buvo diskutuota, kad dauguma (turbūt visi!) Montaliai turi turbo galią biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LaimingaMergina @ 2013 09 27, 23:35)
man irgi patinka dienos begyje uzuosti savo kvepalus ir pagauti sleifa ju...bet kaip sakoma kas per daug tas nesveika smile.gif)) Nezinau ar visi Montaliai tokie ilgalaikiai ir su sleifu, bet kalbu apie mano isvardintus, kuriais teko kvepintis  4u.gif


Turbut visi.. nes kiek minejo, jie aliejiniu pagrindu, uz tai turbut taip gerai laiko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2013 09 28, 13:13)
Turbut visi.. nes kiek minejo, jie aliejiniu pagrindu, uz tai turbut taip  gerai laiko  bigsmile.gif


Apie aliejinį Montalių pagrindą negirdėjau g.gif

Kiek aš jų turiu - visur SD Alcohol pagrindas.

''Montale creates his fragrances from natural materials of high-quality, in large concentration, which makes the fragrances very intense and long-lasting''.
Atsakyti
QUOTE(Marokietė @ 2013 09 28, 12:27)
Apie aliejinį Montalių pagrindą negirdėjau  g.gif
Kiek aš jų turiu - visur SD Alcohol pagrindas.
''Montale creates his fragrances from natural materials of high-quality, in large concentration, which makes the fragrances very intense and long-lasting''.


Gal tada ne pagrindu, o kad ieina aliejaus nemazai.. nes man ,,kreminej'' sake pati konsultante kazka apie alieju ir kad negalima uz tai purkst ant rubu g.gif unsure.gif tai ka, melavo? g.gif Bet laike vis tiek gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2013 09 28, 12:19)
Gal tada ne pagrindu, o kad ieina aliejaus nemazai.. nes man ,,kreminej'' sake pati konsultante kazka apie alieju ir kad negalima uz tai purkst ant rubu  g.gif  unsure.gif tai ka, melavo?  g.gif Bet laike vis tiek gerai  biggrin.gif


man irgi minejo, kad aliejiniu pagrindu jie.. g.gif
Atsakyti
Įdomiai čia su tuo aliejum. Gal tiksliai žinančios atsilieptų 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Marokietė @ 2013 09 28, 18:45)
Įdomiai čia su tuo aliejum. Gal tiksliai žinančios atsilieptų  4u.gif  biggrin.gif


nepamenu kurios tiksliai purskiausi ant rieso ir tikrai jautesi toks lengvas kaip ir ''riebumas''..nors ko siaip purskiant gi nebuna, nes jei alkoholis tai garuoja..
Atsakyti
Įdomu
Atsakyti