Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka 10

Sena tema
Atsakyti
Įdomu būtų sužinoti, ar kas nors gavo kvietimą į darželį po rugsėjo 1 d? 4u.gif
Atsakyti
Mes gavom, bet tik todėl, kad kai pamačiau, jog sistemoje buvome perkelti eilėje į vyresniųjų grupę ir išmesti iš mažųjų, nuėjau į savivaldybę aiškintis. Pakalbėjo, paaiškino, kad kalti informatikai (kaip ir visada), bet kitą dieną paskambino ir pasakė, kad jau galim nešti dokumentus į darželį ir lankysim tą mažųjų grupę. Buvau neseniai buvus darželyje, tuomet pavaduotoja sakė, kad vietų nėra, kai nunešiau dokus, sutiko maždaug taip "tai visgi išsiverkėt" blink.gif
Atsakyti
QUOTE(dancja @ 2013 10 08, 13:42)
Mes gavom, bet tik todėl, kad kai pamačiau, jog sistemoje buvome perkelti eilėje į vyresniųjų grupę ir išmesti iš mažųjų, nuėjau į savivaldybę aiškintis. Pakalbėjo, paaiškino, kad kalti informatikai (kaip ir visada), bet kitą dieną paskambino ir pasakė, kad jau galim nešti dokumentus į darželį ir lankysim tą mažųjų grupę. Buvau neseniai buvus darželyje, tuomet pavaduotoja sakė, kad vietų nėra, kai nunešiau dokus, sutiko maždaug taip "tai visgi išsiverkėt" blink.gif

Bet va šita vieta man visai neaiški. Šiaip vietų lyg ir nėra, bet kai pakeli triukšmą, tai jų atsiranda ax.gif
Atsakyti
as keliu vėją senai biggrin.gif nes pas mane prašyme vietoj 5 darželių tik trys yra. jau metus kariauju, tačiau tik šiandien sulaukiau atsakymo... skambino darbuotoja į telefoną... atsakymas buvo toks trumpai biggrin.gif kad jie skaičiuoja vaiko amžių ne rugsėjo menesiui pasirodo, bet imamas tas vaiko amzius jkai pildai prasyma... nu pagal mane visiska nesamone... nes tada nebutumem lauke eileje nei i viena darzeli... sunervino negaliu, net isakymus perskaiciau, taciau nei viename tokio dalyko nera nurodyta...
Atsakyti
QUOTE(iiddoommuu @ 2013 10 08, 15:28)
as keliu vėją senai biggrin.gif nes pas mane prašyme vietoj 5 darželių tik trys yra. jau metus kariauju, tačiau tik šiandien sulaukiau atsakymo... skambino darbuotoja į telefoną... atsakymas buvo toks trumpai biggrin.gif kad jie skaičiuoja vaiko amžių ne rugsėjo menesiui pasirodo, bet imamas tas vaiko amzius jkai pildai prasyma... nu pagal mane visiska nesamone... nes tada nebutumem lauke eileje nei i viena darzeli... sunervino negaliu, net isakymus perskaiciau, taciau nei viename tokio dalyko nera nurodyta...

Kažkaip nesuprantu. Negali būti, kad taip imtų. Taigi vaikas auga...
Atsakyti
QUOTE(Ali @ 2013 10 08, 14:33)
Kažkaip nesuprantu. Negali būti, kad taip imtų. Taigi vaikas auga...

ir kvailiausia tas, kad viename darzelyje, kuris i eile itrauktas, vaikai priimami tik nuo 2 metu, skambinau klausiausi. nu negaliu kaip pikta
o tie du neitraukti darzeliai turi grupes nuo 1,5 metu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iiddoommuu: 08 spalio 2013 - 15:45
QUOTE(dancja @ 2013 10 08, 13:42)
Mes gavom, bet tik todėl, kad kai pamačiau, jog sistemoje buvome perkelti eilėje į vyresniųjų grupę ir išmesti iš mažųjų, nuėjau į savivaldybę aiškintis. Pakalbėjo, paaiškino, kad kalti informatikai (kaip ir visada), bet kitą dieną paskambino ir pasakė, kad jau galim nešti dokumentus į darželį ir lankysim tą mažųjų grupę. Buvau neseniai buvus darželyje, tuomet pavaduotoja sakė, kad vietų nėra, kai nunešiau dokus, sutiko maždaug taip "tai visgi išsiverkėt" blink.gif


Ir kiek vaikų dabar jūsų grupėje? ax.gif

QUOTE(Ali @ 2013 10 08, 15:11)
Bet va šita vieta man visai neaiški. Šiaip vietų lyg ir nėra, bet kai pakeli triukšmą, tai jų atsiranda  ax.gif


Ir liūdniausia, kad ne visiems pasiseka triukšmą pakelti. Aš pvz nemoku, man šaltu veidu buvo pasakyta, kad "nieko tai neduos" verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(iiddoommuu @ 2013 10 08, 15:28)
kad jie skaičiuoja vaiko amžių ne rugsėjo menesiui pasirodo, bet imamas tas vaiko amzius jkai pildai prasyma...

Šiais metais į 1,5-3m grupes priėmė gimusius iki 2012.02.28. Kada gimė jūsų vaikas?
Atsakyti
QUOTE(Soul @ 2013 10 08, 21:03)
Šiais metais į 1,5-3m grupes priėmė gimusius iki 2012.02.28. Kada gimė jūsų vaikas?

2011-02-27
Atsakyti
QUOTE(Dziaugiuosi @ 2013 10 08, 21:28)
Ir kiek vaikų dabar jūsų grupėje? ax.gif




Ir liūdniausia, kad ne visiems pasiseka triukšmą pakelti. Aš pvz nemoku, man šaltu veidu buvo pasakyta, kad "nieko tai neduos" verysad.gif


Nežinau kiek vaikų grupėje, kai vedam tai būna apie 10, gal 12. Bus susirinkimas kitą savaitę, tai sužinosiu smile.gif

Beje, savivaldybėje triukšmo nekėliau tiesą pasakius, gražiai mes ten pasikalbėjom...gal dar priklauso nuo to,pas kurią darbuotoją patenki - tokia ilgais plaukais man irgi sakė, kad triukšmo kėlimas nieko neduos, nebent parų užsidirbsi g.gif bet ir šiaip nieko padėti negalėjo.. o pakliuvus pas kitą sužinojau, kad savivaldybė turi informaciją apie laisvas vietas - man tada tinkamiausia pasirodė rusų darželyje, tolokai nuo namų, bet gerai kad neprireikė...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dancja: 09 spalio 2013 - 09:12
o tai kada reiks teikti naujus prasymus kitiems metams? ar tie patys galios? smile.gif
Atsakyti