Įkraunama...
Įkraunama...

Jaučiai

QUOTE(AstaRaud @ 2014 06 22, 23:57)
drinks_cheers.gif  aš buvau sutikusi kitokį jautį, kuris turėdamas žmoną Jautę įsimylėjo liūtę...nors po to ir jos kaprizai pabodo...(bet čia tik jo žodžiai)



Tai cia jau pats zmogus savyje brandumo tasku nesusidejes, tobulybiu paieskose. Daug tokiu vyru yra, su skirtingais zodiako zenklais bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lelija_ @ 2014 06 23, 16:59)
Tai cia jau pats zmogus savyje brandumo tasku nesusidejes, tobulybiu paieskose. Daug tokiu vyru yra, su skirtingais zodiako zenklais  bigsmile.gif

jie kunisku malonumu vergai. nepriklausomai nuo to ar subrende ar ne.
Atsakyti
QUOTE(pasikeitusi @ 2014 06 23, 20:23)
jie  kunisku malonumu vergai. nepriklausomai nuo to ar subrende ar ne.



O vat as pazistu kelis jaucius savo aplinkoj, kurie niekaip nepasiduos svetimoms vilionems, kad ir kaip ten sirdis virpetu, kaip cia aprase nare apie savo kolegas g.gif Tai manau labai priklauso nuo paties zmogaus, kokios jo vertybes ir pan.
Atsakyti
QUOTE(lelija_ @ 2014 06 23, 20:36)
O vat as pazistu kelis jaucius savo aplinkoj, kurie niekaip nepasiduos svetimoms vilionems, kad ir kaip ten sirdis virpetu, kaip cia aprase nare apie savo kolegas  g.gif Tai manau labai priklauso nuo paties zmogaus, kokios jo vertybes ir pan.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Faust @ 2014 06 02, 16:09)
Force major gyvenimo akimirkomis (tokiomis kaip išsiskirimas su antrąją puse ne savo iniciatyva), pasidarau emociškai nestabilus, apima destruktyvaus gyvenimo ritmas (baliavojimai, linksmybės, naujų pažinčių ieškojimai, net jei ir protu suvokiu, kad visa tai yra negatyvu)

drinks_cheers.gif thumbup.gif

artimoj aplinkoj pazistu kelis jaucius. tai galiu pasakyt, kad gana namisedos, megsta namie buti, megsta kai viskas ant lekstutes padeta... megsta grazius daiktus, sau negaili nieko... egoistai...
istikimi iki gyvo kaulo, jei jau myli ir gerbia thumbup.gif

negatyvios savybes butu slunkizmas, na tokie slunkiai, daznai humoro jausmo pritruksta, ir energijos, motyvacijos, tolerantiskumo ir noro geranoriskai pasidziaugt su kitais, del kitu... cool.gif
Atsakyti
mano jautis labai seimyniskas. seima auksciau visko. darbstus. konservatyvokas. megsta pavadovauti, kad namie viska gautu ant lekstutes. t.y. man, kaip zmonai -namu seimininkei reiklus. nors ir pats namie visus "vyriskus" darbus daro. labai geras tetis. na ir itin jautrus kritikai.
Atsakyti
QUOTE(~Aylin @ 2014 01 03, 15:37)

~Aylin, auuuu, ar dar gyva? laugh.gif
Kaip tavo jautiški reikalai? Aš tai jau buvau senai pamiršus, užmetus...
Ir ką - kur buvęs, kur nebuvęs senai apdainuotas ir užmirštas jautis vėl atsirado visu gražumu su spalvingiausiais komplimentais, ditirambais ir įvairiausiais kvietimais kavos/vyno ar bet ko. Vos neišvirtau biggrin.gif. Bet gerai, kad augi ir su metais keičiasi požiūris į tam tikrus reiškinius ir asmenis. hihihi.gif
Bet pastebėjau, kad mane pakankamai dažnai kabina jaučiai ir visi kiti raguočiai... Ir dar kitas jautis atsirado, priminė apie save ir leido suprasti, kad reikėjo mums anksčiau susitikinėti - o jis dabar užsienyje gyvena.
Ir, sakyčiau, patinka man vyrų jaučių giliai paslėptas jautrumas, nors išoriškai jie atrodo tvirti, užsigrūdinę. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2015 02 10, 16:35)
QUOTE(~Aylin @ 2014 01 03, 15:37)

~Aylin, auuuu, ar dar gyva? laugh.gif
Kaip tavo jautiški reikalai? Aš tai jau buvau senai pamiršus, užmetus...
Ir ką - kur buvęs, kur nebuvęs senai apdainuotas ir užmirštas jautis vėl atsirado visu gražumu su spalvingiausiais komplimentais, ditirambais ir įvairiausiais kvietimais kavos/vyno ar bet ko. Vos neišvirtau biggrin.gif. Bet gerai, kad augi ir su metais keičiasi požiūris į tam tikrus reiškinius ir asmenis. hihihi.gif
Bet pastebėjau, kad mane pakankamai dažnai kabina jaučiai ir visi kiti raguočiai... Ir dar kitas jautis atsirado, priminė apie save ir leido suprasti, kad reikėjo mums anksčiau susitikinėti - o jis dabar užsienyje gyvena.
Ir, sakyčiau, patinka man vyrų jaučių giliai paslėptas jautrumas, nors išoriškai jie atrodo tvirti, užsigrūdinę. rolleyes.gif



Nu bet va, kas per bruozas isdygti kaip grybams is po lapu po metu, kitu lotuliukas.gif Victorious, saunuole jog neuzkabina Jusu...as dar tik mokausi sito doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lelija_ @ 2015 02 10, 21:08)
Nu bet va, kas per bruozas isdygti kaip grybams is po lapu po metu, kitu  lotuliukas.gif Victorious, saunuole jog neuzkabina Jusu...as dar tik mokausi sito  doh.gif

http://www.demotyvac...ts-1598581.html cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Faust @ 2014 06 16, 11:23)
Pasirodo ji visa laika slapcia mylejo savo ex ir pasitaikius progai su juo vel buti jos nepraleido smile.gif


Na liutai tokie jau yra, jausmu zmones, jei jau karta mylejo, kad ir nelaimingai, tai nepavydziu kitiems, kas bus po jo (-os) doh.gif

QUOTE(ralija @ 2014 06 21, 22:09)
as cia apie savo kolegas rasiau  blush2.gif  siaip pasidare idomu, nes mano tas kolega vedes (zmona dvynys), graziai sutaria, siaip labai grazi pora, ir niekada nepatikeciau, kad jis galetu nueiti kur kitur, nes jam labai svarbus statusas visuomeneje, jis, netgi manau, savo zmona labai vertina, ja zavisi, brangina...ir jei tiketi zodiako zenklu aprasymu, jauciai yra istikimi ... 


Ydomu, koks buvo istorijos tesinys? 4u.gif
Atsakyti