Įkraunama...
Įkraunama...

Pica

Kaip skaniai pasigaminti picą namuose?
Gal žinote picos padų receptų, kad būtų tokia pati ar labai panaši į krosnyje keptas, kurias valgome picerijose? rolleyes.gif
Atsakyti
Mano vyras gamina begalo gardžias picas. Tešlą dar elementariausią - miltai (kartais maišo paprastus su viso grūdo, kartais su manais), vanduo, mielės, druska (jis jaučia ką kokiom proporcijom biggrin.gif - man niekad taip nesigauna); elastingą tešlą gerai paklidinti ir kepant svarbu aukšta temperatūra, picą dėt ant žemiausio lygio ir iš apačios karštis.
Gaunasi tokią kaip mes mėgstam - apačia traški ir lanksti tuo pat metu, viršus minkštas, pūslėta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(paukštukėlis @ 2013 10 02, 21:24)
Mano vyras gamina begalo gardžias picas. Tešlą dar elementariausią - miltai (kartais maišo paprastus su viso grūdo, kartais su manais), vanduo, mielės, druska (jis jaučia ką kokiom proporcijom biggrin.gif - man niekad taip nesigauna); elastingą tešlą gerai paklidinti ir kepant svarbu aukšta temperatūra, picą dėt ant žemiausio lygio ir iš apačios karštis.
Gaunasi tokią kaip mes mėgstam - apačia traški ir lanksti tuo pat metu, viršus minkštas, pūslėta smile.gif

Ar paplotį pirmiau apkepat ar viską kartu kepat jau su įdaru?
Atsakyti
QUOTE(paukštukėlis @ 2013 10 02, 22:24)
Mano vyras gamina begalo gardžias picas. Tešlą dar elementariausią - miltai (kartais maišo paprastus su viso grūdo, kartais su manais), vanduo, mielės, druska (jis jaučia ką kokiom proporcijom biggrin.gif - man niekad taip nesigauna); elastingą tešlą gerai paklidinti ir kepant svarbu aukšta temperatūra, picą dėt ant žemiausio lygio ir iš apačios karštis.
Gaunasi tokią kaip mes mėgstam - apačia traški ir lanksti tuo pat metu, viršus minkštas, pūslėta smile.gif

kokia temp mazdaug ir kaip ilgai kepti?
Atsakyti
Sveiki,
As pica kaip tik siandien ruosiuosi gaminti. Pas mane gaunasi storapade, bet labai elementari tesla, kuri tinka ir bandelems su desrelemis:
0.5 kg miltu, i miltus iberti pakeli sausu mieliu, ziupsneli druskos, 30gr cukraus, 50 gr. aliejaus (kokie 3-4saukstai) ir 250 ml silto vandens. Tesla isminkyti ir palikti 1-2 val kad pakiltu.
O paskui ant virsaus dedu daug idaro (nes storapade) ir kepu viska kartu kokiu 30 min, ziuriu pagal suri, kad graziai apskrustu.
Vyras mano labai megsta smile.gif
Atsakyti
kaip ieskojau sitos temos 4u.gif tik gaila kad receptu mazai.as ir noriu pati ismokti issikepti namuose nes kiek perkam nu neskanios tos picos schmoll.gif
Atsakyti
Jau kelis metus picą kepu pagal šį receptą. Radau jį čia SM, padas išeina labai skanus, trapus toks, o jei šildyti kitą dieną tada minkštutis būna, na žodžiu mūsų šeimai ir svečiams tai patinka smile.gif

A. Paimti stiklinę (apie 250 ml.). Į ją dėti didelį šaukštą cukraus, didelį šaukštą grietinės, kiaušinį ir apie 30 g. mielų. Viską sumaišyti ir pilti pieno tiek, kad būtų pilna stiklinė.

B. Paimti didelį indą, kuriame reiks maišyti tešlą. Į jį suberti trys stiklines miltų ir sudėti pakelį sviesto. Viską gerai išmaišyti iki birios masės.

Kai ištirps mielės, sumaišyti A ir B ir išmaišyti tešlą. Ją 40 min. į šaldytuvą o po to iškočioti ir ant jos dėti tai, ko pageidaujate. Kepti apie 10-25 min. (priklausomai nuo orkaitės).
Atsakyti
QUOTE(suntea7 @ 2013 11 07, 12:02)
Jau kelis metus picą kepu pagal šį receptą. Radau jį čia SM, padas išeina labai skanus, trapus toks, o jei šildyti kitą dieną tada minkštutis būna, na žodžiu mūsų šeimai ir svečiams tai patinka smile.gif

A. Paimti stiklinę (apie 250 ml.). Į ją dėti didelį šaukštą cukraus, didelį šaukštą grietinės, kiaušinį ir apie 30 g. mielų. Viską sumaišyti ir pilti pieno tiek, kad būtų pilna stiklinė.

B. Paimti didelį indą, kuriame reiks maišyti tešlą. Į jį suberti trys stiklines miltų ir sudėti pakelį sviesto. Viską gerai išmaišyti iki birios masės.

Kai ištirps mielės, sumaišyti A ir B ir išmaišyti tešlą. Ją 40 min. į šaldytuvą o po to iškočioti ir ant jos dėti tai, ko pageidaujate. Kepti apie 10-25 min. (priklausomai nuo orkaitės).

Labai įdomus receptas. Išbandysiu, sugundė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(suntea7 @ 2013 11 07, 13:02)
Jau kelis metus picą kepu pagal šį receptą. Radau jį čia SM, padas išeina labai skanus, trapus toks, o jei šildyti kitą dieną tada minkštutis būna, na žodžiu mūsų šeimai ir svečiams tai patinka smile.gif

A. Paimti stiklinę (apie 250 ml.). Į ją dėti didelį šaukštą cukraus, didelį šaukštą grietinės, kiaušinį ir apie 30 g. mielų. Viską sumaišyti ir pilti pieno tiek, kad būtų pilna stiklinė.

B. Paimti didelį indą, kuriame reiks maišyti tešlą. Į jį suberti trys stiklines miltų ir sudėti pakelį sviesto. Viską gerai išmaišyti iki birios masės.

Kai ištirps mielės, sumaišyti A ir B ir išmaišyti tešlą. Ją 40 min. į šaldytuvą o po to iškočioti ir ant jos dėti tai, ko pageidaujate. Kepti apie 10-25 min. (priklausomai nuo orkaitės).


o koki kieki mieliu reikia deti?
3 stiklines miltu tai kiek cia mazdaug gramu?nes stikline stiklinei nelygi...
aciu 4u.gif
Atsakyti
Mano picos receptas https://tinginiumais...1/10/picu-pica/ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inetukea @ 2013 11 07, 20:36)
o koki kieki mieliu reikia deti?
3 stiklines miltu tai kiek cia mazdaug gramu?nes stikline stiklinei nelygi...
aciu 4u.gif

Kadangi šiam recepte visi kiekiai matuojami viena ir ta pačia stikline, tai jokio skirtumo kokią jūs paimsit. Ar tai būtų 100 ml ar 400 ml, jūs tiesiog gausite skirtingą kiekį tešlos, bet tekstūra bus ta pati. Tik jei naudojate mažesnę nei 250 ml (kaip recepte nurodyta) turite proporcingai mažinti kiekius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AkvileZ: 10 lapkričio 2013 - 13:52
QUOTE(AkvileZ @ 2013 11 10, 14:50)
Kadangi šiam recepte visi kiekiai matuojami viena ir ta pačia stikline, tai jokio skirtumo kokią jūs paimsit. Ar tai būtų 100 ml ar 400 ml, jūs tiesiog gausite skirtingą kiekį tešlos, bet tekstūra bus ta pati. Tik jei naudojate mažesnę nei 250 ml (kaip recepte nurodyta) turite proporcingai  mažinti kiekius.

Aciu, Akvile, kad atsaket smile.gif Mano truputi paveluota reakcija smile.gif
Atsakyti