Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų derinukai

Tęsiame temą ir laukiame naujų derinukų.

user posted image

Papildyta:
Varniją, jusu berniuko derinukas patiko 4u.gif Ir mergaites, paprastas bet graziai paderintas 4u.gif
Jema, smelinis nelabai. Ir net ne tik kepure ten kalta, bet kazkaip labai jau visas vientisas g.gif
Tynka, smagu kad pasirodot, gaila kad kaip jaunas menulis tik biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gris: 24 spalio 2013 - 18:08
Labukas,
siandieninis i ekskursija

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Pirmą kartą pas jus nedrąsiai rodomės ax.gif Kam patinka, prašau prabalsuokite mirksiukas.gif https://www.facebook...1...e=1
Diidelis ačiū 4u.gif
Foto su šiuo (būtent Elfų) derinuku tik tokią turėjome, kai fotografavau, jis norėjo šokti ir sakė oppa biggrin.gif
Atsakyti
Mes tai ne savo noru i ta konkursa papuolem, nusiunciau Elfams foto su svarkeliu, o jie mums suteike garbe dalyvaut konkurse bigsmile.gif Siaip man tokie konkursai tiesa pasakius juokingi. Kai mamos tarpusavy pradeda konkuruot, prasyt,kad draugu pusbroliu klasiokai balsuotu uz ju foto,kurioj net rubelio dorai nesimato biggrin.gif Bet svarbiausiai laimet! Man is to konkurso graziausios maziausiai balsu surinkusios foto lotuliukas.gif
PS Jei kas mus ten atpazinot, tikrai neprasau uz mus balsuot, mes ir be draugu pusbroliu klasioku pripazinimo patys sau grazus lotuliukas.gif

Mama7411 o pasirodyt galetumet dazniau, begede mama toki grazu leliu slepti! bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sensi: 03 spalio 2013 - 19:51
Fotografuota ne siandien... bigsmile.gif Rugsejo menesio derinukas...kai dar buvo siltesnes dienos... smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Varinija: 03 spalio 2013 - 19:43
QUOTE(Sensi @ 2013 10 03, 20:35)
Siaip man tokie konkursai tiesa pasakius juokingi.


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Sensi @ 2013 10 03, 20:35)
Šiaip man tokie konkursai tiesa pasakius juokingi.

Mama7411 o pasirodyt galetumet dazniau, begede mama toki grazu leliu slepti!  bigsmile.gif

Tai ten su švarkeliu jūsų? Taip ir pamaniau smile.gif Labai graži foto.
Pirmą kartą kažkur dalyvaujam (momentinis sprendimas ax.gif ) ir apskritai pirmą kartą viešai rodau savo didžiausią turtą wub.gif Nenoriai jis pozuoja, pamatęs fotoaparatą vis bėga žiūrėti kas kitoje pusėje biggrin.gif Telefonu kiek lengviau, bet tuomet nuotraukų kokybė nukenčia.
Pasirodysim gal ir dažniau, bet dar kankina "paranoja", kad vaiko foto niekas nepanaudotų kur nereikia ax.gif Nelabai norėčiau...
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 10 03, 21:42)
Pasirodysim gal ir dažniau, bet dar kankina "paranoja", kad vaiko foto niekas nepanaudotų kur nereikia ax.gif Nelabai norėčiau...


O kur tas "kur nereikia"? Pilnas internetas vaiku visokiausiu foto, yra modeliukai vaikai, na vnz, idomi man si baime... smile.gif
Papildyta:
Varnija, fainai su svarkeliu 4u.gif
Atsakyti
Varinija, man irgi su svarkeliu superinis bigsmile.gif Tokia dicke jau jusu panele atrodo, ciela pirmoke biggrin.gif

Olgunia, sikart derinukas man per margas. Kur is nugaros, ok, o kur su striuke is priekio, norisi nors vieno rubo "ramesnio", neutralesnio...

MAMA7411 taigi ne nuogucius rodomes, o kur kitur graziai aprengtu vaiku foto gali panaudot? nebent reklamuose biggrin.gif O tada eisim ismusinet pinigu ir turesim uz ka vaikuciu garderobus atsviezint lotuliukas.gif

O is to konkurso graziausia foto mergyte su arbatinuku. Ir rubeliai graziai matosi, ir nuotaika, tas vaikiskas susikaupimas. Va cia elfiska nuotaika verta konkurso... smile.gif Bet balsu palygint su "favoritais" nedaug turi... Tai kur ta teisybe tokiu konkursu? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sensi: 03 spalio 2013 - 21:50
Iš senosios temutės labai įsiminė man :

Asstule nuostabi saldi braškė wub.gif jūsų mergytė tiesiog spindi visose foto,man tai gražiausia,kad pas jus daug daug ryškių spalvų wub.gif clap_1.gif

Varinija vidurinėlis labai dailiai ten su džinsiukais wub.gif o mergaičiukės labiausiai patiko su mikiais-vaikiška,smagu wub.gif naujoje temutėje ružavas-labai mielas ir šiltas wub.gif

olgunia_2006 man per daug čia spalvų,labai mišrainė ir kepurė netinka mano akims,bet gal ir nesuprantu aš jau jūsų panelės stiliaus,tai nesigilinsiu-nekreipkit dėmesio irnesakyk.gif

Pasirodo iš vaikų foto galima išsiaiškinti daug daugiau:vaikų batų dydį,kokia lauke temperatūra,vaikui šalta ar karšta... cool.gif
pukepuke lotuliukas.gif lotuliukas.gif o jūs ir apie mane nuomonę susidarėt lotuliukas.gif preciziška-tai visai neblogai,man rodos...(dar teko išsiaiškint,ką tas žodis reiškia doh.gif lotuliukas.gif )

Vakarykštis maniškio smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmuteeee: 04 spalio 2013 - 09:37
QUOTE(pukepuke @ 2013 10 03, 21:46)
O kur tas "kur nereikia"? Pilnas internetas vaiku visokiausiu foto, yra modeliukai vaikai, na vnz, idomi man si baime... smile.gif
Papildyta:
Varnija, fainai su svarkeliu 4u.gif

na turiu tokią baimę blush2.gif gal netaip parašiau, tiesiog nenoriu kad išvis be mano žinios šeimos narių foto niekas nenaudotų ax.gif

QUOTE(Sensi @ 2013 10 03, 22:48)

MAMA7411 taigi ne nuogucius rodomes, o kur kitur graziai aprengtu vaiku foto gali panaudot? nebent reklamuose biggrin.gif O tada eisim ismusinet pinigu ir turesim uz ka vaikuciu garderobus atsviezint  lotuliukas.gif

O is to konkurso graziausia foto mergyte su arbatinuku. Ir rubeliai graziai matosi, ir nuotaika, tas vaikiskas susikaupimas. Va cia elfiska nuotaika verta konkurso... smile.gif Bet balsu palygint su "favoritais" nedaug turi... Tai kur ta teisybe tokiu konkursu? smile.gif

drinks_cheers.gif biggrin.gif
man irgi tos mergytės foto graži smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmuteeee @ 2013 10 04, 10:18)
pukepuke     lotuliukas.gif  lotuliukas.gif o jūs ir apie mane nuomonę susidarėt  lotuliukas.gif   preciziška-tai visai neblogai,man rodos...(dar teko išsiaiškint,ką tas žodis reiškia  doh.gif  lotuliukas.gif )

Vakarykštis maniškio  smile.gif



Susidariau, o ka? lotuliukas.gif
O kas sake kad blogai lotuliukas.gif Ir komentarai uztai jusu neeiliniai, niekam va marskinia nekliuna, tik jums lotuliukas.gif

Derinukas fainas, kaip sakant, be jokiu issiiskokimu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 04 spalio 2013 - 17:28