Įkraunama...
Įkraunama...

Literatūra

Sveikos būsimos ar esamos mamytės,

gal patartumėte kokios prasmingos literatūros - romanų, psichologinių kūrinių ar pan., kuriuose kalbama apie šeimos sukūrimo svarbą, didžiąsias vertybes ir pan. smile.gif žodžiu kažko mielo širdžiai arba kaip tik sujaudinančio, kas verčia susimąstyti ir padrąsina planuojant šeimos pagausėjimą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Proteja @ 2013 10 06, 19:26)
Sveikos būsimos ar esamos mamytės,

gal patartumėte kokios prasmingos literatūros - romanų, psichologinių kūrinių ar pan., kuriuose kalbama apie šeimos sukūrimo svarbą, didžiąsias vertybes ir pan. smile.gif žodžiu kažko mielo širdžiai arba kaip tik sujaudinančio, kas verčia susimąstyti ir padrąsina planuojant šeimos pagausėjimą smile.gif

Jennifer Weiner
"Mažieji žemės drebėjimai"
Atsakyti
QUOTE(Proteja @ 2013 10 06, 19:26)
Sveikos būsimos ar esamos mamytės,

gal patartumėte kokios prasmingos literatūros - romanų, psichologinių kūrinių ar pan., kuriuose kalbama apie šeimos sukūrimo svarbą, didžiąsias vertybes ir pan. smile.gif žodžiu kažko mielo širdžiai arba kaip tik sujaudinančio, kas verčia susimąstyti ir padrąsina planuojant šeimos pagausėjimą smile.gif

Labas,
man labai patiko Aleksandro Žarskaus "Aš iki gimimo". Labai labai tinka planuojančioms poroms.
Atsakyti
Sveikos, man taip pat ši Žarskaus knyga labai patiko. Pradžioje daug dvasingumo temos ir maniau, kad neužkabins, bet vėliau labai įdomių dalykų ir pavyzdžių perskaičiau. Tikrai tikiu, kad mamytės emocinė būsena dar prieš pastojant yra ne ką mažiau svarbi planuojant nėštumą.
Atsakyti
Aš ją taip pat perskaičiau. Tik man nelabai patiko pateikti pavyzdžiai, nes arba jie tarybinių laikų, arba išgalvoti išvis. nes labai daug pavyzdžių su daugiavaikėm motinom (po 5-6 vaikus) ir pan. bet bendram nusiteikimui prieš planuojant vaiką, visai nebloga knyga
Atsakyti
Žarskaus knyga man nepatiko visiškai. Porą dienų su vyru juokėmės iš joje minimų pavyzdžių. biggrin.gif Gal kad aš filologė, tai labai kabinėjaus prie žodžių ir pavyzdžių logikos ar "tikroviškumo". Finale ši knyga manęs neįtikino, nors tikrai daug iš jos tikėjausi. smile.gif O "Mažuosius žemės drebėjimus" dabar skaitau ir laaaabai įdomiai ir lengvai skaitosi. Dar buvo viena knyga, kurią norėčiau rekomenduoti, bet niekaip neatsimenu jos pavadinimo. doh.gif smile.gif O šiaip dar rekomenduočiau pažiūrėti filmą "Anonimis tėtis" (nežinau ar knyga yra). bigsmile.gif
Atsakyti
Man irgi laaabai patiko "Mazieji zemes drebejimai" :-)
Atsakyti
Ar daugiau niekas negalite rekomenduoti knygų??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(barda @ 2013 10 15, 14:35)
Labas,
man labai patiko Aleksandro Žarskaus "Aš iki gimimo". Labai labai tinka planuojančioms poroms.

Atsakyti
Jei norisi paskaityti apie vertybes, saves ir gyvenimo suvokima, tuomet labai tiktu bet kuri Paulo Coelho knyga...
Atsakyti
Sveikos smile.gif labai puiki ir įdomi antra Žarskaus knyga "Gimimo slėpinys", taip pat man patiko R.Šemetos "Gimdymas su šypsena".
Atsakyti
o aš skaitau knygą ,,Du gyvenimai'', tai joje radau gerą mintį, kad vaikai tėvams ateina į pasaulį pasaugoti tik laikinai, o vėliau tėvai turi mokėti lengvai paleisti vaikus gyventi savo gyvenimus. Manau svarbu mokėti atrasti balansą, kad be vaikų tėvai turėtų ir kitų džiaugsmų (hobių) gyvenime ir vienas kitą smile.gif
Atsakyti