Įkraunama...
Įkraunama...

Sunkus laikotarpis po skyrybų

Išsiskyriau su draugu po 2 metų draugystės. Skyrybų priežastis - jis turi sekso partnerę, o aš jam mylima moteris su kuria jis nori būti, bet seksualiai jau jo nebetraukiu. Žinau, kad jei jis paskambins ir paprašys sugrižti, tai tikrai atleisiu, nors labai nenoriu tai daryti, nes jaučiu jog tai tik laiko gaišimas. Nes jis ateities man nežada, nori tik draugauti. Kaip palangvinti išsiskyrimo kančią, kai atrodo jog pasaulis slysta iš po kojų, negaliu nei dirbti, nei mokytis nei pramogauti. Atrodo kad be jo visi vyrai netikę ir kad su nei vienu nsugebėsiu normaliai bendrauti. Gal yra panašaus likimo moterų, norėčiau kad pasidalintumėte savo išgyvenimais. O gal yra kur nors Kaune tokių moterų paramos grupė, kur renkasi panašaus likimo moterys, manau lengviau būtų išgyventi šį sunkų laikotarpį.
Atsakyti
verysad.gif nesikankink, nors lengva tai pasakyti, bet sugebek surasti sau nors koki uzsiemima kuris nukreiptu demesi, ar tai koks kompo zaidimelis ar knyga, ar dar kas nors, zinok jei nevertina taves ir nesupranta viena karta tai bus ir antras ir trecias ir t.t kartai, pabandyk negalvoti kaip dabar tu gyvensi be jo bet rikiuok mintis o geriausiai tai rastu, ka turi padaryti pirmiausia dabar, kada jis tave paliko, juk skaudziausia tai kad jis paliko bet ne tu, taciau patikek skaudu net ir tada kai tu palieki bet ne tave, niekas uz tave nepergyvens viska turesi padaryti pati tik svarbiausiai nusiteik juk tu zinai kad jis taves nevertas, nesi baidykle, gyvenimas eina i prieki buvo jis, zinok bus ir kitas, juk vyrai kaip autobusai, vienam isvaziavus, atvaziuoja kitas, tas kuris isduoda nera vertas taves, nors skaudu bet net daiktus ismesk kurie primintu ji ir neatsakinek i jo skambucius o tuo labiau neskambink tu, isgerk raminanciu ir pasistenk uzmigti, ryt bus lengviau, o po to pas gera drauge kuri padetu tau susidoroti su savo skausmu, rasyk jei reikes gali ir i az bandysiu padeti tau, turiu patirties, kelis kartus isvariau vyra is namu bet tik atsikirimu problemos neissisprendzia, stiprybes tau
Atsakyti
Dėkui tau Siuzan už palaikymą. žliumbiu jau 6 -ta diena, nebegaliu susilaikyti, manau jau teks kreiptis pas medikus, nes jaučiu kad visai dasivarysiu sveikatą. O dėl užsiėmimų tai sunkiai man seskasi juo labiau kad dabar man sesija ir turėtų mokslai rūpėti, bet jaučiu tik viena kad prisidrysiu begales skolų. manau keliauti pas psichoterapiautą, nes kitaip nieko nebus...
Atsakyti
Lengva patart kai pačios tai neliečia,bet sveikas protas ir širdis sako,kad tau reiktų dabar stangtis apie jį negalvot.Kaip jau sakė Siuzan,reik kažkuo užsiimti tokiu,kas nepaliktų jokio laisvo laiko.Geriausias vaistas laikas ir dar kitas vyras.Su draugėm nueik i klubą, kavinę,gal ten atisras koks simpatukas,kuris užvaldys tavo mintis ir,kas žino,gal kada tu būsi jam vienintelė.Nueik į kirpyklą,nusipirk naują rūbelį,niekas taip gerai nenuramina nervų ir minčių.Svarbiausia savęs nekankink.
Jei jau visai negerai,siūlyčiau nusipirkti vaistukų raminamųjų.Aš pvz,kai jau visai su nervais nebesusitvarkau doh.gif ,sučiulpiu porą SEDATIF tabletyčių.Jos visai nekenksmingos, parduodamos be recepto,pagamintos iš žolelių.Kai nuslūgs nerimas ir blogos mintys,suprasi,kad ne tu jį praradai,o jis tave.O jei nevertino jis,atsiras,kas vertisn thumbup.gif Sėkmės ir aukščiau galvą. lotuliukas.gif
Atsakyti
Atsakysiu griežtai - gali kreiptis į psichiatrus, verkti, raudoti, apleisti mokslus, nebesirūpinti vaiku, net susitaikyti su niekšu (jis toks mano manymu, jei jis tas pats apie kurį rašei anksčiau) ir vėliau visiems pasakoti apie nenusisekusį gyvenimą. Bet - tu būsi kalta dėl neišlaikytos sesijos, dėl nesirūpinimo savimi ir savo vaiku. Nes liūdėti yra normalu, netgi gedėti netekus (arba išsiskyrus kaip tavo atveju) mylimo žmogaus, bet kas per daug visada nesveika, tik tu gali nuspręsti leisti sau žliumbti ar daryti tai, ką privalai. Dirbi, studijuoji, namie vaikas - idealios sąlygos depresijoms nuvyti. Esu buvusi labai panašioje padėtyje, todėl taip drąsiai apie tai rašau. Užtenka savęs gailėtis, ir gydytojai padėtų tik labai kritiniu atveju, bet dar yra galimybė susitvarkyti pačiai. Pati pagalvok: ar tau svarbiau gailėtis savęs ir leisti sau ištežti, ar studijuoti, nes gausi geresnį darbą, galėsi geriau aprūpinti vaiką? Nusistatyk prioritetus ir jų siek, atkakliai ir nepaisydama širdies skausmo. Taip, širdį skaudės, bet tu gyvensi, po pusmečio ar po metų tavo akys ims blizgėti gyvenimo džiaugsmu, o gal ir dar anksčiau. Tai, kad išsiskyrei su tave labai skaudinusiu ir žeminusius žmogumi, yra labai gerai. O gal ir tavo gyvenimo žmogus kažkur šalia, bet kaip taisyklė jie atsiranda tik tada, kai imi pasitikėti savimi, nebūti ištežusi ar susigūžusi.
Susiimk ir tvardykis, nes tu tai gali. Tie, kas tokiais atvejais sako "negaliu" paprastai tingi patys kažką daryti ir laukia, kol kažkas kitas už juos padarys, o gyvenimas tokius baudžia...
Atsakyti
Dekui Krysta už padrąsinima, laikas eina ir manau, kad su kiekviena diena tikrai jausiuosi geriau. Dabar įnikau į mokslus, tik nežinau kaip reaguoti kai jis atsiunčia vilčių kupiną žinutę, vel sugadina nuotaiką visai dienai, arba be perstojo skambina nors aš ir nekeliu ragelio. Negi dėl jo turėsiu pasikeisti telefono numerį, bet galų gale jis žino kur aš gyvenu, o be to pats yra psichologas ir gerai išmano kaip prieiti prie žmonių. manau sunkiaiusia bus tol kol jis atstos nuo manęs, o tada beliks tik išsilaižuti žaiždas ir gyventi toliau.
Atsakyti
Šaunu, kad laikaisi, taip ir toliau stenkis smile.gif Kiek žinau, daugelyje telefonų (o gal visuose) yra galimybė užblokuoti nepageidaujamus numerius - gali užblokuoti exvaikino numerį, kad jis negalėtų prisiskambinti. Tai, kad jis suteikia tau vilčių ten, kur jų negali būti, yra labai neteisinga, niekaip nesuprantu kaip suaugę mąstantys žmonės gali šitaip apgaudinėti... O kaip reaguoti - reaguok kaip alkoholikas reaguoja į alkoholį kai jau ima gydytis. Jis supranta, kad tai kenksminga, ir žino, kad negali sau leisti išgerti nei lašo, nes vėl prasidės gėrimas be sustojimo. Taip ir tavo atveju - tik pradėsi tikėtis ar svajoti, nebegalėsi be jo gyventi, o gyventi su juo juk ir pati žinai kad negalėsi... Jau seniai esi jam nereikalinga kaip artimas žmogus, jis tave tik išnaudoja savo patogumui...
Stiprybės, mokykis, dirbk ir kol kas negalvok per daug. Ateis laikas, kai viskas susigulės ir atsistos į savo vietas...
Atsakyti
QUOTE(Krysta @ 2006 06 11, 22:12)
Šaunu, kad laikaisi, taip ir toliau stenkis  smile.gif Kiek žinau, daugelyje telefonų (o gal visuose) yra galimybė užblokuoti nepageidaujamus numerius - gali užblokuoti exvaikino numerį, kad jis negalėtų prisiskambinti. Tai, kad jis suteikia tau vilčių ten, kur jų negali būti, yra labai neteisinga, niekaip nesuprantu kaip suaugę mąstantys žmonės gali šitaip apgaudinėti... O kaip reaguoti - reaguok kaip alkoholikas reaguoja į alkoholį kai jau ima gydytis. Jis supranta, kad tai kenksminga, ir žino, kad negali sau leisti išgerti nei lašo, nes vėl prasidės gėrimas be sustojimo. Taip ir tavo atveju - tik pradėsi tikėtis ar svajoti, nebegalėsi be jo gyventi, o gyventi su juo juk ir pati žinai kad negalėsi... Jau seniai esi jam nereikalinga kaip artimas žmogus, jis tave tik išnaudoja savo patogumui...
Stiprybės, mokykis, dirbk ir kol kas negalvok per daug. Ateis laikas, kai viskas susigulės ir atsistos į savo vietas...



thumbup.gif sutinku su Krysta, pagalaiu pakeisk ta numeri na ir kas kas tau bus reikalingas nusiusk zinute su savo nr. o jo net negalvok prisileist arciau nei per metra, tuo labiau jei jis psichologas tai tikrai zino kaip zaisti tavo jausmais, bet yra senas isbandytas budas kad ir su draugu kurio jis nepazysta susitark, ir pasistenk kaip nors pasipainioti buvusiajam, su juo meiliai susikabinus, bus izeistos jo vyriskos niekingos ambicijos manau atsoks, pati tai isbandziau zinok labai gerai suveike unsure.gif sekmes tau neliudek, nes ir po gudziausios nakties vistiek islenda saule, ir paslepia visus nakties vaiduoklius, o kad stengiesi kazka veikti esi saunuole thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
kas čia su tais psichologais:),antra moteriškė skundžiasi smile.gif ,bet man ilo daug klausimų ,ar aš čia nieko nesuprantu.Jis tiesiog susirado kitą,o tau siūlp draugystę,o kokiu pagrindu?O kokia yra visa jūsų turtinė padėtis,jeiyra vaikas tai kas tuo tėvu įformintas ,kaip išlaikymas,kas ką išlaiko,žodžiu visokių kodėl,nes labai keistas to žmogėno siūlymas.
Atsakyti
matau skaitai savo tema ir kokiu geru patarimu gauni biggrin.gif
o jei jau esi cia tai jau veiki, laika uzmusineji, saunuole thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2006 06 11, 22:04)
kas čia su tais psichologais:),antra moteriškė skundžiasi smile.gif ,bet man ilo daug klausimų ,ar aš čia nieko nesuprantu.Jis tiesiog susirado kitą,o tau siūlp draugystę,o kokiu pagrindu?O kokia yra visa jūsų turtinė padėtis,jeiyra vaikas tai kas tuo tėvu įformintas ,kaip išlaikymas,kas ką išlaiko,žodžiu visokių kodėl,nes labai keistas to žmogėno siūlymas.





JIs sakosi esąs užkietėjęs vienišius ( o gal žmogus turintis seksualinių problemų). Sakosi jog mane myli ir nori būti su manimi (nors aš manau, kad esu jam tik patogi pasirodyti viešumoje leisti laisvalaikį, dalyvauti vakarėliuose ir t.t.) O seksui jam reikia įvairovės, nes viena moteris po kurio laiko jo jau ima nebejaudinti. Per tuos du metus manau buvo jų daug, bet kaip sakoma kai nežinai tai ir širdies neskauda. bet va visai netyčia ėmaiu ir suužinojau. Vaikas yra iš mano pirmos santuokos, o turitiniai reikalai mūsų visai neriša, nes kaip minėjau mes tik draugavome. Bet kas keisčiausia, jog daugelis mano pažystamų tuo visai nesistebi, netgi sako \, kad čia visiškai normalu, kad beveik visų vyrai turi meilužes, čia yra beveik norma, ir kad kaltas tik mano pasenęs požiūris į tai. Na bet aš tikrai nesuvokiu kaip būti šalia vyri, žinant jog dar visai neseniai jis glamonėjo kita.... va tokie tai paaiškinimai
Atsakyti
QUOTE(rigonda @ 2006 06 11, 23:13)
JIs sakosi esąs užkietėjęs vienišius ( o gal žmogus turintis seksualinių problemų). Sakosi jog mane myli ir nori būti su manimi (nors aš manau, kad esu jam tik patogi pasirodyti viešumoje leisti laisvalaikį, dalyvauti vakarėliuose ir t.t.) O seksui jam reikia įvairovės, nes viena moteris po kurio laiko jo jau ima nebejaudinti. Per tuos du metus manau buvo jų daug, bet kaip sakoma kai nežinai tai ir širdies neskauda. bet va visai netyčia ėmaiu ir suužinojau.  Vaikas yra iš mano pirmos santuokos, o turitiniai reikalai mūsų visai neriša, nes kaip minėjau mes tik draugavome. Bet kas keisčiausia, jog daugelis mano pažystamų tuo visai nesistebi, netgi sako \, kad čia visiškai normalu, kad beveik visų vyrai turi meilužes, čia yra beveik norma, ir kad kaltas tik mano pasenęs požiūris į tai. Na bet aš tikrai nesuvokiu kaip būti šalia vyri, žinant jog dar visai neseniai jis glamonėjo kita.... va tokie tai paaiškinimai

zinai tegul tai pasenęs požiūris į tai, taciau bent turi savigarba ir negali nekreipti demesio i tai nejau laikai save tokia nepatrauklia kad kito nesusirasi, spiauk tu i ji doh.gif
Atsakyti