Įkraunama...
Įkraunama...

Corfu arba Kerkyros sala

Sveikos/i kelionių mėgėjos/ai smile.gif Kaip žinia, nuo birželio 14d. Wizzair pradeda skrydžius į Corfu salą(skrydžių bilietai jau parduodami). Smagu, kad pasidalintų žiniomis tie, kurie jau buvę šioje saloje. Taip pat tikiuosi smagaus bendravimo tarp besiruošiančių keliauti.

user posted image

Įdedu keletą nuorodėlių, tikiuosi, kad antra tema jau bus išsamesnė ir vaizdingesnė smile.gif

http://www.corfuvisit.net/

http://www.agni.gr/

Atsakyti
Tikriausiai busiu pirmoji jau nusipirkusi 2014 sezonui kelione ax.gif Pirkom per e-tura:
skrydis+viesbutis+transferas (+uz papildoma mokesti 176 Lt 1 bagaza):

http://www.judek.lt/...result/37fdfe44

Tokio tipo kelione jau esam seniau isbande Kosta Bravoje. Viskas buvo suderinta puikiai, todel ir vel pasirinkom eturo sistema. Analizavau savarankiska keliones pirkimo galimybe, bet velyvas nusileidimas saloje daro papildomu rupesciu del transfero.
O dabar sumokejom tik lektuvo bilietu kaina, ir ramiai sau laukiam keliones 4u.gif
Atsakyti
Mes jau irgi turim bilietukus i Corfu. Skrendam 06.28-07.12d. Kelione, tradiciskai organizuojames patys, tad uz bilietus 2 suauge ir 2 vaikai sumokejom 1793lt. Kol kas neapsisprendem del bagazo, bet 2 savaitem, itariu, teks imti registruota.

Kada jus skrendat?
Atsakyti
Mes pati pirma reisa ax.gif Bijau kad bus per karsta, bet ka daryt, kai nera skrydzio anksciau, o paskutinis rugsejo 6. Tai rinkomes meziausia blogybe 06-14-06-28. Bagaza taip pat pasiemem, nes 14 d. su rankiniu neisiversim schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciklomena @ 2013 10 08, 11:27)
Mes pati pirma reisa ax.gif Bijau kad bus per karsta, bet ka daryt, kai nera skrydzio anksciau, o paskutinis rugsejo 6.  Tai rinkomes meziausia blogybe 06-14-06-28. Bagaza taip pat pasiemem, nes 14 d. su rankiniu neisiversim schmoll.gif


Man tai norisi silto vandens ax.gif

O masina nuomosites?
Atsakyti
Laba , Na siais metais kaip tik ten atostogavome rugsejo 5 diena gryzom ..karsciai tikrai nedideli buvo apie 33 laipsnius,bet vanduo pasaka..aisku mes savu transportu keliavom ,ismaisem beveik visa sala
Atsakyti
QUOTE(trintuks @ 2013 10 08, 15:22)
Laba , Na siais metais kaip tik ten atostogavome rugsejo 5 diena gryzom ..karsciai tikrai nedideli buvo apie 33 laipsnius,bet vanduo pasaka..aisku mes savu transportu keliavom ,ismaisem beveik visa sala


Na va, jus paciu laiku mirksiukas.gif
Kur nuomavotes auto? Ka grazaus matet? Kurioje puseje geriau rinktis viesbuti? Gal kuri parekomenduosit?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elvita: 08 spalio 2013 - 15:52
na mes nesinuomavom ..mes su savo transportu atvaziavom is Lietuvos smile.gif o apsistojom Paleokastritcoje..sakyciau man labiausiai ten ir patiko nes yra ir smelio plezai ir zvyro, kalnai.ir siaip ten grazu ..o transporta isnomuot nebus problemu ten verslas vyksta
dar patiko Sidari ispudngu vaizdu yra ten
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trintuks: 08 spalio 2013 - 18:45
QUOTE(trintuks @ 2013 10 08, 18:41)
na mes nesinuomavom ..mes su savo transportu atvaziavom is Lietuvos smile.gif  o apsistojom Paleokastritcoje..sakyciau man labiausiai ten ir patiko nes yra ir smelio plezai ir zvyro, kalnai.ir siaip ten grazu ..o transporta isnomuot nebus problemu ten verslas vyksta
dar patiko Sidari ispudngu vaizdu yra ten


Kad issinuomot auto nebus problemu, tai suprantama smile.gif
As ziuriu Sidari viesbucius, tai vadinasi neapsiriksiu, jei ten pasirinksim smile.gif
Atsakyti
Sidari
Papildyta:
..na sidari vienas smelis su vaikasi gerai, man nepatiko ..
daug britu, na ten gyvenimas vyksta ..man Paleokastrica labiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trintuks: 08 spalio 2013 - 19:18
Paleokastritsa
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trintuks: 08 spalio 2013 - 19:30
trintuks, aciu uz info. Siaip mes megejai keliauti, todel ziuriu viesbucius 1 savaite vienoje salos puseje, kita - kitoje. Mano vaikai jau nemazi, tai jiems ypatingu papludymiu nebereikia, jiems reikia ekstrymo biggrin.gif
Atsakyti