Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

sveikutes,

laaaabai noriu pakeisti savo plauku spalva. deja, "cheminiai"dazai man netinka, kad ir kaip kruopsciai priziureciau plaukus , po kurio laiko jie siursta, galai ploneja, vaizdelis buna nekoks.

tai dabar pradejau mastyti, gal palukus nusidazyti chna ? pries kokius g.gif 10 metu daziau, lyg ir nieko buvo. ir plaukams netik kad nekenkia, bet ir naudinga. tik atsimenu, kad labai jau murzina procedura: pradzioje kol plaukus kosyte istrini kiek tos mases aplink pridrabstai, po to kol nuplauni, kiek vargo. o kaip darote jus?

kokia chna perkate, kiek laikote tongue.gif
Atsakyti
Esu dažius- bet su ta pačia košyte, kaip sakai - tikrai brudnas darbas - dar ta košė kažkokia žalia gavos ir dar smirdėjo kažkaip - bet efektas ant šiesių plaukų buvo - apelsinas tongue.gif

Pasidomėk, kosmetikos parduotuvėse, man regis yra ir dažomų šampūnų su chna - tai tada gal paprasčiau bus?
Atsakyti
As dar girdejau, kad su chna plaukus kai nudazysi, tai jau ant amziu amzinuju, amen smile.gif Niekaip spalvos nebepanaikinsi. Nzn, nebandziau, as mat sviesiu plauku, tai neteko... O juodaplaukes chna ir basma dazydavo...
Atsakyti
QUOTE (Bagyra @ 2004 08 04, 20:20)


Pasidomėk, kosmetikos parduotuvėse, man regis yra ir dažomų šampūnų su chna - tai tada gal paprasčiau bus?

yra tokiu sampunu, bet tai jau chemija sad.gif ir naturalios chnos ten beveik ir nera, tie sampunai taip pat kenkia plaukams ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE (Noa @ 2004 08 05, 00:10)
As dar girdejau, kad su chna plaukus kai nudazysi, tai jau ant amziu amzinuju, amen smile.gif Niekaip spalvos nebepanaikinsi. Nzn, nebandziau, as mat sviesiu plauku, tai neteko... O juodaplaukes chna ir basma dazydavo...

na as kiek zinau, plaukai "suryzeti" gali tuomet, jei kelis metus is eiles dazysi su chna wink.gif
tuomet buna, kad pasikeicia plauko struktura ir jau nedazant vis tiek atauga "ryzi" , bet nuo vieno karto tikrai nieko neatsitiks smile.gif
Atsakyti

Praeita savaite,kai buvau kirpykloje atejo panele graziais ilgais plaukais.Priejo prie mano kirpejo ir pradejo jo klausineti ka daryti su spalva(raudona),nes jai ji nepatinka,norejo nuimti pigmenta.Tai kirpejas iskart paklause ar ne su chna,ar basma dazyti plaukai.Pasirodo taip ir buvo,todel kirpejas nesieme gadinti plauku(nuimineti pigmento) ir pasake,kad reiks laukti kol ataugs.Tiesa,tik pabande vienos sruogos is vidaus pigmenta panaikinti,bet ispejo jei gausis zalia spalva,tuomet tikrai niekas nepades.
Atsakyti
Nesutinku, kad kad paskui jokiais dažais jų neuždažysi - juk pati buvau nusidažius plaukus su chan - gi sakiau, kad apelsinas buvau (ir beje labai graži spalva toji gavos - net kirpėjos kausinėjo, su kuom čia taip nudažiau). Paskui žinoma, kad uždažiau - tamsesniais dažais - ir nutamsinau, o po kelių metelių - kuo puikiausiai nusiblondinau tongue.gif

Jei nori, kad gautūsi tamsesnia atspalvis - tai kaip kažaks sakė - reikia "Cha" maišyt su "Basma". Na be abejo, daug kas priklauso ir nuo tavo natūralių plaukų spalvos - basma raudonio priduoda, o cha - ryžumo - tai va.
Atsakyti
Na, o man truputi negerai gavosi su chna dazius, todel parasysiu. Buvau nusidazius su chna, pora kartu padaziau, po kurio laiko pameginau truputi pakeisti plauku spalva su iprastais dazais (tik pavadinimo nebeatsimenu). Na ir ka - plaukai taip nutriuso ir is viso vaizdas buvo sad.gif , nieko kito nebeliko, kaip nukirpti labai nemazai plauku (mazdaug per 8pirstus). Kirpeja paaiskino, kad gali buti, jog ivyko chemine reakcija tarp chna ir paprastu dazu, paskui pati paziurinedavau etiketes ir tikrai, kai kuriais dazais negalima (bent nepatartina) dazyti, jei pries tai buvo dazyta chna. Ir be to, chna dazyti plaukai nebuvo labai sveikesni, zvilgesni nei siaip dazyti geros kokybes dazais.
Atsakyti
As girdejau, kad dazai HENNA PLUS lyg tai yra chna pagrindu pagaminti. Gal kas bandet ar zinot?
Atsakyti
QUOTE (Šviesutė @ 2004 08 09, 13:01)
As girdejau, kad dazai HENNA PLUS lyg tai yra chna pagrindu pagaminti. Gal kas bandet ar zinot?

as su tais henna plus dazais esu dazius, senai pries kokius g.gif 5-6 metus. pardaveja irodinejo, kad naturalus ir bla bla bla.
chemiju chemija mad.gif
Atsakyti
QUOTE (vabalas @ 2004 08 09, 14:10)
as su tais henna plus dazais esu dazius, senai pries kokius g.gif 5-6 metus. pardaveja irodinejo, kad naturalus ir bla bla bla.
chemiju chemija mad.gif

Man kirpeja patare, sake - naturalus g.gif
O tai gal kas zinot kokius augalinius dazus? Girdejau, kad yra tokie, po cheminio susukavimo jais patariama dazyt.
Atsakyti
Kiek žmonių, tiek nuomonių su skirtingomis patirtimis smile.gif
Aš su chna dažau jau kokie 10 metų. Kartu ir stiprinu, ir padažau plaukus smile.gif Ir plius pigu wink.gif Keletą sykių per metus nusidažau ir kitokiais dažais. Rezultatais būnu patenkinta thumbup.gif Žinau tik vieną, kad ant dažų pakuotės būna parašyta, kad negalima dažyt, jei prieš tai buvo naudota chna (nes kažkokie elementai ar metalai netaip nusėda).
Aš už chna clap.gif
Atsakyti