Įkraunama...
Įkraunama...

Likti vienai su kūdikiu ant rankų ir nėščiai...

sveikutes mielosios. tikiu kad esu tokia ne viena. esu pasimetusi. ir reikia patarimo. situacija tokia.....
esu susituokusi su vyru 1 metus. turim 10menesiu suneli, ir gruodzio menesi gims antras leliukas. viskas atrodo is sono pas mus nuostabu. bet... jam beveik 30 metu, kaip ir turetu but suauges vyras. taciau pagal jo poelgius to nepasakysi. jis vos ne kasdien pliurpia ant sofutes aluti, visada jam mazai, isgeria po 4-5 alaus. nesirupina savo higiena, neprisiziuri saves. vaiko nelabai ir padeda priziureti. ne karto nepadejo nuprausti, pamaitinti, sauskelniu pakeisti. jei iseinu maudytis, jau po keliu minuciu girdziu vaikas verkia ir tas rekia kad greiciau prausciausi... o pries vaiko gimima buvo pazadai kad kelsimes pamaitinti nakti paeliui, kaip jis ziures ta vaikeli. dabar priziureti turiu maziuka ir savo 30metu vaika...pamaitink ji, isnesk smirdancias kojines is kambario ir t.t. nei karto jei susipykdavom nei atsiprasau neisgirsi. visada kazkodel as kalta bunu. esu dabar vel nescia,ir jam nei nerupi kaip jauciuosi, ar man nesunku, tampau vezimeli, gyvenam nuosavam name tai malku atnesu pati. o jis tik ziuri...ne motais kad pilvas jau didziulis, sunku ir pns. taigi... kaip visada budavo tai ir pries savaite atsitiko. pasakiau kad padetu o neguletu lovoj, tai apsirenge ir isvaziavo pas savo motina. (motina jo ne kuo geresne) . tada gavau zinute kad isvaziavo kad as paziureciau ka praradau ir suprasciau kad tik apie save galvoju. ar taip elgiasi tikras vyras? paliko nescia su mazu vaikeliu kad kazka irodyti? jau mazdaug savaite jis ten, nei raso kad atsiprasau, nei ar galiu gryzti. jokios iniciatyvos is jo puses. as irgi jau neturiu jegu zemintis ir prasyti kad gryztu. ar teisingai pasielgsiu jei taip ir liksim gyventi atskirai? mama ir tetis mane palaiko, bet nesikisa i musu santykius. jiems svrabu kad man butu gerai. o gyvenu pas savo tevus. jie man padeda jei reikia. as jau seniai galvojau apie skyrybas, bet vis vyro gaila buvo. sunku zengti ta zingsni...patarkit mielos. aciu labai smile.gif
Atsakyti
Geriau jokio vyro, nei blogas vyras. O gailestis - prastas patarejas, ne vyro gaileti reikia, o saves ir savo vaiku. Augdami jie matys bloga pavyzdi. Jeigu jau seniai galvojate apie skyrybas - ryzkites tam. Juolab, kad ne viena esate, pagalbos yra is ko tiketis. Jusu ir jusu vaiku ramybe ir sveikata svarbiausia. Linkiu laimes jums!
Atsakyti
Taigi tevai salia. Pades jei reikes. Isspauskite maksimalius alimentus, dar kompensacija moralinei zalai atlyginti. Issaugokite SMS - bus irodymas, kad paliko nestuke.gif , o tada kitos aplinkybes, priklausys moraline zala atlyginti, bent 20 tuks ir to uzteks normaliam kietu kuro peciui, kur tik granulem karts nuo karto uzpildyti. Bent nereikes malku tasyti.
Su dviem mazais vaikais sunku. Nervu tvirtu reikia. Tai kam jums dar vieno reikia, kad nervus gadinti.

As irgi ne 'auksa' issirinkusi.... Bet buna etapai kad labai padeda. O ir as ne superzmona.... Irgi vis minciu kyla pas tevus grizt. Ir taip pusiau pas juos gyvename.

Maniskiui jau 37m ir jis vis dar nesubrendes. Kai kurie nesubresta niekada.

Man su antruoju nestuke.gif irgi iskilo skyrybu gresme. Bet nebuvo kur detis ... Butu butas mano tai kitaip. Na, labai sunku buvo, ypac sunku su dviem mazem... Mama ir anyta sake "ir kam to antro vaiko reikejo" ... Kaip skaudu buvo. Juk tai mano vaikiukas, kuris buvo planuotas, laukiamas, mylimas, kuris jau pilve ... Tik kad tevas labai nusidegradavo mazajai uzsimezgus....

Na, gerai, kad tik du vaikai. Ne keturi lotuliukas.gif


Stiprybes 4u.gif
Atsakyti
Tinginys ir idiotas tas vyras. Nei už ką neprašykit grįžti. Jis gi galvoja-kur ji dėsis su dviem vaikais, vargšelė, maldaus, kad grįžčiau. O kam jums trečias suaugęs vaikas? Viena tikrai žinok- tokie nesikeičia, taip kad netgi jei kada ir pats prašysis atgal-nepriimk. Aišku, kad sunku tau, bet jei tėvai padeda-nuostabu. Kai vaikiukai bus paaugę-atsigausi, smarkiai palengvės, o dabar belieka nebegalvot apie tą lodorių ir pradėt galvot apie vaikus ir save. Sėkmės ir stiprybės tau.
Atsakyti
Dabar tavo gyvenime sunkus laikotarpis ir tau reikia apsispręsti: ar jį kažkiek palengvinti, ar dar labiau apsunkinti. Dar labiau apsunkinti - turiu omeny, kad priimti atgal vyrą tokį koks jis yra, t.y. visiškai tavęs negerbia, nesupranta, nesirūpina ir net nesistengia, ir ne tik tavim, bet ir vaiku. Tau sunku, nes esi viena (na oficialiai kaip ir neviena) su kūdikiu ir dar nėščia, į viską žiūri labai jautriai, o taip norisi šilumos, meilės ir supratimo. Būk stipri dėl savo vaikučių ir pačios savęs, o vyrą stenkis pamiršti, nes jis nevertas tavęs, kam tau skausmas, kurį jis sukelia. Svarbiausia, kad turi tėvus, kurie tave supranta ir palaiko. Pirmiausiai žiūrėk, kad gerai būtų tau ir tavo vaikams, o visa kita laikui bėgant susidėlios. O jis nepasikeis, nes nenori keistis, juk yra tokių "kandžių", kurie ir nugyvena visą likusį gyvenimą "vaiko" vaidmenyje, nes jis nemoka duoti, o nori tik imti. Taip pat ir vaikams iš tokio "tėčio" jokių teigiamų emocijų... Tad dar kartą linkiu tau stiprybės, tvirtybės ir nesudvejok dėl savo sprendimo, nes jis lems tavo gerovę arba...














Atsakyti
aciu labai uz jusu issakytas nuomones . tikrai lengviau yra kai kazdas supranta. smile.gif
Atsakyti
Sudekit zmogaus daiktus ir parasykit ,kad pasiimtu. Nesukit sau galvos. nervu lasteles neatsigamina,tai taupykit jas. Bus lengviau, nereik sokinet aplink dieda,jo kojiniu rinkti,liks laiko sau mirksiukas.gif
Atsakyti
o tai jis toks buvo visada ir pries susituokiant ar tik antrakart pastojus?
Atsakyti
moraline zala 20t? doh.gif rolleyes.gif net prajuokino...taip imanoma prisiteist???...tuomet visos masiskai teistusi moralines zalas lietuvoje ...laabeile, mieloji, nesvaik 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 16 spalio 2013 - 11:06
QUOTE(given444 @ 2013 10 16, 12:05)
moraline zala 20t?  doh.gif  rolleyes.gif net prajuokino...taip imanoma prisiteist???...tuomet visos masiskai teistusi moralines zalas lietuvoje ...laabeile, mieloji, nesvaik  4u.gif


viena atveji pazistu asmeniskai wink.gif ir vaikas tik vienas tebuvo (dar tuo metu pilve), bet aisku, buvo is ko priteisti.... Faktas tas, kad moteri nestuke.gif palikti yra moraline zala.

Duotoju atveju, jei zmogus ir profesiniame gyvenime toks latras, tai nezinia ar is vis bent kokio turto turi... Tai net jei ir priteis, nebus is ko isieskoti. O jei turi, tai kodel is 2 vaiku tevelio neissireikalauti bent normaliai krosniai jo vaikams bei ju motinai. Labai jau erelis - vaiku pridaryti ir tevu vadintis labai lengva, bet juo is tiesu buti yra sunkus ir atsakingas darbas.
Atsakyti
QUOTE(Laabeille @ 2013 10 16, 15:09)
viena atveji pazistu asmeniskai wink.gif ir vaikas tik vienas tebuvo (dar tuo metu pilve), bet aisku, buvo is ko priteisti.... Faktas tas, kad moteri  nestuke.gif  palikti yra moraline zala.

Duotoju atveju, jei zmogus ir profesiniame gyvenime toks latras, tai nezinia ar is vis bent kokio turto turi... Tai net jei ir priteis, nebus is ko isieskoti. O jei turi, tai kodel is 2 vaiku tevelio neissireikalauti bent normaliai krosniai jo vaikams bei ju motinai. Labai jau erelis - vaiku pridaryti ir tevu vadintis labai lengva, bet juo is tiesu buti yra sunkus ir atsakingas darbas.

Prie ko cia motina?Jai nei cento nepriklauso is ex vyro.
Jei 1 zinot atveji, tai Jum ir sako taip nebuna. Dar kai palieka ir irodai neistikimybe,tai gali gauti kazkokia didesne dali,jeigu yra ka dalintis. O dabar? Na nemyli vyras,nenori jos,prie ko cia moraline zala?uz ka? g.gif Priklauso alimentai.
Bet Jus jau ne pirmoj temoj pezat apie vyru numelzima,jei tik skiriasi, tai jum mzones turintys vaiku sexu nebeuzsiimineja..ir is vis nebesuprasi,kam jusu nuomone vyro reik..skirtis ir melzt doh.gif
Atsakyti
Kas peza, o kas raso.... o kad Liutei sexo maza, tai as nekalta Ner ko cia tamstelei list... nes zinutes autorei nepadesit ne laseliu hi.gif

Visoms patarciau ne SM, o civilini kodeksa paskaitineti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laabeille: 17 spalio 2013 - 09:32