Įkraunama...
Įkraunama...

Parsono ir Džeko Raselo terjerai

Kadangi man SM patarimai labai naudingi ir be jų neturėčiau kur dėtis, be to, šie šuneliai vis sugeba kuo nors nustebinti ir apie juos galima šnekėt be galo, atidarau naują temą! 4u.gif

Papildyta:
Silverplane, jeigu būsit čia ir dar įdomu, mūsų šuo namie turi toki plastikinį batų padėklą, ant kurio dedu parduotuvių savaitės pasiūlymų žurnaliukų lapą. ten ir eina, nors aišku pasitaiko ir avarijų, bet kuo toliau, tuo mažiau.
O purškimas tai nžn. Ji pirmą kartą nesuprato, o nuo sekančio pradeda dar labiau kaukt ir draskytis. baisiai atrodo. ir šiaip man priėjus prie narvo nusiramindavo, o čia buvo priešingai - dar labiau inkšdavo. manau, geriau su klikeriu...

Atsakyti
QUOTE(ViARi @ 2013 10 12, 18:10)
O purškimas tai nžn. Ji pirmą kartą nesuprato, o nuo sekančio pradeda dar labiau kaukt ir draskytis. baisiai atrodo. ir šiaip man priėjus prie narvo  nusiramindavo, o čia buvo priešingai - dar labiau inkšdavo. manau, geriau su klikeriu...

Su tom korekcijom tai atsargiai reik, ypac kai sunytis toks mazas...man labiau pasiteisino komandu mokinimas ir tik veliau kai suo moka/zino kaip elgtis, ivesti grieztesnius draudimus...
Atsakyti
man tai mažė su purkštuku žaisdavo, jai patikdavo nusimaudyt, ir lodavo ANT jo, tai nepadėjo smile.gif) Tad tiesiog ėmiaus ignoruoti... Gal patogu kai kaimynų nėra, na aišku MB nelabai mėgsta tą cypimą jos, jei jau labai užknisa tai trinktelnu per metalą ir šūkteliu - išsigąsta, užtyla.. Bet geriau aišku pozityviai.
Atsakyti
Na mes irgi mokomės komandų, bet kolkas gaunasi tik su maisteliu į narvą įeit ir pabūt, o aš bandau vis toliau nueit. Laiko išmokt tikrai užims, juolab kad mes maži. bet likt vienai diena keliom valandom ir nakčiai jai reik, o vyras kantrybės neturi erksmų klausyt...
Atsakyti
tema rami, bet gal kas nors iš patyrusių PRT augintojų galės man atsakyti, ar tokiu metų laiku lauke vedžiojant 2 mėn. amžiaus lygiaplaukį PRT jam ne per šalta? ar reik jau drabužėlio, ar kol kas dar ne?
Atsakyti
QUOTE(ViARi @ 2013 10 19, 22:54)
tema rami, bet gal kas nors iš patyrusių PRT augintojų galės man atsakyti, ar tokiu metų laiku lauke vedžiojant 2 mėn. amžiaus lygiaplaukį PRT jam ne per šalta? ar reik jau drabužėlio, ar kol kas dar ne?


manau kad ne per salta. savaja rengiau tik kai buvo nescia ir kelios dienos po gimdymo saltuoju metu laiku siaip niekada nerengiu
Atsakyti
QUOTE(archeologe @ 2013 10 19, 23:36)
manau kad ne per salta. savaja rengiau tik kai buvo nescia ir kelios dienos po gimdymo saltuoju metu laiku siaip niekada nerengiu


Ačiū už atsakymą!
Atsakyti
Renkames suni, vienas is variantu - Parsonas. Kiek mazdaug kasdien skiriat laiko pasivaiksciojimam? Ar labai judrus jie? Ar vienus paliekat tik narvely? Turiu labai daug klausimu blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Label @ 2013 11 03, 14:47)
Renkames suni, vienas is variantu - Parsonas. Kiek mazdaug kasdien skiriat laiko pasivaiksciojimam? Ar labai judrus jie? Ar vienus paliekat tik narvely? Turiu labai daug klausimu blush2.gif


Mūsų dar mažiukė. vedam pasivaikščioti valandą ryte ir valandą vakare. dar kelis kartus per dieną išeinam į lauka trumpam. labai judrus šunelis ir labai draugiškas tiek su žmonėm, tiek su kitais gyvūnais. svarbiausia nepalikinėti daiktų prieinamose vietose ir kad turėtų savo žaislų, kuriuos gali graužti. labai draugiškas su vaikais. su kūdykiais manau būtų sudėtingiau. bet vieno su vaiku geriau nepalikt, nes bent jau maniškė, tai mėgsta kandžiotis. labai judrus ir džiaugsmingas šunelis. kai įsigijome, net niūrus ruduo tapo linksmu:)
Atsakyti
O ar gali jis gyvent bute? Ar labai loja kai vienas buna ir siaip? Ir kaip su masina, ar nesiauteja labai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Label @ 2013 11 03, 20:21)
O ar gali jis gyvent bute? Ar labai loja kai vienas buna ir siaip? Ir kaip su masina, ar nesiauteja labai? blush2.gif

O ko jus patys tikites is suns, kiek mazdaug laiko kasdien ir savaitgaliais zadate skirt? Ir kodel butent parsonas - del isvaizdos ar charakterio?
Siaip labai padorus suo, tik labai energingas, gudrus...tinkamas laikyt bute, o kad masinoj nesiautetu sunis geriausia vezti plastikinam bokse, nesvarbu kokia jo veisle..taip saugiau, ramiau, svariau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2013 11 03, 22:08)
O ko jus patys tikites is suns, kiek mazdaug laiko kasdien ir savaitgaliais zadate skirt? Ir kodel butent parsonas - del isvaizdos ar charakterio?
Siaip labai padorus suo, tik labai energingas, gudrus...tinkamas laikyt bute, o kad masinoj nesiautetu sunis geriausia vezti plastikinam bokse, nesvarbu kokia jo veisle..taip saugiau, ramiau, svariau  thumbup.gif


Mūsiškė mašinoje visą laiką miega:)
Atsakyti