Įkraunama...
Įkraunama...

Dingę nėštumo požymiai

sveikutes. mane neramina dinge nestumo pozymiai. pradzia buvo sunki..pykinimas,vemimas,krutines skausmas,nuovargis. o dabar visa tai dinge apie 2 savaites verysad.gif manau kad cia nera gerai..visiskai nebesijauciu nescia. pagal daktare man 10 savaiciu,o gal daktare suklydo del laiko (tai labai imanoma) ir as jau perkopiau pirma trimestra todel viskas aprimo? g.gif siaubingai neramu verysad.gif...
Atsakyti
QUOTE(sandija1 @ 2013 10 13, 14:57)
sveikutes. mane neramina dinge nestumo pozymiai. pradzia buvo sunki..pykinimas,vemimas,krutines skausmas,nuovargis. o dabar visa tai dinge apie 2 savaites verysad.gif manau kad cia nera gerai..visiskai nebesijauciu nescia. pagal daktare man 10 savaiciu,o gal daktare suklydo del laiko (tai labai imanoma) ir as jau perkopiau pirma trimestra todel viskas aprimo? g.gif siaubingai neramu verysad.gif...

siulau nieko nelaukti ir kreiptis pas gine,nes kaip man dingo nestumo pozymiai, tai leliukas buvo nustojas vystitis.
bet nesakau,kad ir jum tas pats,gal tik anksciau nustojo pykinti, man su antru nestumu apie 11sav. kaip ranka visus blogumus nuime.
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2013 10 13, 14:18)
siulau nieko nelaukti ir kreiptis pas gine,nes kaip man dingo nestumo pozymiai, tai leliukas buvo nustojas vystitis.
bet nesakau,kad ir jum tas pats,gal tik anksciau nustojo pykinti, man su antru nestumu apie 11sav. kaip ranka visus blogumus nuime.

labai neramu,o pas daktare tik po 2 sav verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sandija1 @ 2013 10 13, 15:32)
labai neramu,o pas daktare tik po 2 sav  verysad.gif

o kodel negali anksciau?
siulau nieko nelaukti ir ryt nuvaryti,gali pameluoti,kad pilva skauda ir be eiles priims,net ir ligononei priimtu

Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2013 10 13, 15:19)
o kodel negali anksciau?
siulau nieko nelaukti ir ryt nuvaryti,gali pameluoti,kad pilva skauda ir be eiles priims,net ir ligononei priimtu

manau taip ir darysiu,nes echo man dare tik viena karta kai buvo kelios sav ir nieko labai aiskaus nemate.. g.gif
Atsakyti
Na mano nėštumas dar tik 6 sav,taip pat dingo pykinimas,pradzioj kelias dienas kamavausi o paskui visiškai nieko,dar pamačiau kažkokiu rudu išskyru,bet labai mažai.tad nulekiau pas gine tai ji man pasake (pries tai buvau pas kita gine,ji matė puslytes ir kaip ir nėštumas neatitiko laiko) kad viskas tvarkoj,veikla yra,na auga ten viskas ir laiką atitinka,ir dar kaip ir matėsi viena širdute plaka o dėl kitos abejojo (laukiu dvynuku) bet sekančias diena ryte ir su pykino smarkiai,o pvz snd vėl nieko g.gif
Papildyta:
Būtinai parašyk kaip sekėsi pas gine,o tau krūtinę skauda?
Atsakyti
Ar krūtinės jautrumas būtinas nėštumo požymis?
Papildyta:
Nėštumas be požymių?
Atsakyti
QUOTE(Bryana @ 2013 10 14, 08:54)
Na mano nėštumas dar tik 6 sav,taip pat dingo pykinimas,pradzioj kelias dienas kamavausi o paskui visiškai nieko,dar pamačiau kažkokiu rudu išskyru,bet labai mažai.tad nulekiau pas gine tai ji man pasake (pries tai buvau pas kita gine,ji matė puslytes ir kaip ir nėštumas neatitiko laiko) kad viskas tvarkoj,veikla yra,na auga ten viskas ir laiką atitinka,ir dar kaip ir matėsi viena širdute plaka o dėl kitos abejojo (laukiu dvynuku) bet sekančias diena ryte ir su pykino smarkiai,o pvz snd vėl nieko g.gif
Papildyta:
Būtinai parašyk kaip sekėsi pas gine,o tau krūtinę skauda?

pas gine buvau sake nepergyventi nes cia kaip ji sako normalu..bet kaip taip galima aplaidziai ziureti,manau kad bent echo galejo padaryti kaip ji sprendzia kad man viskas gerai neapziurejusi manes. verysad.gif pasakiau viska kaip yra,krutine neskauda neikiek unsure.gif
Atsakyti
[quote=sandija1,2013 10 14, 14:22]
o kodel neziurejo?as pas viena buvau,o po dvieju dienu issigandusi savaitgali is namu gine issikvieciau ir ji apziurejo mane,tu gal i poliklinika eini,manes niekada ten neziuredavo,kai ejau su skausmais,tada nesilaukiau bet taip kad kazkas negerai,tai tik vaistu uz kelis simtus prirasydavo net echo nepaziurejus doh.gif o kiek dienu tau dingo nestumo pazymiai?as jau snd vemiau,o kelios dienos nieko nebuvo,tai nepergyvenk ir tu labai
Atsakyti
QUOTE(sandija1 @ 2013 10 14, 14:22)
pas gine buvau sake nepergyventi nes cia kaip ji sako normalu..bet kaip taip galima aplaidziai ziureti,manau kad bent echo galejo padaryti kaip ji sprendzia kad man viskas gerai neapziurejusi manes. verysad.gif pasakiau viska kaip yra,krutine neskauda neikiek  unsure.gif


Jei taip jau neramu, siūlau apsilankyt privačiai. Sumokėsit pinigus, bet bent jau širdį nuraminsit.
Atsakyti
Ir as ta pati galvoju,ir būsi rami tada
Atsakyti
[quote=Bryana,2013 10 14, 15:52]
[quote=sandija1,2013 10 14, 14:22]
o kodel neziurejo?as pas viena buvau,o po dvieju dienu issigandusi savaitgali is namu gine issikvieciau ir ji apziurejo mane,tu gal i poliklinika eini,manes niekada ten neziuredavo,kai ejau su skausmais,tada nesilaukiau bet taip kad kazkas negerai,tai tik vaistu uz kelis simtus prirasydavo net echo nepaziurejus doh.gif o kiek dienu tau dingo nestumo pazymiai?as jau snd vemiau,o kelios dienos nieko nebuvo,tai nepergyvenk ir tu labai
[/quote]
kad jau senokai tu pozymiu nebera verysad.gif kokias 2 sav tai jau tikrai nieko nebejauciu..
Atsakyti