Įkraunama...
Įkraunama...

Grybai? Grybai. Grybai!

Grybai? Grybai. Grybai!

user posted image


Grybai, grybai, grybeliukai
Ropščias, lipa į krepšiuką.
Ypatingi ir naudingi
Bus tau skanūs, jei netingi.
Aš parodyt juos skubu
Ir tave kartu kviečiu!
(Rustė)


Per rudenį prigrybavome, prikonservavome, pridžiovinome daugybę grybų, o dabar pasirodykim. Kviečiame dalyvauti fotokonkurse su savo darytomis grybų nuotraukomis. Tai gali būti grybai miške, krepšyje, jau užkonservuoti stiklainyje ar patiekti lėkštėje su bulvėmis, džiovinti suverti į karolius ar pan. Grybų krepšį gali būti aptūpęs pulkas vaikų, gali suaugęs žmogus didžiuotis savo metų baravyku. Nenorėtume sulaukti parduotuvėse perkamų pievagrybių nuotraukų, bet jeigu aptikote ir nufotografavote pievagrybių pievelę - būtinai siųskite tokią nuotrauką konkursui. Neatmesime ir gražuolių musmirių, kitų nuodingų grybų nuotraukų. Būtų naudinga, jei skiausteliuose šalia pavadinimo nurodytumėte ir grybų pavadinimus.
Nuotraukoje aiškiai ir nediskutuotinai turi matytis tikri grybai, kadre kartu gali būti žmonės, gyvūnai, daiktai.


Paraiškos priimamos nuo 15-10-2013 iki 24-10-2013 (17h)
Balsavimas nuo 25-10-2013 iki 04-11-2013

Nepamirškite susipažinti su bendromis fotokonkursų
taisyklėmis

user posted image
Atsakyti
Aš taip nežaidžiu.. manęs grybauti niekas niekur nenuvežė.... Liksiu tik balsuotoja.
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2013 10 15, 20:40)
Aš taip nežaidžiu.. manęs grybauti niekas niekur nenuvežė.... Liksiu tik balsuotoja.

Nebūtinai šių metų foto, gi nors ir vaikystės juodai balta mirksiukas.gif

Negi neturėsit nieko tokio?
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2013 10 15, 20:45)
Nebūtinai šių metų foto, gi nors ir vaikystės juodai balta mirksiukas.gif

Negi neturėsit nieko tokio?


Yra keletas nuotraukų iš mano vaikystės, bet grybu ten esu aš bigsmile.gif berods, umėde buvau.. Manau- tokios netinka.
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2013 10 15, 19:40)
Aš taip nežaidžiu.. manęs grybauti niekas niekur nenuvežė.... Liksiu tik balsuotoja.


grybų ir mieste auga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2013 10 15, 20:51)
Yra keletas nuotraukų iš mano vaikystės, bet grybu ten esu aš bigsmile.gif  berods, umėde buvau.. Manau- tokios netinka.

Tiesa - netinka. Grybai turi būti tikri, iš miško. Na gal ir pievos, juk auga ir ten wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2013 10 15, 19:58)
Tiesa - netinka. Grybai turi būti tikri, iš miško. Na gal ir pievos, juk auga ir ten wink.gif


drinks_cheers.gif ir mieste auga įvairiausių grybų ant senų medžių. ir gal koks konservuotų voveraičių stiklainiukas rūsiuky gal užsilikęs - šeimai pietūs, mamai nuotrauka biggrin.gif
Atsakyti
tiesiog tobula fotkė
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2013 10 17, 07:23)
tiesiog tobula fotkė


tikrai nuostabi thumbup.gif
Atsakyti
aš labai laukiu, gal kas nors pagamintų nuotrauką įdės, kad būtų kokios voveraitės su karštomis bulvėmis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2013 10 17, 15:28)
aš labai laukiu, gal kas nors pagamintų nuotrauką įdės, kad būtų kokios voveraitės su karštomis bulvėmis biggrin.gif


Tau asmeniškai biggrin.gif
Atsakyti
o jau kiek gražių foto bigsmile.gif kaip reiks išsirinkti g.gif

user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image

wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 19 spalio 2013 - 19:57