Įkraunama...
Įkraunama...

Žirgai vienija ŽS&MJ

Yra šiek tiek ax.gif
Na bene atviriausias yra finansinis klausimas, realiai. Labai priklauso nuo vietos, miesto, kuriame yra žirgynas, teikiantis šias paslaugas. Reikia svajot apie savo, kad ir mažą, ūkelį, savam kieme. Tada idealu smile.gif Mes irgi nepametam šios svajonės.

Oiii, jam gogas, sprandas, po karčiais ir pečių kasymas tai kažkas toookio. Gatavas išsinert iš kailio, kad gautų šį malonumą. Po darbo atbėga, pasisuka šonu, prisiglaudžia ir laukia kaip didžiausio atlygio. Reiks pafilmuot kada.
Atsakyti
Juoda mano mylimiausia spalva biggrin.gif Kitas plieninis zirgas ant dvieju ratu pas mane buvo juodai raudonas smile.gif Kai pirkausi - norejau grynai juodo, bet mane paprotino, kad plieniniai zirgai ant dvieju ratu juodi yra labai pavojinga vazinejant nakti smile.gif
Na tai kas sestadieni su manim I Dusetas varo a? Yyy?
Atsakyti
QUOTE(***Andrea*** @ 2013 10 20, 13:53)
Na tai kas sestadieni su manim I Dusetas varo a? Yyy?


Va va. Planuokitės drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nesusilaikau neparodzius vienos nuotraukytes - mano mazius
user posted image
Autorines teises ne mano, uztai ir nuotrauka pavykusi biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena bigsmile.gif

QUOTE(***Andrea*** @ 2013 10 20, 07:59)
Grazios nuotraukytes - ta MANO su MANO ypac  as tai tokias foto vadinu CACUKAS su KACUKU
Jovita - tokios kepures ir as noriu


Ačiūū. smile.gif O lyyygiai tokios pat kepurytes ir negausit, rankų darbo. tongue.gif

QUOTE(retisa7 @ 2013 10 20, 09:04)
*Foto MANO su MANO man nuotaiką pakėlė visai dienai  Jau bičo poza ....  thumbup.gif  Ir labai gražus draugas tavo  Dvikojį čia turiu minty. Ir keturkojis neprastas. Bet tavasis gali drąsiai kažką mados pasauly demonstruot 

**Vilmai tinka juoda spalva neabejotinai.


*Taip taip, gražus.. Mano idealas - rudos akys ir šypsena su duobutėm. Tiesiog nieko nėra gražiau man. biggrin.gif Va ir atsiunte Dievulis tokį. biggrin.gif O jam nelabai prie širdies manau būtų mados pasaulis, jis sportininkas (krepšininkas) bigsmile.gif

**Vava, sutinku g.gif

QUOTE(Yyy @ 2013 10 20, 09:55)
Jovitutu, ziauriai grazus zirgas, ir berniukas irgi Labai grazu


Labai didelis ačiū 4u.gif

QUOTE(retisa7 @ 2013 10 20, 10:37)
*Kai pati fotkinau gal ne taip ryškiai matysis, bet esmė matosi

**Kumelkos jau pakankamai pūkuotos pas mus. Eržilai su blizgiu kailiuku dar visi.
Perla demonstruoja, kad  jau patyliukais galima tikėtis tikrai tikro perliuko 


*Nu jau grimasos tai šakes. Žiauriai gerai atrodo. biggrin.gif

**Oho kai pamačiau nuotrauką Perlos neskaičius komentaro, pagalvojau, gal kažkas naujo. biggrin.gif Labai gražute ir auga greit.. Gražu. bigsmile.gif

QUOTE(***Andrea*** @ 2013 10 20, 15:52)
Nesusilaikau neparodzius vienos nuotraukytes - mano mazius


Tikrai, kad nuotrauka pavykusi biggrin.gif Gražu! ax.gif

Na dar kelios nuotraukos iš fotosesijos
Sėdau trumpam ir aš garą nuleisti, tai nuotrauka tik iš balno veržimosi. biggrin.gif
user posted image
Po to, sodinau draugę
user posted image
Na ir dar maniškių. tongue.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Asmeniškai man labai šilta nuotrauka..
user posted image
Juokingiausia turbūt nuotrauka iš tos dienos lotuliukas.gif
Čia maždaug ''WTF, jis mane palietė? Tas kuris bučiavo Jovitąąą?! Jam šakes..''
user posted image

Tai tiek. smile.gif


Atsakyti
Uj kokios mielos nuotraukytes wub.gif Arklialige man visiska... seilejus bet kokia nuotrauka pamacius biggrin.gif
Atsakyti
***Andrea***, nu butu labai smagu ax.gif bigsmile.gif
KOks zirgas wub.gif man siaip visada juodi labaaai grazus buvo.. Kokia veisle? vardas?

Retisa, nu ziauriai kietas bicas, ir siaip jauciu smagu, kai pribega, prisislieja.. eh.. Na tai va, gal ir susmatysim bigsmile.gif
Gal dar turit fb? butu gal ne taip akistata sustikus biggrin.gif

Jovitutu, geras tas Dievulis, maniskis ne tai kad su duobutem, bet grioviais per zandus biggrin.gif
Atsakyti
Vilma, kaip suprast "neiškenčiau tai rodau foto" ? g.gif Tu tik rodyk. Čia tam ir skirta tema realiai. Kam tos kančios dabar lotuliukas.gif doh.gif Nesikankink, rodyk, o mes žiūrėsim.

Smagu, Yyy. Visada smagu, kai gyvūnas eina pas žmogų.

O čia iš šiandienos. Ginete maivėsi prieš Agatą. Šiaip visada Agatas savo svarbumą hierarchijos klausimu demonstruodavo. Šiandien Ginete parodė, kad auga stiprėja ir "dar čia visai neaišku kas ką" lotuliukas.gif Dar "parako įmetė" poniukų lenktynės gretimai hipodrome. Gal dar ir jų pusėn šita demonstracija buvo. Bet visvien- Agatas dėmesį irgi atkreipė lotuliukas.gif
Foto
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
O "šnypštė", o "čiaudėjo", aliūrais kokiais lakstė, mmmm wub.gif
Padariau video. Tik kelia youtub'ėn tai pavydėtinai "greitai" su mūsų ryšiu doh.gif Gal ryt įkels lotuliukas.gif Tai parodysiu tada.

Jovita, laabai super foto wub.gif
Atsakyti
Gaila, kad pas mus is arklidziu vieninteli erzila, kuri maniskis laike konkurentu isveze, nes jau ruosiausi suleisti salia levadose ir pafilmuoti kaip maniskis vaiksto dviem kojom biggrin.gif graziai man jie visada vaidina vienas pries kita smile.gif Dar man labia grazu ziureti kaip erzilai pries kumeles vaidina... nu tokios gulbes biggrin.gif
Va maniskis ir moka gulbe vaidint, ejom I Nemuna su kolege, kuri jojo tokia diiiiidele ruda kumele, kuri kazkodel nerealiai maniskiui patiko, o jis jai - ne. Na taip ir ejom... as jojau gulbe su veliava vietoj uodegos, o kolege - susiraukusia ziurkike smile.gif
Prasom susipazinti - maniskio juodzio vardas pase yra Kornetas, o siaip leidziasi vadinamas Juodziu, Snarpliu (cia del tu visu snarpimu ir snypstimu daznu), Velniu ir t.t. biggrin.gif Tetis rusu ristunas, mama trakene - galutinis rezultatas lietuvos jojamasis.
Tai griebk koki tortuka (ka cia tortuka visa torta) ir lekiam smile.gif isvykimas ankstyvas su ausra smile.gif
Su nuotraukom pas mane slabnai - as arba fotkint nemoku, arba aparatura prasta (ka gi daugiau apkaltinti?smile.gif), va kai kas teikias nufotkint ir grazu ziuret buna biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ***Andrea***: 20 spalio 2013 - 19:24
Sveiki 4u.gif

QUOTE(daivameil @ 2013 10 18, 20:30)
Na, ir mano Atas Auksinis Pliušas

Koooks pūkis bigsmile.gif atrodo kaip pliušinis biggrin.gif

QUOTE(Egliotux @ 2013 10 18, 20:49)
Pastebėjau pažįstamų veidų todėl norėčiau prisijungti prie jūsų diskusijų

Sveika prisijungusi 4u.gif linkiu sveikatos arkliukui 4u.gif

QUOTE(Jovitutu @ 2013 10 20, 00:10)
Draugė nuo mažens svajojo pajot, bet niekada neišeidavo to padyt, na kai tai sužinojau iškart suplanavom kelionę pas mus į žirgyną.

Gražios foto labai 4u.gif pritariu kitoms, abu gražius pagriebei biggrin.gif man irgi reikia maniškį ant arklio užsodint g.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Gausus foto savaitgalis temoj wub.gif
Na ir dar video rolleyes.gif
http://www.youtube.c...h?v=U67Q9NCZagA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo retisa7: 21 spalio 2013 - 07:32
Retisa7 tobulas tavo žirgelis, negaliu atsižiūrėt, patinka ir man šios veislės, na gal kiek labiau prie širdies Andalūzai, bet ir į šiuos karts nuo karto akį užmetu. Ta elegancija ir risčios grakštumas, o zovada lyg į dangų skrieja, o kai atidirbti išvis seilę tik varvint.

Vat pasirodysiu kokį eržilą nesenai atsivežėm, susikergėm pora kumelių, žiūrėsim kaip čia su juo bus, kol kas levadoje vaikštinėja, bet manau pradėsim dirbti nes kažkada buvo jotas, kol kas tai labai gero charakterio vaikinas :
user posted image
user posted image
user posted image


O čia jo 2metis jau iš anksčiau pas mus :

user posted image
user posted image

Ir dar vienas mano augintinis, namų siaubas, mamos lepūnas smile.gif
user posted image

Atsakyti