Įkraunama...
Įkraunama...

bijau artimųjų reakcijos



labukas,

mano draugas buvo vedes, turi keleriu metu vaika. draugaujam beveik metus, beveik is karto ir gyventi pradejom. santykiai tarp musu tikrai geri, mylim vienas kita. bet tas faktas, kad jis buvo vedes, turi vaika sudaro man nemazai problemu, psichologiniu, sakyciau. stai viena is ju - labai bijau apie jo praeiti papasakoti mamai, sesei... mano seimynai jis labai patinka, priima siltai, bet ziauriai bijau ju reakcijos, ypac mamos... ji kencervatyviu paziuru, jai issiskyres vyras yra kazkas baisaus blink.gif
gal atsiras mano likimu draugiu? nezinau ar cia imanoma man ka nors patarti, bet gal bent palaikymo noreciau sulaukti... ar jums tokiu bedu nebuvo?
Atsakyti
QUOTE(verra @ 2006 06 11, 13:47)
labukas,

mano draugas buvo vedes, turi keleriu metu vaika. draugaujam beveik metus, beveik is karto ir gyventi pradejom. santykiai tarp musu tikrai geri, mylim vienas kita. bet tas faktas, kad jis buvo vedes, turi vaika sudaro man nemazai problemu, psichologiniu, sakyciau. stai viena is ju - labai bijau apie jo praeiti papasakoti mamai, sesei... mano seimynai jis labai patinka, priima siltai, bet ziauriai bijau ju reakcijos, ypac mamos... ji kencervatyviu paziuru, jai issiskyres vyras yra kazkas baisaus  blink.gif
  gal atsiras mano likimu draugiu? nezinau ar cia imanoma man ka nors patarti, bet gal bent palaikymo noreciau sulaukti... ar jums tokiu bedu nebuvo?


Kadangi tai labai susije, todel ateik i tema "antros zmonos, drauges ir vyro vaikai". Skyriuej, kai isimaiso trecias...
ten gali viska papasakoti, ir rasi ne tik palaikyma bet ir patarimus 4u.gif
Ir nesibaimink, drasiau, laikima taves ten. As ir ten i tavo posta atsakysiu 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti

aciu, sorry, kad ne ten tema itaikiau. skaitinejau ir ten, bet butent tokios temos lyg ir neradau. nu gal neapsiziurejau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mjk @ 2006 06 11, 12:56)
Kadangi tai labai susije, todel ateik i tema "antros zmonos, drauges ir vyro vaikai". Skyriuej, kai isimaiso trecias...
ten gali viska papasakoti, ir rasi ne tik palaikyma bet ir patarimus  4u.gif
Ir nesibaimink, drasiau, laikima taves ten. As ir ten i tavo posta atsakysiu  4u.gif  biggrin.gif



QUOTE(verra @ 2006 06 11, 13:00)
aciu, sorry, kad ne ten tema itaikiau. skaitinejau ir ten, bet butent tokios temos lyg ir neradau. nu gal neapsiziurejau  blush2.gif

tu butent temoi "antros zmonos,drauges ir vyro vaikai''apie tai ir uzklausk,ir tikrai gausi nemazai atsakymu,atsiras tikrai nemazai norinciu su tavim ten pabendrauti,nes ten renkas visos su butant tokiom ir panasiom problemom,kurios irgi turejo zengt si zingsny mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
maniskis turi vaika, bet nebuvo vedes. bet as visai nematau reikalo pasakoti apie tai savo giminei, jie ir dabar nezino apie tai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2006 06 12, 15:31)
maniskis turi vaika, bet nebuvo vedes. bet as visai nematau reikalo pasakoti apie tai savo giminei, jie ir dabar nezino apie tai blink.gif


Tai gal jisai nebendrauja su vaiku? kaip kitaip nuslept tai iseina?
Kaip gali artimiesiems sito nepasakyt jeigu tai islenda i pavirsiu vistiek.. mano seimoj mes labai atvirai ir nuosirdziai bendraujam.. tai nepasakyt nebuvo imanoma.. Mano tevai labai buvo priesiskai nusiteike.. labai labai.. bet kai pamate jog as laiminga tai ir jie laimingi ir nieko nebesako jau..
Atsakyti
QUOTE(Supo @ 2006 06 12, 19:05)
Tai gal jisai nebendrauja su vaiku? kaip kitaip nuslept tai iseina?
Kaip gali artimiesiems sito nepasakyt jeigu tai islenda i pavirsiu vistiek.. mano seimoj mes labai atvirai ir nuosirdziai bendraujam.. tai nepasakyt nebuvo imanoma.. Mano tevai labai buvo priesiskai nusiteike.. labai labai.. bet kai pamate jog as laiminga tai ir jie laimingi ir nieko nebesako jau..

nebendrauja, kiek zinau, nes ji nenori. jam sako, kad vaikas jo, bet kai jis paprase padaryt DNR, ji atsisake, todel jis abejoniu turi.
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2006 06 12, 16:48)
nebendrauja, kiek zinau, nes ji nenori. jam sako, kad vaikas jo, bet kai jis paprase padaryt DNR, ji atsisake, todel jis abejoniu turi.


Na tai galetu vistik isprasyt jos ta vaika dienai ar dviem.. aisku jeigu paciam idomu vaika pamatyt.. gi visdelto kazka tam vaikui jaucia manau.. O jau pasiemus tai galima nusivezus i Vln ir DNR pasidaryt.. tik vilniuj reik susiderinus but jau.. As zinau kas darese DNR su vaikais nezinant ju motinom..
O jeigu nesutiko pasidaryt DNR tai dar nereiskia jog reikia tureti abejoniu.. as gal irgi uzprotestuociau jei manes paprasytu, jei netiketu mano zodziais.. Na bet jus geriau situacija zinot.. smile.gif
mano nuomone tik kad geriau gyvent su isklaidytom abejonem.. o tiksliau be ju..
Atsakyti
Manau pasakyk savo artimiesiems ir ko greičiau. Įžeisi juos nuslėpdama, nes juk tai rimtas reikalas. Bus tau nuo to tik lengviau. jeigu jūs mylit vienas kitą, tai jų nuomonė tikrai nieko nepakeis. Toliau tau tikrai sunkiau bus pasakyt. O jeigu artimieji iš kitų sužinos, tai dar skaudžiau bus. Sėkmės jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Supo @ 2006 06 12, 22:38)
Na tai galetu vistik isprasyt jos ta vaika dienai ar dviem..  aisku jeigu paciam idomu vaika pamatyt.. gi visdelto kazka tam vaikui jaucia manau.. O jau pasiemus tai galima nusivezus i Vln ir DNR pasidaryt.. tik vilniuj reik susiderinus but jau.. As zinau kas darese DNR su vaikais nezinant ju motinom..
O jeigu nesutiko pasidaryt DNR tai dar nereiskia jog reikia tureti abejoniu.. as gal irgi uzprotestuociau jei manes paprasytu, jei netiketu mano zodziais.. Na bet jus geriau situacija zinot..  smile.gif
mano nuomone tik kad geriau gyvent su isklaidytom abejonem.. o tiksliau be ju..

nezinau, as gi jo nepradesiu versti, kaip jam daryt. jis tiesiog turbut netiki ir viskas, sako kiek ja pazista ,tai jei vaikas jo butu, jam ramybes neduotu, reikalautu pinigu, alimentus prisiteistu ir tt g.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2006 06 13, 16:53)
nezinau, as gi jo nepradesiu versti, kaip jam daryt. jis tiesiog turbut netiki ir viskas, sako kiek ja pazista ,tai jei vaikas jo butu, jam ramybes neduotu, reikalautu pinigu, alimentus prisiteistu ir tt g.gif


niu teip.. jam geriau pazinot ja.. rolleyes.gif
as tik nuomone pasakiau savo ir kaip daryciau as... bandyciau issiaiskint vistik.. ka zinosi kas po keliu metu uzplauks..
As cia dar is smalsumo.. nepyk.. wub.gif O taves nenervina kai va taviskiui bando vaika "prikabinti"?
Atsakyti
O kas čia tokio, kad turi ex ir vaiką.Maniškis turėjo dvi ex ir vieną vaiką, kurį buvusioji aplamai pasistengė nuo jo toliau išvešti, žinodama, kad jis myli sūnų. Kaip suprantų yra abejonių ar vaikas jo ir nelabai duoda bendrauti su juo. Tai kokios problemos? Reikalauja ex alimentų ar ko? Ar jūsų šeima netoleruoja išsiskyrusių?
Atsakyti