Įkraunama...
Įkraunama...

Atlyginimai (į rankas) didėja nuo liepos 1 d.

Mamos, kurios samdot aukles, ar didinsite auklei atlyginimą? Man kyla toks klausimas, nes nuo birzelio dukrele priziuri puiki aukle ir sutarem jau atlyginima, kaip supratau, net ir didesni nei anksciau uzdirbdavo. Bet dabar visiems nuo liepos 1 d., kas moka saziningai mokescius, atlyginimai kils. Ar reiketu atiduoti to pakilimo dali? Kaip manote, ar aukles turi tokiu lukesciu? - kad ir joms darbo uzmokesti pakels. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ramunelle @ 2006 06 11, 12:06)
Mamos, kurios samdot aukles, ar didinsite auklei atlyginimą? Man kyla toks klausimas, nes nuo birzelio dukrele priziuri puiki aukle ir sutarem jau atlyginima, kaip supratau, net ir didesni nei anksciau uzdirbdavo. Bet dabar visiems nuo liepos 1 d., kas moka saziningai mokescius, atlyginimai kils. Ar reiketu atiduoti to pakilimo dali? Kaip manote, ar aukles turi tokiu lukesciu? - kad ir joms darbo uzmokesti pakels. 4u.gif


Manau, kad automatiskai tikrai nera privaloma kelti auklei atlyginimo, tuo labiau, jei ji pati pinigus juodai gauna ir nemoka jokiu mokesciu valstybei.

Cia jau nebent tu pati labai noresi pakelti savo auklytei atlyginima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SiDo @ 2006 06 11, 18:52)
Manau, kad automatiskai tikrai nera privaloma kelti auklei atlyginimo, tuo labiau, jei ji pati pinigus juodai gauna ir nemoka jokiu mokesciu valstybei.

Cia jau nebent tu pati labai noresi pakelti savo auklytei atlyginima 4u.gif


Nesu didele altruiste siuo klausimu, bet noriu kad mano vaikui butu gerai. Galvoju, ar aukles apie tai galvoja ar tikisi didesnio atlyginimo (juk laikrasciai, televizija dabar apie tai tik ir kalba). Nenoriu nuvilti. Paprasta imti pacios aukles paklausti, bet tada ji ir taip prades galvoti apie atlyginimo pakelima ax.gif , jei pries tai ir negalvojo biggrin.gif Tiesiog noriu zinoti, ar turi aukles tokiu lukesciu, ar yra uzsimine, ar apie tai esat kalbeje?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramunelle: 11 birželio 2006 - 17:16
QUOTE(SiDo @ 2006 06 11, 16:52)
Manau, kad automatiskai tikrai nera privaloma kelti auklei atlyginimo, tuo labiau, jei ji pati pinigus juodai gauna ir nemoka jokiu mokesciu valstybei.

O as girdejau, kad valstybei mokescius darbdavys turi moketi, o ne darbuotojas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2006 06 13, 11:39)
O as girdejau, kad valstybei mokescius darbdavys turi moketi, o ne darbuotojas  blink.gif

Sumoka darbdavys, bet atskaito is darbuotojo popierinio atlyginimo.
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2006 06 13, 12:39)
O as girdejau, kad valstybei mokescius darbdavys turi moketi, o ne darbuotojas  blink.gif


Siaip tai abu moka, ir darbdavys ir darbuotojas
Atsakyti
QUOTE(ramunelle @ 2006 06 11, 18:12)
Nesu didele altruiste siuo klausimu, bet noriu kad mano vaikui butu gerai.


Nemanau, kad tavo vaikutį auklė prižiūrės geriau jei tu jai padidinsi atlyginimą 50 Lt ax.gif . O aš pati asmeniškai nežadu didinti schmoll.gif , nes manau, kad ir taip pakankamai moku. Pas mus mieste auklė už valandą gauna 2 Lt, o aš moku po 3 Lt. Vienintelė jos pareiga - prižiūrėti vaikutį, nereikia nei valgyt gaminti, nei kambarius tvarkyti, o ji net puoduko savo nesugeba išsiplauti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(KreKre @ 2006 06 14, 17:17)
Siaip tai abu moka, ir darbdavys ir darbuotojas

Bet ka moka darbdavys to nesumazino doh.gif
Atsakyti
QUOTE(#Mia# @ 2006 06 16, 13:07)
Bet ka moka darbdavys to nesumazino  doh.gif

Darbdavys moka tik SODRA 31%, o is darbuotojo isskaiciuojama SODRAI 3%, ir VMS 33%, dabar nuo liepos 1d. 27%. mirksiukas.gif
O jei aukle nori buti legali tai patenta turi pirkti savo vardu ir pati, darbdavys cia nieko nemoka. ax.gif
Atsakyti

Mane domina, kokios kainos Vilniuje valandinei auklei. Ar būna auklių, kurios prižiūrėtų mažiukus vaikiukus, pvz. 4 mėnesių.
Atsakyti
Nemanau kad galvoja. Musiske aukle irgi puiki moteris. Ji pensiinio amziaus. Ir mano mastymas butu toks: ar aukle galvojo kad prasysiu sumazinti mokesti, kai jai padidino pensija? Juk tikrai, ji taip negalvojo ir mes tikrai nė viena taip negalvojome ar ne? O kodel dabar turetu buti kitaip?
Atsakyti
QUOTE(adrytės mama @ 2006 06 16, 13:47)
Nemanau, kad tavo vaikutį auklė prižiūrės geriau jei tu jai padidinsi atlyginimą 50 Lt  ax.gif . O aš pati asmeniškai nežadu didinti  schmoll.gif , nes manau, kad ir taip pakankamai moku. Pas mus mieste auklė už valandą gauna 2 Lt, o aš moku po 3 Lt. Vienintelė jos pareiga - prižiūrėti vaikutį, nereikia nei valgyt gaminti, nei kambarius tvarkyti, o ji net puoduko savo nesugeba išsiplauti  doh.gif


kokiam mieste tokios kainos? blink.gif
QUOTE(krisiune @ 2006 06 16, 15:48)
Mane domina, kokios kainos Vilniuje valandinei auklei. Ar būna auklių, kurios prižiūrėtų mažiukus vaikiukus, pvz. 4 mėnesių.

vilniuje apie 5-8lt per valanda mirksiukas.gif
Atsakyti