Įkraunama...
Įkraunama...

Mamyčių smagūs rudens plepėsiai :)

Plepame toliau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Meilės vaisius @ 2013 10 17, 20:54)
Jei tie zirniukai tam pades, pasakysiu visoms kur kreiptis biggrin.gif (Cia toms, pas ka vaikai irgi taip baisiai, kaip maniskis miega)


As jau rasausi i eile prie zirniuku biggrin.gif Vos spejau pasidziaugti, kad mazas miega daugiau maziau naktim, tai vel prasidejo baliai festivaliai doh.gif O kai paskui su abiem tenka prabut visa diena, tai norisi ir nusisaut daznai.

QUOTE(cukryte28 @ 2013 10 17, 22:16)
Gal meginti reikes balkone migdyt ,pamegink ir tu.


Megink, megink, balkonas yra geris biggrin.gif

Mergyt, zinau, kad negerai pavydet, bet va griauzia mane sitas jausmas ir nieko negaliu padaryt biggrin.gif I baseina as irgi noreciau su vienu kuriuo nors vaiku, bet klausimas tavo geras, kur det kita vaika ? biggrin.gif tavo ir mano kuris nors vaikas vargu ar kartu pabutu lotuliukas.gif

Mes irgi miegam tik lauke diena, bandziau siandien ryte pamigdyt namie, nifiga schmoll.gif Pusvalandis ir baigta.O salia musu stato nama, ten metala kala pjausto, tai aidi visas kvartalas.Labai jau man kyla noras uzminuot tas statybas ar dar kazka padaryt cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2013 10 18, 12:33)
Mes irgi miegam tik lauke diena, bandziau siandien ryte pamigdyt namie, nifiga  schmoll.gif Pusvalandis ir baigta.O salia musu stato nama, ten metala kala pjausto, tai aidi visas kvartalas.Labai jau man kyla noras uzminuot tas statybas ar dar kazka padaryt  cool.gif


Laikykis, Beta, juk kas dieną abu bernužėliai tavo vis vyresni tampa 4u.gif

O aš irgi vargstu, nesitikėjau, kad gali būti problema su užmigdymu namie doh.gif Iki šiol kasdien vis būdavom lauke ir miegojo labai gerai, nepriklausomai vežu aš ją ar būna kieme. Namie kartais irgi snūsteldavo neilgam, tai nesureikšmindavau. O šiandien po skiepo, tai į lauką neisim. Nebežinau kaip užmigdyt doh.gif Užmiega, bet tik keliom minutėm, nebesugalvoju kokių dar fintų prigalvot? Suvyniojau, net uždėjau tinklelį ant vežimo hihihi.gif bandau imituoti lauką, miega jau 12 minučių karsta.gif Gal pasisekė?
Atsakyti
Sveiki, mamukai 4u.gif

Pagaliau mes jau namie... Bet... iskart po ligonines mano mazasis atsisake MP, pripazysta tik misini. Gal kuri esat su tuo susidurus? Lb jau man noretusi, kad jis valgytu MP, nes po ivairiausiu vaistu noretusi nors kazka naturalaus jam suteikti. gal yra kokiu gudrybiu? pvz. viena pazystama sake, kad i MP dejo siek tiek cukraus g.gif o as nedristu, bijau, kad pilvo skausmai kokie neprasidetu...
Atsakyti
Euforija sveikatytes jums,sveiki sugryze namucio.

As isejau i lauka,na nors iki pardes reikia,tuscias saldytuvas,vyras tik vakare velai grys,tai nebusiu nevalgius.tai ka isejau sprogo vezimo padanga ,parduotuveje ,kol gryzom lietus nulijo gerai.Gryzau atidariau langa tai dar numigo pusvalandi.

Mergaites nezinau ka daryti su bezdejimu,na tike ji bezda ,bet jai uzeina naktimis tie skausmeliai,na jau turetusi baigtis,o jai vis dar yra.Duodu espumizano,tai gaila vargsytes
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2013 10 18, 02:53)
Laikykis, Beta, juk kas dieną abu bernužėliai tavo vis vyresni tampa 4u.gif

O aš irgi vargstu, nesitikėjau, kad gali būti problema su užmigdymu namie doh.gif Iki šiol kasdien vis būdavom lauke ir miegojo labai gerai, nepriklausomai vežu aš ją ar būna kieme. Namie kartais irgi snūsteldavo neilgam, tai nesureikšmindavau. O šiandien po skiepo, tai į lauką neisim. Nebežinau kaip užmigdyt doh.gif Užmiega, bet tik keliom minutėm, nebesugalvoju kokių dar fintų prigalvot? Suvyniojau, net uždėjau tinklelį ant vežimo hihihi.gif bandau imituoti lauką, miega jau 12 minučių karsta.gif Gal pasisekė?


Egk, senokai as cia nebuvau!!! Kokios zinios!!! Sveikinu sveikinu sveikinu!!! Kaip gera Tave cia matyti! Net nusvito smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(Mergyte_82 @ 2013 10 18, 11:42)
Man sako ,,ate, mama'', sakau duok buciuka, sako ,,ne, mama''. Matosi, akys pilnos asaru, gumulas gerklej stovi... O uzdariusi duris, isgirdau didziuli verksma, taip sirdi suspaude  wub.gif



Kaip miela tokius dalykus skaityti wub.gif supranti kad esi siam pasaulyje kazkam be galo reikalinga wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodoji_Venera: 19 spalio 2013 - 10:00
QUOTE(Adrija1 @ 2013 10 18, 23:41)
Egk, senokai as cia nebuvau!!! Kokios zinios!!! Sveikinu sveikinu sveikinu!!! Kaip gera Tave cia matyti! Net nusvito smile.gif))


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Aš jau irgi senokai pasijungiau į tą zombių neišsimiegojusių būrį doh.gif
Iki kokių 7 men. miegojo kaip angelėlis, o dabar matyt dantukai, nes 8 men. pirmas išlindo, beveik 9 men. antras, o dabar gal dar kalasi keli nežinau, bet ir slogos neatsikratom jau ilgai ir kosti ir temp. šianakt buvo šiokia tokia doh.gif žodžiu visa puoškštė "smagumo" ir rėkia naktim, dieną visai neblogai viskas būna.
Plaučiukai švarūs jau du kartus tikrinom, gerklytė irgi ne raudona, o dantenos paburkę, tai greičiauisia čia taip sunkiai daiginamės dantukus. Na bet kaip nors išgyvensim.

Mūsų berniukas namie irgi nemiega beveik - vos pusvalanduką, o lauke gali 2-3 val. miegoti thumbup.gif Tai ir tempiu laukan, kad tik pamiegotų, nes per naktis tai neišsimiega vargšiukas.
Tik šiandien nėjau, kol ta temparatųra šiokia tokia laikosi. Nedidelė, bet visgi.

tiesa buvo planinė apžiūra 9 men. tai sveriam 9 kg. 600, o ūgis 74 cm.

einu skaityt kas pas jumi naujo

va paskaičiau kiek, tai irgi daro tą patį mūsų sūnelis kaip ir Mergytes82 ir kaip Pumpulės drinks_cheers.gif :

irgi labai žaidžia po užuolaidom su sese,
moka ploti rankytėm, eina palei baldus, bet dar atsargiai,
o jau ropoja tai kaip raketukė po visus kambarius,
vonioj jei patenka tai iš karto iškrausto šiukšlių dėžę doh.gif
bando kažką sakyti "mama, meme"," tete", "ate" ir pan.
irgi muzika labai patinka, tupčioja ale šoka biggrin.gif

žodžiu progresas amžinas - visgi greitai jie auga.... o rodos taip neseniai kelios ten mes su pilvais sėdėjom Mexico bare ir skaičiavom paskutines dieneles iki gimdymo wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 19 spalio 2013 - 11:34
Kaip greit atrodo auga jusu mazyliaiir kiek daug moka thumbup.gif
Adrija, kas pas tave naujo? visai nebezinau kaip vilnieciu burelis laikosi kai isikelet i tevu darzeli ar kur ten ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Myciute @ 2013 10 19, 01:38)
Kaip greit atrodo auga jusu mazyliaiir kiek daug moka thumbup.gif
Adrija, kas pas tave naujo? visai nebezinau kaip vilnieciu burelis laikosi kai isikelet i tevu darzeli ar kur ten  ax.gif


Ir as nebezinau unsure.gif Visai nebeturiu laiko nei SM, nei TD. Va ir dabar netycia uzklydau, nes atsiunte maila, kad sukurta nauja temute, ko anksciau nedare, tai ir ilindau rolleyes.gif

Mes augam, jau pradeda kalbet mano mazoji. Dziugina kasdien bigsmile.gif Miegam vel kartu, buvo issikrauscius i savo lovyte pati, kai suejo metai ir 7 men, bat paskui tai suirgo, tai vel kas ir sugrizo.. Bet man toks geris, kai ji ta mano kakla apsivijus miega blush2.gif Oi kaip tas laikas bega..

Kaip Tu jauties? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrija1: 19 spalio 2013 - 14:30
Sveikos,mamytes smile.gif
svarstau apie laiko pasukima. Kadangi vaikai turi laikytis dienos rezimo,tai kaip bus atsukus laikrodzius atgal? Gal teks migdyt pvz nebe 9val ,bet 8. Ir po truputi ieiti i nauja laika smile.gif
Atsakyti