Įkraunama...
Įkraunama...

Paakių priežiūra

Paakių priežiūra

Pirma tema

Antra tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gisana: 22 spalio 2013 - 08:49
Kad jau čia taip aktyvu, paklausiu ir aš biggrin.gif . Gal kas naudojate tikrai gerą gelį/kremą nuo patinusių paakių ir maišelių po akimis? Ruošiuosi pirkti, nes jau tikrai reikia, o nesugebu išsirinkti doh.gif . Kad ir brangesnį, svarbu veiksmingą wink.gif.
Visokie agurkėliai, šalti šaukštai, vėsūs kompresai padeda, bet, deja, tik trumpam, norėtųsi ilgesnio poveikio g.gif .
Atsakyti
QUOTE(vipa @ 2013 11 21, 18:19)
Kad jau čia taip aktyvu, paklausiu ir aš  biggrin.gif . Gal kas naudojate tikrai gerą gelį/kremą nuo patinusių paakių ir maišelių po akimis? Ruošiuosi pirkti, nes jau tikrai reikia, o nesugebu išsirinkti  doh.gif . Kad ir brangesnį, svarbu veiksmingą wink.gif.
Visokie agurkėliai, šalti šaukštai, vėsūs kompresai padeda, bet, deja, tik trumpam, norėtųsi ilgesnio poveikio  g.gif .


As turiu sita beda.. ir kovosiu turbut su ja per amziu amzius.. amen. biggrin.gif Nes pvz pas mane genetiniai patinimai buna.. tai kad ir ka benaudociau, reik prisiziuret daug daugiau dalyku visokiu, pvz: nepadaugint skysciu pries nakti ir aplamai, druskos, prieskoniu kuo maziau ir t.t o is priemoniu, grynai kas liecia kremus man veiksmingiausi pasirode sie:
Jau viena buteliuka baigiau ir vel turiu pakeitima,t y Lancome Genifique eye pearl seruma paakiams. Jo yra 20ml, naudojasi laaaaaaabai ilgai.. tai ir kaina ne tokia baisi atrodo. Plius, cia yra serumas, t.y stipresnis produktas. Labai dideli darba padaro pacio produkto antgalis. Jis yra is chirurginio plieno, labai saltas (galima laikyti saldytuve, bus dar geriau) ir sukasi 360 kampu, t.y daro masaza, pradrenuoja (pravarineja) kraujuka paakiuose ir skyscius visus ir tokiu budu tikrai sumazina patinima..
http://www.lancome-u...bookmark=265869
Kitas produktas, kuris man padeda (tik stengiuos naudot pakaitom, nes ilgesni laika panaudojus taip nebeveikia) yra Estee lauder kremas paakiams. Labai idomi konsistencija.. toks tirstas vazelinas.. greit susinaudoja deja, nors jo daug nereikia. Irgi nepigus.. siulyciau pries perkant full size isigyti 5ml (daznai sm pardavineja).
http://www.esteelaud...plex/index.tmpl
Dar naudoju kaukes paakiams:
tai butu Talika pleistriukai tokie.. tikrai matos efektas po ju. Ieina 6 pleistriukai, bet 1 pleistra galima naudot iki 6k smile.gif
http://video.beauty....y-patch-how-to/
Ir kol nebuvau isbandziusi situ brangybiu labai patiko pigi IVR firmos kauke.. ir dabar ja uzsidedu karts nuo karto 4u.gif Buna Droguose, Eurokos pardese.. apie 11lt
http://www.sarma.lt/...akiams_169.html
Bet man siti visi produktai kazkiek tik padeda.. kad visiskai nuimtu paburkima/maiselius dar neradau tokio produkto, ir trb nerasiu.. smile.gif Su situ reikalu reikia kovoti valgant/geriant tinkama maista, kosmetikos triukais ir odos prieziuros priemonem.. vien produktai nepades 4u.gif

Atsakyti
Oi mergaitės, nepersistenkite... doh.gif
Aš jauna mergina, galvojau nusipirksiu brangesnį kremuką nuo pirmųjų raukšlyčių.Mano odelė ties akim labai plona, matosi kraujagyslytės, o po kremo.. naudojau tik tris dienas, bet akys jau užkritusios kurį laiką... Gavosi alerginė reakcija matyt.. doh.gif O kremas geras..Kristianoje pirkau..
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2013 11 21, 19:11)
As turiu sita beda.. ir kovosiu turbut su ja per amziu amzius.. amen.  biggrin.gif Nes pvz pas mane genetiniai patinimai buna.. tai kad ir ka benaudociau, reik prisiziuret daug daugiau dalyku visokiu, pvz: nepadaugint skysciu pries nakti ir aplamai, druskos, prieskoniu kuo maziau ir t.t o is priemoniu, grynai kas liecia kremus man veiksmingiausi pasirode sie:
Jau viena buteliuka baigiau ir vel turiu pakeitima,t y Lancome Genifique eye pearl seruma paakiams. Jo yra 20ml, naudojasi laaaaaaabai ilgai.. tai ir kaina ne tokia baisi atrodo. Plius, cia yra serumas, t.y stipresnis produktas. Labai dideli darba padaro pacio produkto antgalis. Jis yra is chirurginio plieno, labai saltas (galima laikyti saldytuve, bus dar geriau) ir sukasi 360 kampu, t.y daro masaza, pradrenuoja (pravarineja) kraujuka paakiuose ir skyscius visus ir tokiu budu tikrai sumazina patinima..
http://www.lancome-u...bookmark=265869
Kitas produktas, kuris man padeda (tik stengiuos naudot pakaitom, nes ilgesni laika panaudojus taip nebeveikia) yra Estee lauder kremas paakiams. Labai idomi konsistencija.. toks tirstas vazelinas.. greit susinaudoja deja, nors jo daug nereikia. Irgi nepigus.. siulyciau pries perkant full size isigyti 5ml (daznai sm pardavineja).
http://www.esteelaud...plex/index.tmpl
Dar naudoju kaukes paakiams:
tai butu Talika pleistriukai tokie.. tikrai matos efektas po ju. Ieina 6 pleistriukai, bet 1 pleistra galima naudot iki 6k  smile.gif
http://video.beauty....y-patch-how-to/
Ir kol nebuvau isbandziusi situ brangybiu labai patiko pigi IVR firmos kauke.. ir dabar ja uzsidedu karts nuo karto 4u.gif Buna Droguose, Eurokos pardese.. apie 11lt
http://www.sarma.lt/...akiams_169.html
Bet man siti visi produktai kazkiek tik padeda.. kad visiskai nuimtu paburkima/maiselius dar neradau tokio produkto, ir trb nerasiu..  smile.gif Su situ reikalu reikia kovoti valgant/geriant tinkama maista, kosmetikos triukais ir odos prieziuros priemonem.. vien produktai nepades 4u.gif

Ačiū, tikrai pastudijuosiu 4u.gif 4u.gif 4u.gif .
Man po nėštumo taip ir liko tinimai akių. Buvo inkstai sutrikę nėštumo metu, dabar inkstai normaliai funkcionuoja, bet iš akių to nepasakyčiau doh.gif .
Reikės kažką bandyti. Su klientais tenka dirbti, tai turbūt jie galvoja, kad po gero baliaus į darbą atvažiuoju verysad.gif .
Atsakyti
QUOTE(vipa @ 2013 11 21, 21:06)
Ačiū, tikrai pastudijuosiu  4u.gif  4u.gif  4u.gif .
Man po nėštumo taip ir liko tinimai akių. Buvo inkstai sutrikę nėštumo metu, dabar inkstai normaliai funkcionuoja, bet iš akių to nepasakyčiau  doh.gif .
Reikės kažką bandyti. Su klientais tenka dirbti, tai turbūt jie galvoja, kad po gero baliaus į darbą atvažiuoju  verysad.gif .


Idomu kokia ten situacija is tikro.. gal jum paciai atrodo daug baisiau, nei is tikro yra 4u.gif del klientu nepergyvenkit.. svarbiausia pati su tuo susigyvenkit ir nesigedinkit.. zinau zmoniu, kuriem net grazu patine paakiai 4u.gif biggrin.gif yra kaip yra.. tai tikrai ne pats blogiausias dalykas, kuris gali but isvaizdoje.. ir yra mln budu, kaip su tuom kovoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2013 11 21, 21:11)
Idomu kokia ten situacija is tikro.. gal jum paciai atrodo daug baisiau, nei is tikro yra 4u.gif del klientu nepergyvenkit.. svarbiausia pati su tuo susigyvenkit ir nesigedinkit.. zinau zmoniu, kuriem net grazu patine paakiai  4u.gif  biggrin.gif yra kaip yra.. tai tikrai ne pats blogiausias dalykas, kuris gali but isvaizdoje.. ir yra mln budu, kaip su tuom kovoti 4u.gif

Aišku kažkiek ir perdedu, manau mes visos labai kritiškos savo išvaizdos atžvilgiu biggrin.gif . Bet tinimai tikrai yra nemenki. Kai uždedu ir palaikau šaltą šaukštą arba prispaudusi palaikau agurkų griežinėlius, tai numėus lieka duobės paakiuose blink.gif . Po maždaug 20-30 min. atsistato vėl. Turiu įtarimą, kad limfos nutekėjimas suprastėjęs. Reikėtų gal pagerti kokių žolelių mikrocirkuliacijai pagerinti ar padaryti limfodrenažinių masažų g.gif . Gaila, neįsivaizduoju su kuo pasitarti reikėtų, mano gydytoja problemos nemato schmoll.gif .
Atsakyti
QUOTE(Džiazuu @ 2013 11 21, 19:42)
Oi mergaitės, nepersistenkite... doh.gif
Aš jauna mergina, galvojau nusipirksiu brangesnį kremuką nuo pirmųjų raukšlyčių.Mano odelė ties akim labai plona, matosi kraujagyslytės, o po kremo.. naudojau tik tris dienas, bet akys jau užkritusios kurį laiką... Gavosi alerginė reakcija matyt..  doh.gif  O kremas geras..Kristianoje pirkau..

Kad pirktas Kristianoj, tai negarantija, kad tiks schmoll.gif Kaip ir veidui, taip ir paakiams ne viskas tinka ir patinka, reikia atsirinkti.
Kas čia per kremas?
Atsakyti
QUOTE(vipa @ 2013 11 22, 12:01)
Aišku kažkiek ir perdedu, manau mes visos labai kritiškos savo išvaizdos atžvilgiu biggrin.gif . Bet tinimai tikrai yra nemenki. Kai uždedu ir palaikau šaltą šaukštą arba prispaudusi palaikau agurkų griežinėlius, tai numėus lieka duobės paakiuose  blink.gif . Po maždaug 20-30 min. atsistato vėl. Turiu įtarimą, kad limfos nutekėjimas suprastėjęs. Reikėtų gal pagerti kokių žolelių mikrocirkuliacijai pagerinti ar padaryti limfodrenažinių masažų  g.gif . Gaila, neįsivaizduoju su kuo pasitarti reikėtų, mano gydytoja problemos nemato  schmoll.gif .


Reiskia reikia keisti gyd 4u.gif biggrin.gif pravarineti limfa galima tam tikrais judesiais su saukstu arba su kremuko, kuris turi antgali kazkoki.. pvz mano tas Lancome genifique eye pearl tam ir skirtas, nes tas antgaliukas yra spec formos ir sukasi butent taip, kaip reikia ir jo deka pravarinejami skysciai ir t.t paakiuose.. bet as manau, kad ta padaryti galima ir su maziau kainuojanciu produktu.. gal. As ne gyd, nzn del ko jum cia atsistato vel tie patinimai g.gif reiktu su kazkuo rimciau pasitarti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vipa @ 2013 11 21, 17:19)
Kad jau čia taip aktyvu, paklausiu ir aš  biggrin.gif . Gal kas naudojate tikrai gerą gelį/kremą nuo patinusių paakių ir maišelių po akimis? Ruošiuosi pirkti, nes jau tikrai reikia, o nesugebu išsirinkti  doh.gif . Kad ir brangesnį, svarbu veiksmingą wink.gif.
Visokie agurkėliai, šalti šaukštai, vėsūs kompresai padeda, bet, deja, tik trumpam, norėtųsi ilgesnio poveikio  g.gif .

mano draugei patiko ir tiko šis Charlotte Meentzen aplikatorius paakiams
http://www.gaivosoaz...-rugstimi-15-ml
Nors paakių odai labai svarbus gyvenimo būdas ir mityba.

o aš ieškau mamai (jai virš 50 metų) kremo paakiams nuo raukšlių? ką rekomenduotumėte? (iš pigesnių, kaina iki 100 Lt)? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Artari: 22 lapkričio 2013 - 15:27
QUOTE(Artari @ 2013 11 22, 16:27)
mano draugei patiko ir tiko šis Charlotte Meentzen aplikatorius paakiams
http://www.gaivosoaz...-rugstimi-15-ml
Nors paakių odai labai svarbus gyvenimo būdas ir mityba.
o aš ieškau mamai (jai virš 50 metų) kremo paakiams nuo raukšlių? ką rekomenduotumėte? (iš pigesnių, kaina iki 100 Lt)? 4u.gif


Kazi ar yra jame kofeino, nes kofeinas geriausia padeda nuimti patinimus smile.gif
Mamai rekomenuociau superini kremuka is Biotherm Blue therapy serijos. Skirtas 40+ metu moterim.. kaina siek tiek didesne nei 100lt, bet jis tikrai to vertas manau.. nes dauguma kremuku, skirtu brandziai odai gerokai brangesni..
http://www.douglas.l...ue-therapy-eye/
Papildyta:
QUOTE(Džiazuu @ 2013 11 21, 20:42)
Oi mergaitės, nepersistenkite... doh.gif
Aš jauna mergina, galvojau nusipirksiu brangesnį kremuką nuo pirmųjų raukšlyčių.Mano odelė ties akim labai plona, matosi kraujagyslytės, o po kremo.. naudojau tik tris dienas, bet akys jau užkritusios kurį laiką... Gavosi alerginė reakcija matyt..  doh.gif  O kremas geras..Kristianoje pirkau..


Ta prasme? Ka reiskia nepersistenkite? biggrin.gif as pvz visko nenaudoju vienu metu.. o pasakoju, ka esu naudojus ir kas patiko! smile.gif reikejo pries renkantis krema pamineti, kad jusu oda jautri.. gal krema per stipru parinko ar pati issirinkote.. kad pirkote Kristianoje, tai dar nereiskia, kad ten stebuklingi kremai, tinkantys visiems ir visada.. reik ir paciai pasidometi truputi kas jums tinka, ko reikia ir ko norit, kad netycia neikistu bet ko smile.gif ir tikiuosi netepete virsutinio, judancio voko? Nes ne visus kremus ten galima tepti.. gal del to ir uzkrito..
Papildyta:
QUOTE(Vitulka @ 2013 11 22, 12:19)
Kad pirktas Kristianoj, tai negarantija, kad tiks  schmoll.gif Kaip ir veidui, taip ir paakiams ne viskas tinka ir patinka, reikia atsirinkti.
Kas čia per kremas?


lotuliukas.gif doh.gif nemaciau, kad ta pati beveik parasem.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amberr.: 22 lapkričio 2013 - 16:09
Tikrai taip, pati kalta... doh.gif
Išgastis tą dieną buvo galvoje tai ir prirašiau čia bet ko..
Kremas Juventos...
Sakė jautriem paakiam tinka...
Ne, voko ne, būtent, kad tepiau tik po akyte šiek tiek ir labai minimaliai..
O reakcija oho..
Bandžiau ir su kokosų aliejuku tept, bet tinsta ir nuo to..
Matyt teks nieko ir nedaryt verysad.gif
Atsakyti