Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

user posted image
90-ąją temą rasite čia

Esmė trumpai:
Kenksmingiausios sudedamosios medžiagos, kurių neturėtų būti mūsų kosmetikoje:

* Butylated Hydroxythaluene (BHT)
* Butylene Glycol
* Diethanolamine (DEA)
* Dimethicone
* Dimethicone Copolyol
* Cyclomethicone (-cone = silikonai)
* EDTA
* Ethylparaben
* Isobutylparaben
* Laureth Sulfate
* Methylparaben
* Mineral Oil
* Paraffinum Liquidum
* Petrolatum
* Phenoxyethanol
* Polyethylene Glycol (PEG)
* Polypropylene Glycol (PPE)
* Propylene Glycol
* Propylparaben (ir kitų parabenų)
* Triclosan
* Triethanolamine (TEA)

Sąrašas nėra baigtinis! Kas neaišku, ieškome įvairiuose interneto šaltiniuose. Jei nerandame, ar nesame tikros tuo, ką randame, klausiame ir tikslinamės temoje. wink.gif

Smagus Cosmetic Check puslapis ingredientų patikrai. thumbup.gif

Ekologiškos ir natūralios kosmetikos sertifikatai:
Soil Assotiation
Ecocert
Cosmebio
NaTrue
Cosmos Organic
USDA Organic
BDIH
Bio Suisse


Čia galima atsisiųsti sertifikavimo standartų palyginimą. Renkantis kosmetikos produktą verta atminti, kad sertifikatas leidžia kai kurių išimčių. Vis dėlto jis tikrai palengvina pasirinkimo procesą mirksiukas.gif

Prekybos taškai Lietuvoje:
* Sarma (Madara, Plante System, Acorelle, La Claree, sertifikuoti Dr. Scheller produktai)
* Droge (Alterra)
* KristiAna (Pure Altitude - sertifikuota linija, Acorelle, yra ir kitų sertifikuotų atskirų gamintojų linijų)
* Douglas (Acorelle)
* Kosmada (Sante, Faith in Nature)

Prekybos taškai Vilniuje:
* "Žalia Žalia", Stepono g. 6 (Dr.Hauschka, Weleda, Urtekram, I+M, Lakshmi, Argital)
* "Eko šalis" PC Panorama (Logona, Sante, Neobio, Aquabio)
*"Ekolinija" (Logona, Sante, Florame, Madara)
* "Holos", Užupio g. 4, V.Gerulaičio 1, "Alfa" verslo centras (Weleda, Urtekram)
* "Baroca", Šv.Mykolo 14 (GamArde, Goog Kaarma muilai, Marius Fabre muilai, Dr.Alkaitis, Beyond)
* "Sveiki produktai" (Aubrey Organics, Essential Care, Töpfer)
*"Juara" Mados, PC Gedimino 9 - Vokiečių vaistinėje (Dr.Hauschka, Argital, Pure)
*"Bioteka" Klaipėdos g.3, Vilnius (Jāsön, BioExclusive, John Masters Organics, Lavera, Dr.Hauschka, Madara, Cosmoveda, Avalon Organics)
* Saluks vaistinė PC Ozas (Weleda, Oaskin, Natura Siberica)
*"Kvapų namai":
* Vilniuje: pagrindinė buveinė Šaltinių g. 22/Aguonų g. kampas; kosmetikos cechas "Balneum Mariae" Šeimyniškių g. 3a
Kaune: Laisvės al. 97 b (kiemelyje)
Kvapų namų produkcija kituose miestuose prekiauja ir grožio salonuose naudoja šie partneriai smile.gif
*"Ekobanga" Gedimino pr. 9, III aukšte Marmozel, Plante System, Kae, Absolute organics, Naturelle d'Orient, Pure Elements, Dr. Kadir, Sante, Logona, gintaro muilai, Rūtos muilai

Užsisakome internetu:

*Vokietijos internetinės parduotuvės:
*"Natractiv"
*"Biologisch24"
*"Violey"
*"Ebay parduotuvėlė"
*"Aposparer"

*Didžiosios Britanijos parduotuvės:
*"Lovelula"
*"Akamuti" (aliejai, sviestai, hidrolatai)
*"Akoma Skin Care" (aliejai, sviestai)
*"Materia Aromatica" (aliejai, sviestai, hidrolatai)
*"GreenLife"
*"Nature for Beauty" (Naturado, arba Provence Argile)
*"Naturisimo"

*Lenkijos parduotuvė:
*"Biolander" (Naturado, Rhea, Acorelle, Alepia, Labogravier, African Earth, Omindia)

*Prancūzijos parduotuvės:
*"Aroma-Zone" (aliejai, sviestai, hidrolatai, fitoliai)
*"Mondebio" - įvairūs gamintojai, yra nemažai prancūziškos produkcijos mirksiukas.gif
*"Cosmetic Bio" - įvairūs gamintojai

*Lietuvoje:
* "Nimfali", PC Mada, PC Panorama (Senteurs du Sud, Feniqia, Lauralep, Ciel d'Azur, Phyt-inov, Druide - yra ir Eurovaistinėse Akropolyje
(Vilnius, Kaunas, Klaipėda) bei parduotuvėse "Biosala")
*"Akomaskincare"
*"Biolinija"
*"Dvi širdys"
*"Ekolinija"
*"Damodara"
*"AromaNatural", jos šeimininkė - mūsų Monica thumbup.gif
*"Naturata" (Akamuti, Moom depiliacinės priemonės)
*"Naturtheca" (Florame, Pure Pai, Dr.Organic)
*kosmetikos yra "Rojaus sode" (Pure Elements (pagal feng shui), Ornanix, Marmozel aliejai, muilai)
*"Eko jums"
*"Love-Eco"
*"BeautyFly" (Nvey, Acorelle, Aviva, Paul Penders, Anthylis, Organix)
*"Persikas" (LilyLolo mineralinė kosmetika, aksesuarai)
*"Ekopirk" (Wild Ferns, Badger Balm, Sophyto, Weleda, Eco, Green People, Tom's of Maine)
*"Gyvoji kosmetika" (produktai kosmetikos gamybai)
*"Achilėja " (Lakshmi)
*NaturalMe - Weleda, Hauchka, Acorelle, Sante, Lavera ir kt. populiarūs gamintojai

Specifinės prekės - gintaro miltelių (gintaro pudros) galima rasti Astromineralogijos centre, Barocoje

Grožio procedūros:

*ŽaliaŽalia (Vilnius, Stepono 6) kosmetologė Elytė atlieka veido valymo procedūras, įvairius masažus wub.gif
* Mezzanine (Vilnius, Pilies 6-6) - procedūros, masažai su Dr.Alkaitis kosmetika
*Okeanija (Vilnius, M.Marcinkevičiaus g. 1 / Baltupio g. 171) - procedūros su Equavie kosmetika
* Kvapų namų produktus grožio procedūroms naudoja šie salonai Vilniuje, Jonavoje ir Jurbarke
* Grožio inovacijų centras (Vilnius, Konstitucijos pr. 12) naudoja "Elements of Nature" priemones

Palominos blogas, bryylos blogas nail.gif

Mūsų blogas yra ČIA su atsiliepimais apie įvairių gamintojų siūlomas priemones, receptais – tik konkreti informacija. Jo šeimininkė – forumietė bryyla 4u.gif Traukinių, skirtų kosmetikos atsargų papildymui, tvarkaraščiai dedami šičia cool.gif
! Informacija apie nesąžiningas nares dalinamės, todėl tokios neabejokite - tikrai būsite pastebėtos mirksiukas.gif

Svarbiausi sutrumpinimai: eteriniai aliejai - EA, Kvapų namai - KN, AromaNatural - AN, Aroma Zone - AZ, FIN - Faith in Nature, JMO - John Masters Organic, Daddygirl arba DG muilai. mirksiukas.gif OP reiškia ožkų pieną, arba Druide šampūną su ožkų pienu. bigsmile.gif

Temoje kalbame ir apie savo gamybinius eksperimentus. Kadangi dauguma narių gamyboje jau yra pažengusios, bendriausiam supratimui apie esminius kremų gamybos principus kviečiame pirmiausiai pasiskaityti štai čia. smile.gif

Apie veido valymą aliejumi skaitykite ČIA ir ČIA!!!

Ekologiško gyvenimo būdo subforume yra kelios giminingos temos, užsukite:
Natūralią kosmetiką gaminamės pačios;
Dalinamės ekologiška kosmetika ir ne tik...
Apie atskirus natūralios, ekologiškos kosmetikos gamintojus kalbama Kosmetikos gamintojų subforume 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Martini: 24 spalio 2013 - 19:00
Pink Martini, o as vis del to isigijau 100% Pure paakiu kremuka - man jis puikus! smile.gif Tikrai rezultatai geriau matosi, nei kad naudojant Eco Desire ''Kerus''. Skaniai kvepia ir gerai padrekina. Aisku, rauksleliu nepanaikino, bet to ir nesitikiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eleonorra @ 2013 10 24, 20:41)
Pink Martini, o as vis del to isigijau 100% Pure paakiu kremuka  - man jis puikus!  smile.gif Tikrai rezultatai geriau matosi, nei kad naudojant Eco Desire ''Kerus''. Skaniai kvepia ir gerai padrekina. Aisku, rauksleliu nepanaikino, bet to ir nesitikiu  smile.gif

Aš irgi tikrai kažkada 100% Pure išbandysiu smile.gif Bet šį Martinos Gebhardt miniuką dar ilgai naudosiu bigsmile.gif Pats kremas atrodo toks sunkus ir riebus, kad ilgai su savim kovojau, kol užtepiau ant savo gležnos paakių odytės lotuliukas.gif Mat lengvai tinstu nuo sunkesnių kremų. Ir ką - greitai susigeria, nelieka jokios plėvelės thumbup.gif Iš karto sumažėjo paviršinės pasausėjimo raukšlelės! Su laiku gal visai išnyks yu.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
M. Gebhardt kremuka naudoju jau daugiau kaip metai. Mano sausai odelei apie akis pats tas
Atsakyti
QUOTE(eleonorra @ 2013 10 24, 20:41)
Pink Martini, o as vis del to isigijau 100% Pure paakiu kremuka  - man jis puikus!  smile.gif Tikrai rezultatai geriau matosi, nei kad naudojant Eco Desire ''Kerus''. Skaniai kvepia ir gerai padrekina. Aisku, rauksleliu nepanaikino, bet to ir nesitikiu  smile.gif

Aš irgi nusipirkau 100% Pure paakių kremuką su kava, tik dar nepradėjau naudot, pribaiginėju Weledos granatų paakių kremuką. Ir dar noriu paklaust, pagal ką rinktis dieninį veido kremą žiemą, kokie ingredientai rekomenduotini, kokių vengti? Mano oda normali, mišri. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spurgita: 25 spalio 2013 - 08:53
Sveikos 4u.gif

ar naudojate kremus su atspalviu? kokį bandėte ir rekomenduotumėt?
internete radau tokius:
http://www.naturalme...nis-kremas.html
http://www.gaivosoaz...u-natural-50-ml
mano oda mišri.
Atsakyti
Man tai patinka Laveros BB kremas....
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2013 10 25, 11:58)
Man tai patinka Laveros BB kremas....

o kur pirkote? nes nerandu internete blush2.gif , nes ieškau pirkti Lietuvoje internetu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rezi @ 2013 10 25, 12:16)
o kur pirkote? nes nerandu internete blush2.gif , nes ieškau pirkti Lietuvoje internetu  4u.gif

Lt nzn ar yra, as ne lt pirkau.....
Atsakyti

kaip tik tarp šio Dr.Hauschka ir Charlotte Meentzen kremų renkuosi g.gif labai gerai, kad yra mėginukas bigsmile.gif tik beveik trigubai brangesnis už Charlotte Meentzen unsure.gif

QUOTE(Pink Martini @ 2013 10 24, 21:34)
Reikia pribaigti šią temą smile.gif
Kaip ruošiatės žiemai? smile.gif Ką naudojate ar naudosite?

rankoms jau naudoju Weleda Baby Medetkų kremą nuo vėjo ir šalčio, nes mano rankos labai jautrios vėjui ir šalčiui, greit sausėja. Man jis labai patinka, greit įsigeria ir apsaugo wink.gif
dabar esu paieškose priemonės veidui smile.gif

QUOTE(shemsa @ 2013 10 25, 12:39)
Lt nzn ar yra, as ne lt pirkau.....

mm, aišku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurgita @ 2013 10 25, 09:40)
Aš irgi nusipirkau 100% Pure paakių kremuką su kava, tik dar nepradėjau naudot, pribaiginėju Weledos granatų paakių kremuką. Ir dar noriu paklaust, pagal ką rinktis dieninį veido kremą žiemą, kokie ingredientai rekomenduotini, kokių vengti? Mano oda normali, mišri.  ax.gif

Pirksiu ir aš 100% Pure bigsmile.gif

Merginos, imate tik paakių kremuką (tą 14 ml?) ar dar ką nors iš ten esate atradusios? 4u.gif

Ir reikia rekomendacijų veido kaukei, kuri labai gerai drėkintų (oda nėra pati iš savęs sausa, bet išsausinta netinkamų priemonių, plius metų 30 ir raukšlelės gilėja), pirkti Lietuvoje, iš Violey nespės suvaikščioti 4u.gif Aš pati bandžius Laveros rožių, bet mane ji sualergizavo, nors pagal sudėtį - neturėjo schmoll.gif Žinoma, duosiu Martina Gebhardt miniuką, galvojau apie dr. H rejuvenating miniuką. Kas čia dar tiktų iš pirktinių priemonių g.gif
Galvoju kažką iš to pačio 100% Pure pagriebt, ale drėkinančio nematau, plius kaina nemaža be rekomendacijų pirkt blush2.gif
Atsakyti
Tiesa, Spurgita, žiemai reikia vengti kremų vandens pagrindu - aš planuoju turėtu porą - su daugiau vandens dienai, kuomet iš namų-į automobilį-į darbą-į automobilį-namo. Ir be vandeninės fazės vakariniams ar savaitgaliniams pasibuvimams lauke 4u.gif Tai vat šito be vandens ir nesu išsirinkusi smile.gif
Atsakyti