Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday Minerals, 5 tema

user posted image
Everyday Minerals Lietuva
Everyday Minerals USA

SENA TEMA

Tęsiam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2013 10 18, 21:56)
Truputį tingiu skaitinėti praeitas temas, bet gal kuri yra mėginusi Finishing Dust ir Sunlight Finishing Dust yr galėtų pasakyt, kuri geresnė ir labiau tinkama mišriai/riebiai odai, geriau laiko odą matinę ir neparyškina sausumų ir t.t.?


man jos vienodos kiek naudoju, tik atspalviai skiriasi, nors padengus ne kad ten atskirsi irgi, tai bet kokiu atveju neprasausi smile.gif

QUOTE(Ms.Blonde @ 2013 10 19, 18:57)

As irgi labai sviesi, tai is EM naudoju 'faily light neutral' ir 'multi tasking neutral' - keista, kad apie antraja rasei, jog ji tau orandzini ruda atspalvi duoda  g.gif Pas mane abi is 'semmi-matte' linijos, bet labai artimos spalvos - nors abi neutralios, bet pirmoji gal vos i geltonuma labiau, antroji i ruzavuma, bet jokiu orandziniu ar rudu tonu, kaip tik labai labai sviesios spalvos.



kaip pastebejau ant kiekvienos odos skirtingai atrodo ta pati spalva, taip pat ir pas kazka atsiranda tas geltonumas ar ruzavumas, o pas kitas nebuna, nesuprasi smile.gif
Atsakyti
Gal kas gali palygint "Linen" spalvą su "Golden Fair" ir "Ivory"? Ar tamsesnė Linen už Ivory ir ar labai jau geltona? Nuotraukos, pastebėjau, labai apgaulingos, vienur atrodo Linen šviesesnė už Ivory, kitur - tamsesnė.. Mėginuko jau nebeimsiu aš dėl jos.
Iš esmės, man tiktų lyg ir abi spalvos, tiek Ivory, tiek Golden Fair (nors jos abi kiek skirtingos). Tačiau man vaidenasi, kad Ivory gali būti vos vos per tamsi (veikiausiai beveik nepastebima, nė nežinau, sunku man su tom spalvom), o Golden Fair irgi lyg ir gera, su žandikaulio spalva praktiškai susilieja, bet pvz. fotografuojant su blykste veidas atrodo truputį baltesnis nei įprastai. Ir šiaip, bijausi, kad neatrodytų labai geltonai, nes aš nors ir gelsvoka pati, bet nesinori to gelsvumo labai išryškinti. Tai taip ir lieku neapsisprendus, bijau, kad vietose, kur "aštrus" apšvietimas neatrodyčiau kaip baidyklė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2013 10 28, 20:29)
Gal kas gali palygint "Linen" spalvą su "Golden Fair" ir "Ivory"? Ar tamsesnė Linen už Ivory ir ar labai jau geltona? Nuotraukos, pastebėjau, labai apgaulingos, vienur atrodo Linen šviesesnė už Ivory, kitur - tamsesnė.. Mėginuko jau nebeimsiu aš dėl jos.
Iš esmės, man tiktų lyg ir abi spalvos, tiek Ivory, tiek Golden Fair (nors jos abi kiek skirtingos). Tačiau man vaidenasi, kad Ivory gali būti vos vos per tamsi (veikiausiai beveik nepastebima, nė nežinau, sunku man su tom spalvom), o Golden Fair irgi lyg ir gera, su žandikaulio spalva praktiškai susilieja, bet pvz. fotografuojant su blykste veidas atrodo truputį baltesnis nei įprastai. Ir šiaip, bijausi, kad neatrodytų labai geltonai, nes aš nors ir gelsvoka pati, bet nesinori to gelsvumo labai išryškinti. Tai taip ir lieku neapsisprendus, bijau, kad vietose, kur "aštrus" apšvietimas neatrodyčiau kaip baidyklė  biggrin.gif

As tai kiek prisimenu kai rinkausi is gausybe meginuku, tai linen man pasirode su kazkokiu pilksvu atspalviu tai as apsistojau prie Golden fair...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Megann: 28 spalio 2013 - 23:32
Labas, merginos. Gal kuri estate lyginusi jojoba cream, vanila ir nude? Iki šiol naudojau medium light, bet jo jau prekyboje nėra, todėl mąstau pakeisti į kažką iš jojoba. Pagal aprašymus Nude atrodo labai rudas, o mėginėlio nėra. Ar vanilla atspalvis nėra labai "vanilinis", tai yra gelsvas? Ką manot?
Atsakyti
ar meginote kas naujas TINT bronzines pudras? kazkaip nerandu jokiu atsiliepimu internete g.gif http://www.everydaym.../bronzines.html
Atsakyti
O kam naudojat 'multi tasking neutral' nes man kazkaip nepasiteisines dalykas. Prastai maskuoja.
Atsakyti
Sakykite mergaites, o koki sepeteli naudojate mineralinei pudrai?
Atsakyti
Jau prieš kokį mėnesį su viršum buvau lyg ir apsisprendus pirkt "Golden Fair" spalvą, jau ir prisiruošiau pirkt, bet kaip nusigandau internete atradus foto, kurioje mergina atseit su šia spalva pasidažius -> http://i23.photobuck...06/DSC00086.jpg
Viduriai apsivertė, galvoju, nu bene ir aš taip atrodau su ja iš mėginėlių biggrin.gif Nes kažkaip kaip tepdavau, tai labai šviesi atrodydavo ir tas gelsvas atspalvis ne toks jau ir akivaizdus, panašiai kaip pas šią merginą -> http://farm8.staticf...5e24e4421_b.jpg (ji savo makiažuose dažniausiai šią spalvą ir naudoja, o aš maždaug tokio šviesumo ir esu). Tai ką tik užsisakiau vis dėlto tą spalvą, bet dabar sėdžiu ir galvoju ar tik neteks gailėtis. Pakraupino mane ta nuotrauka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rasabakiene @ 2013 12 17, 21:24)
Sakykite mergaites, o koki sepeteli naudojate mineralinei pudrai?

EM Flat top brush. Tokį, koks įkeltas pirmoje žinutėje mirksiukas.gif
Atsakyti
Nesiskiriu su šios kosmetikos pudra nuo vasaros. Žadu pirkt jau trečią indelį ir galvoju prigriebti kreminį maskuoklį smile.gif Gal kas esat naudoję ir turit atsiliepimų apie kreminius maskuoklius? Ar gerai pamaskuoja tamsius paakius ir spuogelius? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2013 12 17, 21:23)
O kam naudojat 'multi tasking neutral' nes man kazkaip nepasiteisines dalykas. Prastai maskuoja.

Na va, o aš jį neseniai užsisakiau unsure.gif
Atsakyti