Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

senoji tema senokai pasibaigusi,o naujos ir nėra unsure.gif
Sijonų tema SM archyvas

nagi pasirodykit kas ką mezgat ar naujo nusimezgėt ax.gif
Atsakyti
Rodykites, merginos... Turiu du nebaigtus sijonukus... Reik baigt ir pasirodyt blush2.gif ax.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aukso Pieva 2010 @ 2013 10 30, 11:08)
Rodykites, merginos... Turiu du nebaigtus sijonukus... Reik baigt ir pasirodyt blush2.gif  ax.gif  doh.gif

prašom pasirodyti,o aš su klausimu ką daryt g.gif

tai dabar pasakykit,ką man daryti su juo g.gif
nešiojamas ar ne g.gif doh.gif 32motyvai,aš tokio ir norėjau,bet užsidėjus kažkas ne taip g.gif
siūlai prasti sintetika ir kažkiek moherio,jau turiu moherinius kitam nusipirkusi ir nežinau dabar jau kiek motyvų pasirinkti g.gif čia 32,kitam šį suėmusi suskaičiuoju gal 23? g.gif
user posted image
Atsakyti
MONAMI - nesiojamas ir net labai, tik man tokio stiliaus sijonukams norisi pustos apacios, iseitis - pasisiuti platejanti pasijoni ir is apacios prisiuti priraukto tiulio.
Tada sijonas bus proginis, iseiginis. Kasdienai galima nesioti ir su paprastu pasijoniu. Tik, kai buna papusta apacia - sijonas vizualiai labai graziai isformuoja figura: liemuo atrodo lieknesnis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2013 11 11, 08:56)
MONAMI - nesiojamas ir net labai, tik man tokio stiliaus sijonukams norisi pustos apacios, iseitis - pasisiuti platejanti pasijoni ir is apacios prisiuti priraukto tiulio.
Tada sijonas bus proginis, iseiginis. Kasdienai galima nesioti ir su paprastu pasijoniu.  Tik, kai buna papusta apacia - sijonas vizualiai labai graziai isformuoja figura: liemuo atrodo lieknesnis smile.gif

4u.gif mirksiukas.gif
tai vat aš taip ir norėjau ir mezgiau jį Naujiems,bet visi kreivai žiūrėjo tai ir nugrūdau aš jį doh.gif
vadinasi šiemet užbaigsiu ir bus šiems Naujiems biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2013 11 11, 10:19)
tai vat aš taip ir norėjau  ir  mezgiau jį Naujiems,bet visi kreivai žiūrėjo tai ir nugrūdau aš jį

Gal pavydėjo? bigsmile.gif

Nuo kurios vietos pradedate platinti sijoną? ar liemeniui mezgate prigludusią dalį, o nuo kažkurios vietos platinate? g.gif
Aš kaupiuosi tokia sijonukui, bet net neįsivaizduoju, nuo kurios vietos reikia platint, t.y. pradėti motyvus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2013 11 11, 09:32)
Gal pavydėjo?  bigsmile.gif

Nuo kurios vietos pradedate platinti sijoną? ar liemeniui mezgate prigludusią dalį, o nuo kažkurios vietos platinate? g.gif
Aš kaupiuosi tokia sijonukui, bet net neįsivaizduoju, nuo kurios vietos reikia platint, t.y. pradėti motyvus  unsure.gif

4u.gif mirksiukas.gif

aš pradėjau nuo 9eilutės su 175akim schema DiteII ,nors kiek skaičiau siūlė nuo 17 - 19,bet aš pabijojau,kad trūks ilgio ir ttt užtai gavosi toks banguotas ,pasižiūrėjau 35motyvai biggrin.gif sumezgiau 1530m

liemeniui dar norėčiau prigludusios lygios dalies,bet nebeliko siūlų ir tokių neberandu(čia iš norfos,gal pamenat buvo visokių spalvų,o šiemet nebeliko jų g.gif )dabar vašeliu stulpeliai nunerti ir guma perverta blush2.gif

dabar kito norėčiau čiut mažiau banguoto,bet ir ne lygaus,sakau reiktų 23motyvų,bet tada gaunasi liemuo kūdas g.gif o gal ir ne 119akių g.gif
patarkit nes bijau pradėt,nes ardyti tai jau paskui neįmanoma schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *MONAMI*: 11 lapkričio 2013 - 10:03
norint maziau banguoto: pasimatuojat mazdaug klubu apimti ir mezgat viena saules kliosa, tada nuardzius virsutine eilute palaipsniui susiaurinat iki liemens smile.gif

va cia mano seniau megztas, MONAMI ar tavo ne pagal sita schema?
user posted image
o cia galima suskaiciuot kiek motyvu daryta:
user posted image

megzta nuo 16 eiles, motyva sudaro 10 akiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 11 lapkričio 2013 - 10:37
QUOTE(La Perla @ 2013 11 11, 10:33)
norint maziau banguoto: pasimatuojat mazdaug klubu apimti ir mezgat viena saules kliosa, tada nuardzius virsutine eilute palaipsniui susiaurinat iki liemens smile.gif

va cia mano seniau megztas, MONAMI ar tavo ne pagal sita schema?

o cia galima suskaiciuot kiek motyvu daryta:


megzta nuo 16 eiles, motyva sudaro 10 akiu

rimts doh.gif blush2.gif
taip taip pagal šitą,na čia jei garai suskaičiuoju 16motyvų,o aš saviškį užsidėjusi ir suėmusi iki tiek kokio noriu gaunu 23,gal nebus labai per platus g.gif

na baigsiu ratukinį,tada imsiuos sijono 4u.gif
tik aš jį gal norėčiau paversti tokia suknele wub.gif manau banguotumas toks kaip mano juodo čia bigsmile.gif o gal kaip taviškio kostiumėlio bigsmile.gif
tik labai abejoju dėl savo liemens blush2.gif
user posted image
Atsakyti
cia sitoj suknutej 70 motyvu (bendravau su autore) lygiai toks pats rastas kaip mano sijonuko, mano 120 motyvu smile.gif tik si suknute mochera su silku smile.gif

galiu is patirties pasakyti: jei neturi vapsvos liemens - mocherine suknute neatrodys tobulai (galit nusauti mane, bet as rasau pagal tai, kaip as pati suprantu grozi, kitiems gal kitaip atrodo) nebent labai labai taikliai parinksi nuo kur prasideda platejimas, kuris vizualiai paplatintu klubus smile.gif
mano liemuo apie 77 cm ir as sau su mocherine suknele neatrodau graziai, nors siaip esu liekna, bet va ryskaus liemens - neturiu smile.gif

Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2013 11 11, 11:23)
galiu is patirties pasakyti: jei neturi vapsvos liemens - mocherine suknute neatrodys tobulai (galit nusauti mane, bet as rasau pagal tai, kaip as pati suprantu grozi, kitiems gal kitaip atrodo) nebent labai labai taikliai parinksi nuo kur prasideda platejimas, kuris vizualiai paplatintu klubus  smile.gif
mano liemuo apie 77 cm ir as sau su mocherine suknele neatrodau graziai, nors siaip esu liekna, bet va ryskaus liemens - neturiu smile.gif

drinks_cheers.gif doh.gif tai vat dėl to ir abejoju,nes paskui vaizdas kaip surišto kindziuko doh.gif

pradžiai užteks ir normalaus sijono smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2013 11 11, 11:27)
drinks_cheers.gif  doh.gif tai vat dėl to ir abejoju,nes paskui vaizdas kaip surišto kindziuko  doh.gif

pradžiai užteks ir normalaus sijono  smile.gif

daryk palaidine, iliemenuota o apacioj kokius 5 cm idek sijono rastelio, kuris isplates ir bus super drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif ir nesiosi ir kartu ir atskirai.
o gal nusimezgusi palaidine pamatysi kad tau tinka suknele (as cia visko prirasiau tik del to kad pati abejoji, o gal tavo figura tobula, mes juk nematom viena kitos o foto ne visada duoda tikra vaizda...) tai palaidine liks prie kitu drabuziu o tu dasimegsi sijonuka iki sukneles bigsmile.gif

jauciu keikiesi kad mane pasikvietei patarti lotuliukas.gif
Atsakyti