Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvytė gaidelis (7 tema)

Sena tema

Na kurgi dingo visi gaidelių augintojai? smile.gif neseniai įsigijau savo pirmąjį žuviuką, tad kolkas tik mokinuos jo nenumarinti biggrin.gif
Atsakyti
Esu turėjus daug gaidelių. Pirmasis išgyveno gan ilga - pusę metų (kaip supratau, ilgiau jie retai kada gyvena). Visi kiti išgyveno daug trumpiau, nors sąlygos buvo vienodos unsure.gif
Atsakyti
pas mane gyvena jau 8 mėnesiai, žvalus kaip reikalas, labai bendraujantis bigsmile.gif
Atsakyti
Mano ilgiausiai išgyvenęs gaidelis buvo virš 3m , dabartinis jau 2m ir gyvena 70ltr akvariume su kitom žuvim. Puikiai sutaria , aktyvus ir dar nesiruošia mirimui biggrin.gif
Atsakyti
Nu va o aš taip džiaugiaus, kad pas mane pusę metų išgyveno biggrin.gif
Atsakyti
Ką reikia daryti, kad jis kuo ilgiau gyventų? ir kaip maždaug nustatyti kokio jis amžiaus? biggrin.gif
Atsakyti
Aš visad kikinių pagailiu, nes jie puodeliuos laikomi. Jie jau būna su amžiumi, bet man dar nemažai jie pragyvenamūsų akvariume.Kiek pamenu tai visi mano kikinukai.Kol negyveno bendram akvariume maitindavau tik gyvu maistu vasaros metu, o žiemą krevetės, dafnijos, šaldytas maistas. Neperšeriu. Vanduo keičiamas kas 1-2sav pilnai, vanduo tiesiai iš krano su kelių min palaukimu. Visad bent +25 laipsniai. Man gaideliai patinka, kad prie jų jokios ligos nekimba. Auginu juos jau n metų be pertraukos ir galiu sakyt, kad neįsivaizduoju jau akvariumo be gaidelio biggrin.gif .

Skelbiu yra dovanojami Vilniuje jauni gaideliai ir jų patelės ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeiLLi: 30 spalio 2013 - 09:50
Aš kas savaitę keičiu apie 50 proc. vandens gaideliui.
Kad ilgiau gyventų? Manau gyvenimas ne vazoje ar burbule tikrai prailgina gyvenimą, reguliarus vandens keitimas, neperšerti, tinkama draugija. Aišku, galima jau iš parduotuvės nusipirkti senyvą, pragyvenusį stiklinėje doh.gif
Atsakyti
QUOTE(11alpina @ 2013 10 30, 13:07)
Aš kas savaitę keičiu apie 50 proc. vandens gaideliui.
Kad ilgiau gyventų? Manau gyvenimas ne vazoje ar burbule tikrai prailgina gyvenimą, reguliarus vandens keitimas, neperšerti, tinkama draugija. Aišku, galima jau iš parduotuvės nusipirkti senyvą, pragyvenusį stiklinėje  doh.gif


tai va spėju, kad maniškis nėra labai jau jaunutis smile.gif kažkur skaičiau, kad burbulus jis pradeda krauti tik nuo vienų metų amžiaus? tiesa? nes maniškis labai dažnai burbuliuoja smile.gif laikau nedideliame akvariume, stengiuos neretai keist vandenį ir neperšert, nors man atrodo, kad jis norėtų daugiau, nes kartais kapstos po dugną, nors kiek suprantu jie kaip tik neturėtų liest to kas nuskendo unsure.gif
Atsakyti
sveiki,mas mane kazkas ne taip, jau numire 3 gaidukas is kikos isgvena mazdaug 1 men,salygos tos pacios, tik vanduo buna apie 22laipsnius,nezinau jau labai pergyvenu ir nezinau ar dar viena pirksiu,tik dukra dar labiau pergyvena:(kad vis pabega(nesakau kas nutinka,per maza dar).
Atsakyti
QUOTE(luaraa @ 2013 10 31, 14:19)
sveiki,mas mane kazkas ne taip, jau numire 3 gaidukas is kikos isgvena mazdaug 1 men,salygos tos pacios, tik vanduo buna apie 22laipsnius,nezinau jau labai pergyvenu ir nezinau ar dar viena pirksiu,tik dukra dar labiau pergyvena:(kad vis pabega(nesakau kas nutinka,per maza dar).

kokio litražo akvariumas? fitracija yra? kas kiek laiko keičiamas vanduo ir kiek jo pakeičiama? Ar neperšeriamas? Gal kartais keli šeimos nariai paduoda maistelio?
Atsakyti
Truputis Stepono
video
Atsakyti