Įkraunama...
Įkraunama...

Lapių ir Šatijų (jų apylinkių) mamos renkasi čia

user posted image

Moteriškumas – talentas, kuris egzistuoja kažkur šalia būtų ir bebūtų stebuklų.

Atsakyti
nu va, ir uzbaigiau tema......
Atsakyti
QUOTE(Kodencija @ 2013 10 31, 20:26)
tai zinai kur mane rasti gali, uzlek, pamatysi  biggrin.gif o nuo lapkricio dar dazniau busiu  ax.gif , kolege atostogu isleidziu....

supratau drinks_cheers.gif
ai va gal pirmdieni is ryto uzleksiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(julcikas @ 2013 11 01, 15:50)
supratau  drinks_cheers.gif
ai va gal pirmdieni is ryto uzleksiu  mirksiukas.gif

pasitaisysiu treciadieni uzleksiu smile.gif
Atsakyti
sveikutės,

Atrinkinėjau vaikų rūbelius, tad mielos, mamytės, kas turit berniuka (-us) iki 2m. net ir lelius IŠPARDUODU rūbelius. Būtent berniukiškus nuo leliuko iki 2m. Rūbeliai galima sakyti nauji, tikrai nenudėvėti, max po 2 kartus uždėti. Tad jei yra poreikis Lapių ar aplinkinių rajonų mamytės skambinkit ar rašykit į až susitarsim dėl susimatymo. Kainas tikrai simbolinės.
Atsakyti
Sveikos mamytes darau manikiura ir pedikiura su ilgalaikiu lakavimu lapkricio ir gruodzio men sios proceduros uz ispudinga kaina , pedikiuras + manikiuras + ilgalaikis lakavimas tik 49lt
Manikiuras + ilgalaikis lakavimas tik 20lt Pedikiuras + ilgalaikis lakavimas tik 29lt rasyti i az esu jusu kaimyne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuole20 @ 2013 11 05, 07:41)
Sveikos mamytes darau manikiura ir pedikiura su ilgalaikiu lakavimu lapkricio ir gruodzio men sios proceduros uz ispudinga kaina , pedikiuras + manikiuras + ilgalaikis lakavimas tik 49lt
Manikiuras + ilgalaikis lakavimas tik 20lt  Pedikiuras + ilgalaikis lakavimas tik 29lt rasyti i az esu jusu kaimyne smile.gif


Laba,kurioj kaiminystej gyvenate?smile.gif
Atsakyti
aha ir man idomu kurioj bigsmile.gif nes kainos tikrai ispudingos, pasinaudociau ta lapkricio nuolaida rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanita @ 2013 11 05, 13:56)
aha ir man idomu kurioj  bigsmile.gif  nes kainos tikrai ispudingos, pasinaudociau ta lapkricio nuolaida  rolleyes.gif

Ginenuose nauju namu kvartale prie neries
Atsakyti
QUOTE(aistuole20 @ 2013 11 05, 14:30)
Ginenuose nauju namu kvartale prie neries

Taip ir galvojau, kad avataras matytas, tu jau pas mus kazkada uzsukdavai paplepeti smile.gif
o tu pas save namuose atlieki sitas proceduras rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanita @ 2013 11 05, 15:35)
Taip ir galvojau, kad avataras matytas, tu jau pas mus kazkada uzsukdavai paplepeti  smile.gif
o tu pas save namuose atlieki sitas proceduras  rolleyes.gif

aha plepedavau pas jus smile.gif taip prasom paneles pas mane i svecius smile.gif
Atsakyti
ohoho kaip liuks,menesio viduryje manau apsilankysiu wink.gif
mum su jolanita tik nuo kalniuko nubegt,o ziema su rogutem galesim biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blondi13: 05 lapkričio 2013 - 15:07