Įkraunama...
Įkraunama...

aromaparadise.lt

[FONT=Times][SIZE=7] Pradėjau naudoti produktus pirktus iš šios internetinės parduotuvės. Esu patenkinta. Greitas aptarnavimas. Gera kokybė. Gal dar kas naudojasi tokia pačia kosmetika? kokie jūsų atsiliepimai? smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Godaliepa @ 2013 10 30, 19:27)
[FONT=Times][SIZE=7] Pradėjau naudoti produktus pirktus iš šios internetinės parduotuvės. Esu patenkinta. Greitas aptarnavimas. Gera kokybė. Gal dar kas naudojasi tokia pačia kosmetika? kokie jūsų atsiliepimai? smile.gif 4u.gif


turiu lūpoms balzamą - lux, ilgai išliekantis. Taip pat patenkinta drėkinamuoju kremu skirtu sausai odai. Dabar žadu drėkinamąją kaukę išbandyti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(burbul @ 2013 11 06, 13:46)
turiu lūpoms balzamą - lux, ilgai išliekantis. Taip pat patenkinta drėkinamuoju kremu skirtu sausai odai. Dabar žadu drėkinamąją kaukę išbandyti. ax.gif



aš dar neprisiruošiu prie kaukių prieiti, bet reiks įsigyti thumbup.gif
Atsakyti
biggrin.gif aš dar kelis eterinius aliejus pirkausi, tai ilgai tenka juos naudoti. mirksiukas.gif
reiks apsidairyti prieš kalėdas bigsmile.gif
Atsakyti
Pasisakysiu ir aš. Kadangi pas mus LT yra tikrai daug įvairių parduotuvių prekiaujančių natūralia ir ekologiška kosmetika, tad yra sunku ir rizikinga surasti geros kokybės produktų. Kadangi ši parduotuvė prekiauja kitų gamintojų produktais, tad manyčiau abejonių didelių nekelia.
Esu įsigijusi keleta kartų pas juos. Labiausiai patiko Ambrozija šampūnas, Ecofly šveitiklis veidui ir kremas brandžiai odai, nepatiko Ambrozijos emulsija vyrams (pirkau draugui). Šiaip jų parduodamas rožių vanduo superinis.
Atsakyti
taip, mačiau kad jie prekiauja ir kitų gamintojų kosmetika, bet pati kažkaip buvau pasirinkusi būtent aromaparadise kurta kosmetika. Aš naudojau ecofly stangrinamąjį veidui kremą. Labai patenkinta. Liux yra jų lūpdažių balzamai. Man labai patiko, kad taip greitai nedingsta tas lūpų balzamas, net kai pavalgai. thumbup.gif
Atsakyti
Prieš mėnesį nusipirkau šį plaukų purškiklį http://www.aromapara...emones-plaukams biggrin.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif patenkinta iki ausų. net pastebėjau kokie pasidaro mano smulkiai garbanoti plaukai, kai jo nepanaudojau kelias dienas rolleyes.gif wub.gif
Atsakyti
Man pas juos rožių vanduo fantastiškas ir argano aliejus labai čiotkas smile.gif
Atsakyti
Aš savo dukterėčiai kokosų aliejų iš jų pirkau thumbup.gif poto sau ir dukrai kremą visam kūnui, patiko kad nelieka ant kūno o susigeria, šveitiklis veidui thumbup.gif , taip pat buvau užsisakiusi nuo uodų kad pagamintų, nes gyvename prie miško ir vandens telkinio, nesitikėjau tokio efektyvumo bigsmile.gif pakolkas esu patenkinta viskuo ką buvau pirkusi iš aromaparadise
Atsakyti
Aš taip pat dedu pliusą rožių vandeniui smile.gif
Atsakyti
aš dabar tokiu šaltu metu rankas tepu argano aliejum mirksiukas.gif , nes labai skilinėja, taip pat po dušo išsitepu tuo aliejumi visą kūną. Oda "atsigavo". thumbup.gif

reiks pavasarį nusipirkti rožių vandens biggrin.gif
Atsakyti
Aš dabar nuolat čia apsiperku. Kažkada pas draugę pabandžiau keletos jų produktų, taigi jau 2 metai ekologišką kosmetiką perku tik pas juos.
Kūnui nebeperku jokių pienelių, losjonų, sintetinių sviestų - pakaitomis naudoju sviestmedžio sviestą ir kokosų aliejų.
Makiažui valyti - migdolų aliejų.
Plaukus labai atgaivino, netgi "išgydė" - sėmenų aliejus.
Dar labai patinka jų stangrinantis kremas veidui - lengvai susigeria, puikiai drėkina.
Ir vazelinas neblogas.
Atsakyti