Įkraunama...
Įkraunama...

Ar gerai pasielgiau pasilikdama su juo?

Norėčiau pagalbos. Galbūt daugiau psichologinės. Ar patarimų iš labiau patyrusių moterų smile.gif
Istorija mano tokia. Su draugu esam daugiau nei penkeri metai. Gyvenam savo namuose. Visiems aplinkiniams, draugams, mano ir jo šeimoms atrodo tobula gyvenimo pradžia: namai gražiai sutvarkyti, yra darbai, prie aplinkinių atrodome lyg ir puiki pora. Tačiau viduje, tuose namuose dedasi ne tai, ką kiti galvoja. Kai tik pradėjome gyventi, pradėjome labai nesutarti. Be abejo, daugiausiai tai buities problemos. Būdavo visko. Pykčių, nesutarimų, keiksmažodžių iš jo pusės. Aš, kad ir kaip būčiau įskaudinta, niekada nepasakysiu eik... ir pan. O iš jo tai dažnai girdėdavau. Paskutinis kivirčas buvo pats aukščiausias taškas, kada turėjome nuspręsti skirtis ar ne. Jis man tiesiai šviesiai pasakė: susikrauk daiktus. O aš, bailiukė ir būdama šoke, pasilikau iki kitos dienos... Ir taip jau gyvenam antra savaitė kartu. Kai neišėjau, jis džiaugiasi, kad įveikėm dar vieną krizę, kad viskas dabar bus gerai. Jis pastoviai pagamina vakarienę, jei aš nebūnu namuose, padeda tvarkytis. Nors tokių dalykų iki to kivirčo iš viso nebūdavo. Čia būdavo tik mano vienos pareiga maistas, tvarka ir visa kita buitis. Jis mane "ėsdavo", kad aš kažko nepadariau.
Dabar jaučiuosi būdama šiuose namuose labai nesmagiai, jaučiu pastovią įtampą. Iš tiesų noriu susikrauti daiktus ir išeiti, palikti viską. Ne mano čia namai, tai jis drąsiai gali ir kitą kartą pasakyti, susikrauk daiktus ir išeik. Esu jauna. Bijau, kad dar po penkių metų nebūtų per vėlu viską palikti ir pradėti nuo pat pradžių.
Ar vis dėl to padariau klaidą neišėjusi savo keliais kuo toliau nuo jo?
Atsakyti
Manau pati zinote atsakymus. Jus nenorite buti su juo, jis jus zemina, skaudina. Puikiai suprantat kad iseitis yra ir nuo to kad iseisite gyvenimas nesustos. Kaip suprantu beda baimeje. O ko tiksliai bijot?
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2013 11 08, 01:30)
O ko tiksliai bijot?

Vienatvės, žinoma. Ir dar ta nuolatinė baimė, o kaip aš gyvensiu be jo? Tiesa, autore?
Apskritai, aš matau šiuose santykiuose vergo ir šeimininko pozicijas. Mergina labiau priklausoma nuo vyro nei jis nuo jos. Antraip juk nebūtų liepęs išeiti. Puikiai žinojo, kad pasiliksite, tai ir švaistėsi žodžiais. Jis kuria kampus, o Jūs šlifuojat, šlifuojat, šlifuojat...
Galvoju, kiek ilgai Jūs dar kentėsit tuos pažeminimus. Nors kiekviena mes savo dugną turim. Tik vienų bais seklus, na o kitos ir dešimt metų gali gilyn grimzti, kol savisaugos mechanizmas suveikia:)
Nepuoselėkit vergo savy. Sunyksit greitai. Aš tokių moterų šimtais mačiusi (profesija suduria su jomis). Pasensta anksčiau laiko. Pamatai išvaizdą ir iškart galima mažiausiai septynerius metus atimti. Tokios pavargusios atrodo.
Išeikit. Neverta nieko keisti, manau. Per daug nuoskaudų Jūsų situacijoje prisikaupė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Verutea: 08 lapkričio 2013 - 09:09
QUOTE(Zimbabve2010 @ 2013 11 07, 15:48)
Būdavo visko. Pykčių, nesutarimų, keiksmažodžių iš jo pusės.



Pykčiai, nesutarimai - normalu bet kurioje poroje, o keiksmažodžiai - jau kultūros, auklėjimo stoka.


QUOTE(Zimbabve2010 @ 2013 11 07, 15:48)
Paskutinis kivirčas buvo pats aukščiausias taškas, kada turėjome nuspręsti skirtis ar ne. Jis man tiesiai šviesiai pasakė: susikrauk daiktus. O aš, bailiukė ir būdama šoke, pasilikau iki kitos dienos... Ir taip jau gyvenam antra savaitė kartu.



O turit kur išeiti? gal padėtų pagyvenimas atskirai laikinai - jūs susivoktumėt savy, jam gal irgi aiškiau pataptų, verta stengtis dėl jūsų, kovoti, keistis, ar ne..
Atsakyti
Gyvenate savo namuose,5 metus su draugu ir ne jusu ten namai,bet namai visi sako grazus?Jis keikiasi ir jus kartkartem varo lauk?Visgi gal pasvajociau apie nusiurusi nuomojama busta , miela,nesikeikianti santuokini vyra,kuris net negalvotu manes siusti ar varyti lauk,kuris butu patenkintas tuo ka del jo gaminu,tvarkau ir stengiuosi...bet cia tik mano patirtis ir kuklus poreikis...tai nereiskia kad kitaip gyvent yra blogai
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2013 11 08, 01:30)
Manau pati zinote atsakymus. Jus nenorite buti su juo, jis jus zemina, skaudina. Puikiai suprantat kad iseitis yra ir nuo to kad iseisite gyvenimas nesustos.  Kaip suprantu beda baimeje. O ko tiksliai bijot?



Esu jau tokia, kad labiau žiūriu kitų, o ne savęs. Galvoju, ką pagalvos kiti. Svarbu kitų nuomonė...
Papildyta:
QUOTE(Verutea @ 2013 11 08, 10:08)
Vienatvės, žinoma. Ir dar ta nuolatinė baimė, o kaip aš gyvensiu be jo? Tiesa, autore?
Apskritai, aš matau šiuose santykiuose vergo ir šeimininko pozicijas. Mergina labiau priklausoma nuo vyro nei jis nuo jos. Antraip juk nebūtų liepęs išeiti. Puikiai žinojo, kad pasiliksite, tai ir švaistėsi žodžiais. Jis kuria kampus, o Jūs šlifuojat, šlifuojat, šlifuojat...
Galvoju, kiek ilgai Jūs dar kentėsit tuos pažeminimus. Nors kiekviena mes savo dugną turim. Tik vienų bais seklus, na o kitos ir dešimt metų gali gilyn grimzti, kol savisaugos mechanizmas suveikia:)
Nepuoselėkit vergo savy. Sunyksit greitai. Aš tokių moterų šimtais mačiusi (profesija suduria su jomis). Pasensta anksčiau laiko. Pamatai išvaizdą ir iškart galima mažiausiai septynerius metus atimti. Tokios pavargusios atrodo.
Išeikit. Neverta nieko keisti, manau. Per daug nuoskaudų Jūsų situacijoje prisikaupė.


Kažkodėl negalvoju, kaip be jo gyvensiu. Kaip tik atrodo, jog gyvenimas bus geresnis vienai smile.gif ramiau, paprasčiau. Bet, be abejo, pradedu galvoti, o gal viskas bus gerai, čia tik laikina...
Taip, aš ir sau jau atrodau pavargusi, akys nebespindi.
Atsakyti
QUOTE(Zimbabve2010 @ 2013 11 11, 15:01)
Kažkodėl negalvoju, kaip be jo gyvensiu. Kaip tik atrodo, jog gyvenimas bus geresnis vienai smile.gif ramiau, paprasčiau. Bet, be abejo, pradedu galvoti, o gal viskas bus gerai, čia tik laikina...
Taip, aš ir sau jau atrodau pavargusi, akys nebespindi.

Tai kokio velnio dar kankinies? doh.gif blink.gif Eik, peržiūrėk nuomos skelbimus, ramiai pradėk pakuotis daiktus ir jaunuolį informuok, kad išsikeli. Ir net jei jam netyčia kiltų noras prašyt kad liktum (nors abejoju g.gif ), nesuskysk.
Atsakyti
QUOTE(Atropa belladonna @ 2013 11 11, 18:42)
Tai kokio velnio dar kankinies?  doh.gif  blink.gif  Eik, peržiūrėk nuomos skelbimus, ramiai pradėk pakuotis daiktus ir jaunuolį informuok, kad išsikeli. Ir net jei jam netyčia kiltų noras prašyt kad liktum (nors abejoju  g.gif ), nesuskysk.


Šiuo metu tą ir darau.
Atsakyti
QUOTE(Zimbabve2010 @ 2013 11 11, 20:03)
Šiuo metu tą ir darau.

teisingai elgiesi.
anksciau ar veliau manau vis tiek jis tave isvarytu unsure.gif geriau jau paciai iseiti smile.gif
Atsakyti
Idomu kaip autorei sekasi dabar, ar jau išsikraustė. Kokia vaikino reakcija buvo pasakius, kad išeinat?
Atsakyti
Tikrai butu labai idomu, nes gal kaip atejo laikas iseiti, vaikinas suprato ka praranda smile.gif
Atsakyti
Pasakysiu is savo patirties- ateityje bus tik blogiau.Iseikit ir nesidairykit atgal. Greiciausiai jis prasys sugrizti, sakys , kad pasikeis- neklausykit. Pasikeis tam tikram laikui ir vel bus tas pats.
Atsakyti