Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvos paštas

Tęsiam:-)).
Atsakyti
Tęsiam.

Nuo lapkričio 1 d panaikinta paslauga "Įteikimo pranešimas", na tas "oranžinis". Man taip sakė mano paštinykė. Norėjau pirkti, sako - nebėr.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2013 11 09, 11:01)
Tęsiam.

Nuo lapkričio 1 d panaikinta paslauga "Įteikimo pranešimas", na tas "oranžinis". Man taip sakė mano paštinykė. Norėjau pirkti, sako - nebėr..  unsure.gif


Kaip tai suprast? Neįteiks gavėjui to popieriaus, jei neras jo namie?

Mano vyras siuntėsi prekę rugsėjį. Tai pirma atėjo prekė, matėm i-puslapy, su išsamia istorija, kaip dvi dienas ėjo paštininkė ir nerado nieko, kam įteikt pranešimą (kas netiesa, nes abi dienas vaikai namie rytais buvo), galiausiai aš pasiėmiau prekę, ir dar po dviejų dienų pašto dėžutėj radau pranešimą, kad ateit ir ją atsiimt. bigsmile.gif

Šaip tai norėčiau padėkot už temą ir Naitui - už išsamią info visais klausimais. 4u.gif Aš nors nedalyvauju diskusijoje, bet visad temą seku, nes vienaip ar kitaip - pašto aktualijos mus visus paliečia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Heilė: 09 lapkričio 2013 - 15:19
QUOTE(Heilė @ 2013 11 09, 17:19)
Kaip tai suprast? Neįteiks gavėjui to popieriaus, jei neras jo namie?


ačiū už gerą žodį.. na, jo, to žodžio, nekopinau blush2.gif

O Jūs aprašėt tą paprastą informacinį lapelį, kurį laiškininkė įmeta dėžutėn, jeigu neranda namie nieko ir negali įteikti registruotos siuntos.

Mano minėtas įteikimo pranešimas - tas oranžinis - tai mokama paslauga, kuri užsieniui kainuodavo 3,51 LTL. Jį užpildžius ir prisegus prie registruotos korespondencijos, gavėjas turėdavo pasirašyti, ir tos šalies paštas grąžindavo tą popieriuką su gavėjo parašu man. Tai aš čia su italiūkščiais taip elgdavaus biggrin.gif
Tai va, pašto darbuotoja sakė, kad nuo lapkričio 1 d ši paslauga panaikinta..


Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2013 11 10, 01:41)
ačiū už gerą žodį.. na, jo, to žodžio, nekopinau  blush2.gif

O Jūs aprašėt tą paprastą informacinį lapelį, kurį laiškininkė įmeta dėžutėn, jeigu neranda namie nieko ir negali įteikti registruotos siuntos.

Mano minėtas įteikimo pranešimas - tas oranžinis - tai mokama paslauga, kuri užsieniui kainuodavo 3,51 LTL. Jį užpildžius ir prisegus prie registruotos korespondencijos, gavėjas turėdavo pasirašyti, ir tos šalies paštas grąžindavo tą popieriuką su gavėjo parašu man. Tai aš čia su italiūkščiais taip elgdavaus biggrin.gif 
Tai  va, pašto darbuotoja sakė, kad nuo lapkričio 1 d ši paslauga panaikinta..


Gal nelabai pasiteisino ši paslauga?

Nes man iš kokių 5 grįžo tik 2 lapeliai su parašais, kitų nesulaukiau...

Kaip Jum? :-)
Atsakyti
QUOTE(Turbopower @ 2013 11 10, 12:38)
Gal nelabai pasiteisino ši paslauga?

Nes man iš kokių 5 grįžo tik 2 lapeliai su parašais, kitų nesulaukiau...

Kaip Jum? :-)


pav, iš Didžiosios Britanijos negrįžo nei viena, kiek siunčiau. Kokios dvi iš trijų grįždavo iš Australijos. Iš Italijos ir Prancūzijos grįždavo beveik visos. Buvo labai geras jausmas, kai grįžo iš Pietų Afrikos Respublikos, per 5 dienas. Iš Vokietijos atėjo registruotu paštu, pati turėjau už ją pasirašyt biggrin.gif

Šiaip tai LT paštas ne su visom šalim turėjo tokias sutartis pasirašęs. Kai ateidavau į kitą paštą, ne dabartinį, tai ten aptarnaudavo žymiai gudresnė pašto darbuotoja, tai ji man paporindavo apie tuos įteikimo pranešimus. Žodžiu, atsiversdavo ten kokią tai papkę, ir tikrindavo, ar su tam tikra mano norima šalimi LT paštas turi sutartį. Ir patikėkit, būdavo šalių, su kuriom ni ni tokia paslauga.

Na nežinau, ar taip jau neapsimokėjo.. taigi sumokėdavau 3,51 LTL už tokią paslaugą, o LT paštas nieko neįsipareigoja. Net va jeigu ir negrįžta, tai niekam negali pretenzijų pareikšt.
Atsakyti
Sveiki, siunta iš jav išsiųsta spalio 28 d, lapkr 11d jokios info dar, usps statusas sorting ties oro uostu.. worktrace.com nieko nerodo... verta sunerimti? Naudojau visus trackingo linkus... visi remiasi į pagrindinį šaltinį - usps, kuris duomenų neatnaujina jau nuo spalio 30 d.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tomuliukas88: 10 lapkričio 2013 - 22:53
QUOTE(tomuliukas88 @ 2013 11 11, 00:53)
Sveiki, siunta iš jav išsiųsta spalio 28 d, lapkr 11d jokios info dar, usps statusas sorting ties oro uostu.. worktrace.com nieko nerodo... verta sunerimti? Naudojau visus trackingo linkus... visi remiasi į pagrindinį  šaltinį - usps, kuris duomenų neatnaujina jau nuo spalio 30 d.

Jeigu registracijos nr pradžia yra su LJ ar kokia kita ten raidžių kombinacija, ne RN, tai jau ir viskas. Nerodys niekur. Nebent atgal grįžtų į Ameriką ta siunta, tai vėl rodytų. Niekur jos daugiau nerodys. Tai yra kažkokia dar viena JAV pašto paslauga, kuri rodo daikto kelionės pėdsaką viduje, iki JAV "sienos".
Dabar viskas priklauso tik nuo to, kiek sąžiningi pašto darbuotojai bus. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2013 11 11, 09:45)
Jeigu registracijos nr pradžia yra su LJ ar kokia kita ten raidžių kombinacija, ne RN,  tai jau ir viskas. Nerodys niekur. Nebent atgal grįžtų į Ameriką ta siunta, tai vėl rodytų. Niekur jos daugiau nerodys. Tai yra kažkokia dar viena JAV pašto paslauga, kuri rodo daikto kelionės pėdsaką viduje, iki JAV "sienos".
Dabar viskas priklauso tik nuo to, kiek sąžiningi pašto darbuotojai bus. biggrin.gif


o kokios pirmosios raidės eina jei siunta registruota?
Atsakyti
Bent jau post.lt tai rodydavo ir ne tik su RN. Is Kinijos siuntas man rodydavo post.lt, kad issiusta is siuntejo salies. Ir is JAV, manrods, tikrai rodydavo, kad muitineje gauta g.gif

Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2013 11 11, 15:00)
Bent jau post.lt tai rodydavo ir ne tik su RN. Is Kinijos siuntas man rodydavo post.lt, kad issiusta is siuntejo salies. Ir is JAV, manrods, tikrai rodydavo, kad muitineje gauta g.gif

Nu tai kokios tos raidės? Su LJ tikrai nerodo.
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2013 11 11, 18:26)
Nu tai kokios tos raidės? Su LJ tikrai nerodo.


Oi, neprisiminsiu dabar tu raidziu, bet pries metus suvirs gavau kazkada is JAV batus greituoju pastu, tai pagal numeriuka maciau, kad jie muitinej, o lapeli apie dokumentu pateikima gavau tik sekancia diena ar netgi dar po dienos? g.gif Is Kinijos vel... nezinau kokios raides turi but pradzioj, bet kartais post.lt rodo, kad issiusta is CN, kartais ne. Bet gal visa tai buvo iki tu "atnaujinimu" metus besitesianciu g.gif
Atsakyti