Įkraunama...
Įkraunama...

Ar iki vestuvių bandėte gyventi kartu?

Sveikos, mergaites smile.gif
Kaip smagu stebeti forumieciu gyvenima! kai kurioms issvajotas mendelsono marsas jau nuskambejo, kitoms dar keletas ar keliolika dienu... clap_1.gif
Idomu butu suzinoti, ar like dar tokiu senamadisku (o gal tiesiog del susiklosciusiu aplinkybiu) asmenybiu, kurios su savo isrinktaisiais kartu apsigyvens tik po vestuviu? unsure.gif
Labai aktualus klausimas! as gyvenu Vilniuje, mano busimasis - Kaune, susitinkam tik savaitgaliais... aisku, tie pasimatymai visada labai mieli ir laukiami tongue.gif
bet kokia bus pradzia, ar nekils kazkokiu nesusipratimu, su kuriais kol kas neteko susidurti? o gal kaip tik bus pats smagumas, kaip sykis medui kopinet? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (liepaegle @ 2004 08 05, 14:43)
Sveikos, mergaites smile.gif
Kaip smagu stebeti forumieciu gyvenima! kai kurioms issvajotas mendelsono marsas jau nuskambejo, kitoms dar keletas ar keliolika dienu... clap_1.gif
Idomu butu suzinoti, ar like dar tokiu senamadisku (o gal tiesiog del susiklosciusiu aplinkybiu) asmenybiu, kurios su savo isrinktaisiais kartu apsigyvens tik po vestuviu? unsure.gif
Labai aktualus klausimas! as gyvenu Vilniuje, mano busimasis - Kaune, susitinkam tik savaitgaliais... aisku, tie pasimatymai visada labai mieli ir laukiami tongue.gif
bet kokia bus pradzia, ar nekils kazkokiu nesusipratimu, su kuriais kol kas neteko susidurti? o gal kaip tik bus pats smagumas, kaip sykis medui kopinet? biggrin.gif

Sveikos!!!!!!
As gyvenu Kaune, maniskis Klaipedoje, pasimatymai irgi tik savaitgaliais, bet ziema tek ogyventi kartu 2men.
As ne kiek nerpgyvenu, akd po vestuviu kraustysiuos pas ji ir kad kils nesutarimu, tai kaip tik naujas etapas ir ka poros isgyveno dar nesusituokusios, dabar mes isgyvensim susituoke! wink.gif Manau, kad bus viskas thumbup.gif Ir as noriu, kad kaip tikra seima is kart po vestuvi ususidedu daiktus ir kraustausi pas ji:) thumbup.gif
Nezinau ar cia risliai sudeliojau mintis, bet gal kazka pasakiau normalaus, nes karsti duodai galva, tai nei mastyti blaiviai nesugebu tongue.gif
Atsakyti
Ir as tikiuosi, kad viskas bus tik geriau tongue.gif
pas mus tik bus siek tiek atvirksciai nei pas jus, Neringa, maniskis po vestuviu susirinks daiktus ir atsikraustys pas mane biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE (liepaegle @ 2004 08 05, 14:56)
Ir as tikiuosi, kad viskas bus tik geriau tongue.gif
pas mus tik bus siek tiek atvirksciai nei pas jus, Neringa, maniskis po vestuviu susirinks daiktus ir atsikraustys pas mane biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

ZInok dieve kaip as to laukiu! Va rytoj as vaziuoju pas ji, tai siandien juokais nuprikau dvi sakutes ir peilius, nors ten absoliiuciai viskas yra! Bet sie irankiai bus grynai musu!!!!! biggrin.gif
Atsakyti
Mes gyvenome pakankamai ilgai iki vestuvių - daugiau kaip du metai. Buvo visko, apgludinti kampų teko, bet dabar tikrai ramu, kai žinau, kad kažkokių ypatingų (nemalonių) siurprizų nebus. Aišku, negali už nieką garantuoti, bet visgi per tiek laiko, manau, tikrai nemažai atsiskleidžia žmogus wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Neringa ir Nerijus @ 2004 08 05, 15:10)
ZInok dieve kaip as to laukiu! Va rytoj as vaziuoju pas ji,  tai siandien juokais nuprikau dvi sakutes ir peilius, nors ten absoliiuciai viskas yra! Bet sie irankiai bus grynai musu!!!!! biggrin.gif

visgi kaip fainai, kai vietoj zodziu "mano", "tavo" pradedi vartoti "MUSU"!.. thumbup.gif
maniskis kiekviena syki kraustosi is proto nuo malonumo, kai pasakau MUSU tongue.gif tongue.gif tongue.gif ypac kai pries tai buvau gana nemaza individualiste... smile.gif


----------

iki didziosios dienos liko 43 dienos!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepaegle: 05 rugpjūčio 2004 - 15:52
Musu vestuves tik kita vasara, o apsigyvenome kartu rudeni, taigi iki sutuoktuviu gyvensime “susimete“ daugiau nei pusantru metu. Ka galiu pasakyti. Apsigyvenus jokiu nemaloniu siurprizu nebuvo, kazkaip ir iki tol zmogu gerai pazinai, matei kaip jis tvarkosi, kokie iprociai ir pan.
Tu klausi ar nekils kokiu nesusipratimu apsigyvenus kartu. Aisku, bus visko, taciau nereikia visko dramatizuoti. Arba spreskite abu tai, kas bus negerai, arba tiesiog pralaukite sunkumu laikotarpi. Cia kaip paziuresi i ta seimyninio gyvenimo pradzia - jei kaip i naturalu etapa, is kurio reikia nusiteikti visko laukti, tai viskas bus thumbup.gif . Bet jei turi susikurusi isangstini modeli, kuris realybeje gali ir nepasitvirtinti, o tu vistiek noresi ji igyvendinti, tada bus sunku.
Bet is esmes viskas bus gerai. Pamatysi wink.gif


P.S. Jau vien del to, kad nebereikes tramdyti savo aistros.........
Atsakyti
na, mes apsigyvenom kartu likus 1.5 men iki vestuviu. nors praktiskai jis jau 1 men iki to gyveno pas mano tevus laugh.gif taciau, kai isikeleme gyventi kartu, gyvenimas pasikeite. kazkaip teko derintis prie kito zmogaus, bet buvo taip gera. kol kas didziausi musu nesutarimai tik del nenuleisto klozeto dangcio... rolleyes.gif
Atsakyti
Ne, mes 2 metus jau gyvenam kartu. Tai ojojojoj kiek kampu nuslifavom wink.gif Nezinau, kad kartu apsigyvenant tik po vestuviu viskas kiek kitaip... Siaip turbut didziausi sunkumai mus buvo uzpuole, kai jau apie metus buvom pragyvene kartu... Visa laime, kad jie issisprende wub.gif
Atsakyti
QUOTE (Isila @ 2004 08 05, 18:00)
............musu nesutarimai tik del nenuleisto klozeto dangcio... rolleyes.gif

Man pragyvenus 4 metus vis dar tenka priminti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žmona: 06 rugpjūčio 2004 - 11:22
QUOTE (Will @ 2004 08 05, 18:03)
Ne, mes 2 metus jau gyvenam kartu. Tai ojojojoj kiek kampu nuslifavom wink.gif Nezinau, kad kartu apsigyvenant tik po vestuviu viskas kiek kitaip... Siaip turbut didziausi sunkumai mus buvo uzpuole, kai jau apie metus buvom pragyvene kartu... Visa laime, kad jie issisprende wub.gif

Va ir pas mus tas pats...kartu gyuvenam jau 2.5m ir jau galiu sakyt kad kampai kaip ir nugludinti. O po metu guvenimo kartu buvo didziausia krize, jei taip galima pasakyt. Tie buitiniai dalykain kele tiek konfliktu! blink.gif
Visada apsigyvenus kartu ateina etapas, kai reikia "gludinti kampus" Cia neisvengaima. Tada paastreja santykiai, konfliktu padazneja, bet jei tai yra Tavo Zmogus - galu gale viskas issiprendzia ir atsistoja i savo vietas, tampa gal net dar geriau clap.gif biggrin.gif biggrin.gif Taip kad nusiteikit isbandymams wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Žmona @ 2004 08 06, 09:22)
Man pragyvenus 4 metus vis dar tenka priminti rolleyes.gif

Palauk, Zmon, kai bus kinderis, nenuleistas dangtis atrodys vieni juokai laugh.gif thumbup.gif
Atsakyti